Има ли деца в 93 ОДЗ в Красно село? Моля за мнения.

  • 14 223
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 735
Не знам къде си ги чела тези неща,но на моята приятелка детето е прието там и тя въпреки,че имаше възможност и за друга ясла,от инфото,което има го записа в 93 ОДЗ.Беше с много добри впечатления.Като ходиш да се записвате може и базата да видиш.

# 46
  • Мнения: 84
Какво значи лоши и добри условия? Не зависи ли всичко от педагозите дали детето ще се чувства добре.

# 47
  • Мнения: 16
Скъпи мами, приети сме в 93-то ОДЗ в първа яслена група. За съжаление не намирам никаква информация за условията и отношението към децата. Единствените коментари, на които попаднах са от преди години и в тях пише, че условията на много лоши, но предстои ремонт. Ако някой има по-нова информация или неговото детенце посещава въпросното ОДЗ, ще съм много благодарна да сподели своето мнение.  Simple Smile

С риск да бъда малко груба, конкретно по въпроса - за условита и отношението към децата - с една дума: Никакви! Повечето лелки са несериозни и неорганизирани, липсва им подход към децата. За условията - лоши са, но това е положението, няма средства, децата боледуват често, нашата група например я затваряха няколко пъти поради недостатъчен брой деца /трябва да са над 5/. Не очаквай чудеса! - все пак персонала е демотивиран да прави каквото и да е. Важно е детенцето ти да е по-комуникативно и адаптивно, и ще му хареса да е сред много други дечица; а и на такава възраст лошите условия и същото отношение от страна на персонала, остават на заден план - все пак има много играчки, пълна свобода да правиш каквото си пожелаеш.... - това ги интересува мъниците, само ние, родителите, се терзаем за това и онова!

# 48
  • Мнения: 16
Някой да има информация кога ще стартира учебната година за децата в яслените групи?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 252
Някой да има информация кога ще стартира учебната година за децата в яслените групи?
от 01.09.2010 работят

# 50
  • Мнения: 9
Здравейте!
Някои може ли да сподели актуални впечатления за това ОДЗ, и по-конкретно за яслените групи? Най-вече ме интересува отношението на персонала какво е, как протича адаптацията. Иначе за базата знам, че е след основен ремонт. Намерих някои отзиви във форума, но всичките са стари и доста противоречиви ...
Ще ви бъда благодарна за всякаква информация!   bouquet

# 51
  • Мнения: 234
Здравейте,
Дали някой може да даде актуална информация и отзиви за положението в това ОДЗ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт