НОЕМВРИйско бебче си расте, скоро ще видим дали е момиче или пък момче - 20

  • 13 902
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 307
Какво е амниоцентеза?

# 271
  • Мнения: 218
http://www.biberonbg.com/info/amnio.htm
  Тук можеш да прочетеш какво представлява амниоцентезата.

# 272
  • Мнения: 499
xelita това е невероятно много съм щастлива дано и при мен е същия резултат. Хайде сега дишай спокойно и се наслаждавяй на бебо  Hug
Нана браво на теб ти ни нашата гордост във форума   bouquet
Секс не сме правили незнам от кога аз нямам никакв ожелание и като гледам не е само при мен така.

# 273
  • Мнения: 257
xelita,страхотна новина!!!Дано нямаш повече никакви тревоги и притеснения до края на бременността Hug
Радост,честит празник!Да си жива и здрава и винаги усмихната!  bouquet
За секса... Cry при нас още е мираж.След прокървяванията мъжо много го е страх горкичкия SadАз сякаш ще се престраша,но той ми се дърпа нещо Laughing А от както съм бременна сме имали само един полов контакт преди да прокървя първия път.
Хайде лека вечер от мен! Wink

# 274
  • Мнения: 10
helita - браво за хубавата новина..пожелавам на всички ,които чакат резултати  същите новини
сексът и при нас е мираж,не че липсва желание,но аз не се чуствам готова...казват ,че при някои жени усещането е много различно по време на бременност..

# 275
  • Мнения: 218
Вече взех да се успокоявам,че не само ние с милото не правим секс! LaughingМисля като вляза в петия месец,което ще е другата седмица,да се престраша и да опитаме и се надявам,че няма да стане нещо гадно!
  Чудя се не трябваше ли вече да усетя нещо вътре....потрепван,пърхане....не знам дебна се да усетя нещо от 10 дни ама нищо и това си?Вече взех да се притеснявам,а и коремче нямам като за тези седмици,почти не ми личи че съм бременна.Мислите ли,че всичко това има връзка с факта ,че съм от пухкавите и пълничиките?

# 276
  • Мнения: 653
Wassilena, беше почнала да ми липсваш, защото обикновено съм свикнала, че по почти всички сериозни въпроси имаш мнение.
Приятно изкарване при мама и тати  Hug

Xelita браво и честито, че всичко е наред. Дано Биляна и Комикс да се похвалят със същите резултати  Praynig

Момичета, я си кажете мнението: дали ще е удачно като вляза в 7-я месец да отидем на 8-дневна екскурзия в Европа или е малко опасно? Аз до сега много ентусиазирано гледах различни оферти, но снощи не знам какво ми стана и се замислих, че тогава ще влизам в 7-я месец и... не знам.
На 15.06 съм на 2-та ФМ и ще питам доктора, но все пак ми е важно да знам и вашите мнения   bouquet

P.S.:
ще редактирам този пост за да не се губи смисъла
ориентирали сме се към самолетни пакети, хотела мислим да е в топ центъра и допълнителните екскурзии да не са включени в пакета, то ест ако искаме - отиваме, ако пък не - се разхождаме и си разглеждаме

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 20:14 от la belle

# 277
  • Мнения: 175
Момичета, я си кажете мнението: дали ще е удачно като вляза в 7-я месец да отидем на 8-дневна екскурзия в Европа или е малко опасно?
Според мен ще ти е много тежко по пътя. Най-малката дупка или тресване на колата ще ти причинява болка и дискомфорт. По-добре се ориентирай за почивка, не екскурзия. Особено пък 8 дена, незнам как ще издържиш  Crazy

# 278
  • София
  • Мнения: 307
xelita, страхотна новина! поздравявам те!

пожелавам го и на другите момичета очкаващи резултати! Hug

Радост, ЧРД! много щастие ти желая, да си много обичана и обичаща!

# 279
  • Мнения: 718
xelita, ей това е хубава новина   bouquet
la belle, аз не бих отишла на екскурзия, докато съм бременна. На почивка - да. В 7ми месец планирам да отида на сватба в Германия, но то е друго. Екскурзията си е лашкане по пътищата от сутрин до вечер, едва ли ще успяваш да си почиваш качествено, нито пък да поспиваш. Дори и да караш лека бременност, не вярвам да се чувстваш много добре  newsm78 Може и да греша, все пак има бременни и бременни, питай док, пък каквото решиш  Hug

# 280
  • Мнения: 653
 Embarassed
не бях писала всичко и не се разбираше какво имам предвид, но си редактирах предния пост

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 585
На всички вас момичета - ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet

дано и при вас само хубави неща да се случват и само хубави новини да споделяте.

 Hug newsm51 Kissing Heart

Билянка, очакваме хубавите новини и от теб, мила!

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 20:49 от xelita

# 282
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
xelita, много се радвам, че всичко е наред.
Това е най-хубавата новина!

# 283
  • Мнения: 1 351
xelita , много се радвам за прекрасният ти резултат- отдъхни си мамче ,вече е ред на спокойното и щастливо ти бременеене!!!Очакваме и от другите момичета хубави резултати.
Радост , честит рожден ден- жива и здрава и много щастлива , а на есен най- готиното и здраво бебче !  bouquet  bouquet  bouquet
 За секса момичета още не смеем , но какви сънища имам - чак ме е срам  Rolling Eyes
Благодаря ви за съветите относно  smile3550, пробвала съм всичко без дуфалакът, един въпрос на свещички или на сироп го ползвате ????
Аз съм шофьор от 93 година и мога да кажа че съм много опитна , но откакто съм бременна - не смея да карам , като знам какви фъфлеци има по пътищата и от какъм си изпатих преди години ......... Crossing Arms.- ще отложим шофирането , няма как .

# 284
  • Мнения: 85
Здравейте, момичта  Simple Smile Одавна не съм писла, но ви чета постоянно. Радвам се и съм благодарна, че ви има  Hug
xelita , много се радвам за страхотния ти резултат  Hug
Днес ходих на ЖК и съм доста притеснена, т.к. имам контракции и от време на време менстуални болки и като казах на док той каза, че трябва да ме приеме в полница  Sad
Изписа ми Магнерич - 3x1 и Но-шпа
Много ми е притеснено. Иначе каза, че беб е добре и към 18.06 мога да отида на ФМ. Аз досега не съм ходила на ФМ и не си спомням кога беше подходящото време за втора ФМ? Ако някой знае моля да пише. Каза също, че след ФМ мога да си направя БХС. Моля ви момичета, ако някоя има подобен проблем да дава съвети, защото ще се побъркам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт