Телекинезата-естествена способност на всеки човек?

  • 14 720
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 394
Не съм я виждала от ученичка,но сега като ми попадна този материал се сетих за нея.Има много клипчета с такива хора,но който не вярва едва ли ще повярва дори и на тези филмчета.Аз съм го видяла с очите си .А и всички добре знаят,че има наистина такива хора.Въпроса ми беше,дали това е паранормално явление или наистина способност на всеки един човек,но не всеки успява да я отключи?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чудя се аз защо от време на време очите ми се извръщат към някои жени и аха да кривна и да се блъсна в тях, а те гадините теликенеза упражнявали ....
кажете с какво да им противодействам  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 394
Аз лично бих се пробвала,но отнемало страшно много време.Ако има резултат и това всичко е благодарение на мисълта непременно ще пиша! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 491
чудя се аз защо от време на време очите ми се извръщат към някои жени и аха да кривна и да се блъсна в тях, а те гадините теликенеза упражнявали ....
кажете с какво да им противодействам  Praynig
Не можеш за съжаление, тяхната сила е по голяма, по скоро се пази, че не се знае какво могат да ти раздвижат по тялото, то лошо няма, ама като си на улицата е по неудобно...да не се изложиш де...

Я да питам аз, има ли ограничение в килограмите на местения предмет и ако да, колко?

# 19
  • Мнения: 1 394
До колкото знам най-тежкият предмет ,който е местен е бутилка с вода...Може и да има и по-тежки,но не съм чувала... newsm78
Ето тук,може да гледате клипчета!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
За сметка на това ще напишеш книга - практическо ръководство по телекинеза и ще забогатееш.  Peace
Сийке, няма нужда да овладее телекинезата, за да напише практическо ръководство, както знаеш Mr. Green

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз вярвам в телекинезата като умение на някои хора, но се чудя защо в някое риалити или толкшоу не вземат да демонстрират нагледно пред публика, че да повярват всички хора.

# 22
  • Мнения: 1 394
Има риалити шоу-та,в които хората са показвали тази си способност  http://vbox7.com/play:fba0553d
или ето целият материал-  http://www.youtube.com/watch?v=69GMr3RlpgU

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:17 от dodyniki

# 23
  • Мнения: 2 491
До колкото знам най-тежкият предмет ,който е местен е бутилка с вода...Може и да има и по-тежки,но не съм чувала... newsm78
...
Ясно, не могат да се местят коли Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 25 624
И ти им вярваш?  Laughing
Аз викам да закрият всички научни институти и да уволнят всички научни работници. Ми така де, за какво да харчат грешни пари, когато има риалити-шоута, шоумени и сайтове в интернет?  Mr. Green

Ясно, не могат да се местят коли Crossing Arms

Е, как да не могат? Не си ли виждала как паякът вдига колите?  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 394
И защо да не им вярвам,след като съм го видяла с очите си!Значи не е невъзможно!

# 26
  • Мнения: 2 491
...
Ясно, не могат да се местят коли Crossing Arms

Е, как да не могат? Не си ли виждала как паякът вдига колите?  newsm78

Паяк-телекинист(тъй ли се пише Embarassed), то затуй е толкоз голяма атракция Laughing
Те са щатни обаче към общината, колко ли други телекинетични трикове ни прилагат newsm78

# 27
  • Мнения: 1 394
Смейте се вие,смейте се!Ще видите след време ,като почна да ви вдигам клавиатурите във въздуха,как ще се посмеете тогава...  Mr. Green  Laughing  Whistling
Само да потренирам,ще ви кажа аз на вас тогава!  newsm65
И стига с тая наука.Ако пък ви кажа,че за половината от нещата,за които ни дава доказателства науката са скалъпени,защото учените нямат обяснение на някои неща,а света очаква от тях точно това-научно обяснение!Е,когато не открият такова просто разказват неща,които обикновеният човек да разбере,като научно обяснение.И откъде знаете,че учените и изследователите ни казват всичко?Не съм убедена!Казват ни това,което можем да разберем,като научно обяснение!Всичко друго се знае,но не го споменават,защото казах-хората очакват от тях само доказателства! А те знаят и са виждали неща,които не могат да докажат!И точно за тях си мълчат!А и нямат право да говорят защото са хора на науката!...Каква репутация ще има учен,който вярва в паранормалните явления,имайки предвид,че народа очаква само доказателства,които той не може да даде?...Повярвайте-всички учени вярват в паранормалните явления и в необяснимите неща и не се бъркат,защото там науката не може и няма право да учавствува!

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:50 от dodyniki

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Естествено,че го е демонстрирала.Още докато бях ученичка.За 2 минути успя да премести химикалка на 15 см разстояние...

1. Спомняш ли си дали след това се е чувствала отпаднала
     (отдадената енергия не е малко)?
2. Нареждам се до Гигова в банката  Joy
3. Сийка, Лабрадор и Гигова  ме  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
4. Искам да съм телекинетична, за да се разплатя с враговете  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Абе не стават тия упражнения.  Sad Ей на, аз колко съм се мъчила с тях, ми не щат да се самоизмият чиниите. Природата хич не е справедлива. На един дала много, на друг - нищо. Инак, гледам по улиците разни мъжове го умеят. Минат покрай некое маце, и току и се надигне полата. Мда.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт