НОЕМВРИйско бебче си расте, скоро ще видим дали е момиче или пък момче - 20

  • 13 904
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 568
xelita, честитооооо за хубавите резултатииии! Продължавам да стискам палци нещата да се развият по същия начин и при биляна и комикс  Praynig

radost, ЧРД на патерици! Да си жива и здрава и да станеш достойна мама на едно хубаво и здраво бебче през ноември!   bouquet

la belle, съгласна съм с останалите - по-добре на почивчица, отколкото на екскурзия  Naughty

# 286
  • Мнения: 62
bambi-24 моят съвет е да послушаш доктора си и да влезеш в болница. Контракции + болки са си доста сериозен проблем. Успех мила  Hug

# 287
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Bambi,
Ето ти информация:
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

# 288
  • Мнения: 53
Добро утро и от мен Hug хайде по една чаша чай  Wink


xelita честити ти положителни резултати от тук нататък само положителни емоции Hug
сега чакаме от Билянка и комикс добрите новини...май само тях чакаме ако има още някой да се издаде да стискаме и на него палци( може и да е казал ама аз съм отвеяна и не помня )
Понеже хвърлих по едно оче на темите на предите-месечни бебе-очакващи мами който вече са родили...та не помня точно на кой месец гледах и имам въпрос: там мамите поне на няколкото странички които погледнах сами си съобщаваха кога са родили и как са със бебето,няма ли начин ние да се разпределим по натам и друга мама да съобщава кога сме родили,как сме и.т.н. Всъщност отва може и да го има по форумите аз не съм запозната,но ми се струва по логично аз да съобщя за друга мама,на която няма да и е до компито за да ни зарадва?

# 289
  • Мнения: 568
mia_aurora, аз пък като преглеждах юнската темичка и ми направи впечатление, че някои майки са поели инициативата да са "вестителки", тоест дали са си телефонните номера за известяване при настъпване на щастливото събитие... Няма да е лошо и ние да се организираме, но май ни е още раничко за това...  Flutter

На мен пък, като четох отчетните от май и юни и ми направи впечатление, че повечето бебета се раждат преди термин, сигурно около 80-90%, а останалите 10-20% са на термин или малко след него... Юнките, например, са започнали да раждат още от края на април...

# 290
  • Мнения: 1 541
Добро утро, ноемврийки  Grinning (това малко прозвуча като комсомолски поздрав, ама здраве да е  Rolling Eyes )

Янечек, супер, че Малечко е щастлив от идеята за очилата  Grinning Ми то може да се е чувствало изолирано от отбора детето  Wink А за розовото- лошо няма- нека са розови! Той от сега е супер модерен млад мъж- браво на него  Hug
Честито и на твоята мила дружка- да им е живо и здраво малкото бебче и много радости да си носят взаимно   bouquet

xelita , страхотни новини!!! Безкрайно много се радвам, че си си отдъхнала и ти пожелавам от тук нататък едно прекрасна и безгрижна бременност с великолепен финал  Hug

Билянка, Комикс- стискаме палците до синьо и за вас, момичета!!!

mia_aurora , при нас (в Ноемврийчета 2005), когато наближи време за тези неща си бяхме изготвили списък с телефоните и го разпратих на всички мацки от темата. След това си набедихме вестителки и те в общи линии имаха задачата да отбелязват новопоявилите се мушмороци. Но наистина на нас ни е доста рано още за тези неща- дай първо да стигнем до тези месеци  Wink Heart Eyes

Приятен, прохладен и спорен ден, момичета   bouquet

# 291
  • Мнения: 141
xelita толкова се зарадвах за резултатите ти! Браво!  Hug newsm10 newsm44
Честити сини гащи! Сега можеш да си отдъхнеш и да си караш спокойно бременността!
Билянка и Комикс също имате моите стиснати палци!
Момичета много е хубава идеята с телефоните. Когато решите да я направим аз съм твърдо "за". Peace
la belle не се измъчвай с тази екскурзия. По-добре идете на почивка и после като се роди бебето, живи и здрави ще идете. Е не се знае кога, но сега е по-важно ти и бебето да сте добре.
bambi-24 мила дано всичко да е добре при теб! Имаш стиснатите ми палци и цялата ми подкрепа.  Praynig Послушай доки и влезни в болница. Там ще те наблюдават специалисти и ти ще си по-спокойна. Успех! И кураж!
Момичета аз тия дни съм с едно разтройство. Ужас. Сигурно е от черешите.
Много приятен ден и повече усмивки!

