Съхраняване на преварена вода

  • 3 464
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
Няма проблем.Аз така преварявах сутрин и си имах за целия ден  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Може и аз я правя от известно време така.

# 17
  • Мнения: 860
И аз така правя преварявам сутрин водата и в термос за целия ден да е топла за кремове за АМ за всичко, вечер преварявам отново за нощта и сутрешното хранене. Някъде бях чела сега не намирам статията, че преварената вода е за около 12 часа/ за деня една вода за нощта друга - не броя часовете/ и после е нужно да се превари нова.

# 18
  • София
  • Мнения: 673
Аз преварявап по 5 литра наведнъж, че ми писна всеки ден да го правя и я държах в пластмасово шише от минерална вода. А откакто си купувам вода за кърмачета изобщо не преварявам

# 19
  • Мнения: 6 002
няма проблем

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз само сутрин преварявам. Peace

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не виждам проблем, аз точно така правих Peace

# 22
  • Мнения: 9 441
Цитат
Здравейте, имам въпрос. Може ли да се съхранява преварена вода в термос, който е изцяло от стъкло вътре?
Да,разбира се.

# 23
  • Мнения: 6 713
Аз преварявах вода по 1 път на ден - сутрин! За целия ден и вечерта хвърлях, ако е останала.

# 24
  • Мнения: 568
Ами ти ако преваряваш за всяко хранене по отделно трябва цял ден да си на котлона.И аз до скоро преварявах повече и я съхранявах в стъклена кана.В термоса слагам само за навън ,а вкъщи ползвам МВ.От скоро започнах да давам Девин с розов етикет и само затоплям.

# 25
  • Мнения: 9 973
може,разбира се  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 998
 няма проблеми Peace
И аз съм съхранявала в термос ,после термосът ми стана малък и започнах
да съхранявам водата в една кристална кана с плътно затварящ се капак.

# 27
  • Мнения: 5 026
Да, съхранява се.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Точно в термос си я съхранявах.

# 29
  • Мнения: 805
И аз така правя - сутрин преварявам, сипвам в термос за да остане топла и имам за през деня.

Общи условия

Активация на акаунт