# 292
  • Мнения: 165
Здрастиииииииии   love001 днес съм в невероятно добро настроение. Вчера със свеки малко се поуточникми кое как ще е занапред  bash и много ми олекна. Няма да почвам темата за свекървите, защото съм сигурна че всяка от вас има да каже по една "добра дума" за нейната, smile3537  ама да сме живи и здрави та да ни минава . Всяка жаба да си знае гьола, всяко свеки - къщата Спирам със спама  smile3538
Иначе момичета сте много прави че се захванах с хиляда неща - имам чувството че откакто съм бременна ми мина какво ли не през главата - нова работа, нови колеги, нова квартира, изпити, Даун, сватба. ОБАЧЕЕЕЕЕЕ ВИДЯ МУ СЕ КРАЯЯ Събота вече приключва (ако сите богове решат)...... smile3501
На мен много ми се ходи на почивка, обаче финансово в момента не сме много цъфнали и вързали така че по-натам може да искарам една седмица по Родопите на хладно и финито.
mia_aurora благодаря за почерпката
bambi-24 не мисля че е нещо сериозно, но си заслужава малко наблюдение, за да си спокойна ти че всичко е под контрол
svetla_nka8305 явно весички сме на един хал със секса. Аз лично сега съм с повишено желание ама не ще. Като циганче за баничка мрънкам и все по рядко ми се огажда. Кво им става на тия мъже не знам то е грехота да откажеш на бременна жена ... ама карай.

пс:
Хрисси нещо ми се губи, от sunshine*uk -ни вест ни кост от доста времееее. Един бъдещ татко си имаме и той изчезна.... май доста хора ги хваща липсата


Кой ще се прежали да пусне темичка?

# 293
  • Мнения: 418
Добро утро на всички!

И аз да се похваля!!!

Излязоха ми днес резултатите за Даун и Едуардс

Даун : за моята възраст 1:250  моите резултати са 1:1300
Едуардс: за възрастта е: 1:2300 , а резултатите ми са 1:14000

Всичко е в норма като гледам  Praynig Да се надяваме че всичко нататък ще е Добре и на финала ще излезе едно Здраво, Сладко и Слънчево Детенце  Peace Peace Peace baby


# 294
  • Мнения: 3
МОМИ4ЕТА дави попетам вие със секса каксте редовно жи правите защото аз от на4алото до сега несам спирала и се 4усвам додре в4ера говорих с една приятелка която и тя е бремена сащо  колкото мен и тя ми каза 4е не прави и било гадно само веднаш била правила от както е бремена аз като правя вредали на моето беб4е

# 295
  • София
  • Мнения: 1 262
la belle, аз пък бих отишла на екскурзия в чужбина със самолет, естествено на по-олекотен вариант и с много много добра здрава застраховка  Peace При нормална бременност без оплаквания не виждам смисъл да се ограничаваш  Wink След 8-мия месец обаче нещата се променят и бих спряла да пътувам тогава.

# 296
  • Мнения: 653
Мерси за мненията ви, мили приятелки   bouquet
Аз за сега мисля като Kremito... а и мъжа ми ми обяснява, че няма никакъв риск, защото няма да се преумарям.
Ще имаме годишнина от сватбата и отдавна плануваме да го отпразнуваме в Париж. Не мислим да обикаляме с групи, ще се съобразяваме с моето състояние, но все пак...
Ще видим какво ще е мнението на доктора другата седмица, а до тогава ще се радвам да си кажете и вие какво мислите, особено мамите, които са с 2-ра и 3-та бременност (все пак те знаят по-добре  Wink )
Хубав ден на всички  Hug

# 297
  • Мнения: 418
МОМИ4ЕТА дави попетам вие със секса каксте редовно жи правите защото аз от на4алото до сега несам спирала и се 4усвам додре в4ера говорих с една приятелка която и тя е бремена сащо  колкото мен и тя ми каза 4е не прави и било гадно само веднаш била правила от както е бремена аз като правя вредали на моето беб4е


Стига да нямаш усложнения при бременността, няма никакъв проблем:

Ето прочети това: http://209.85.129.132/search?q=cache:vAGgCEZ_oX0J:www.zachatie.o … ct=clnk&gl=bg

# 298
  • Мнения: 30
Аз малко късно се включвам този път Simple Smile

mia_aurora, благодаря, хайде по чаша чай, нали може да хапнем и от сладките, които са на заден план, хихихи.

Xelita, честито за резултатите, само хубави емоции оттук нататък, на теб и всички тук.

nana, честито семестриално завършване.

Wassilena, мерси за отговора. Когато ми предписаха другите лекарства, радирекс и бизакодил и после и лактулозата, ми казаха да не си взимам шоколадчет комфорт. Пък сега последния път, бях при друга лекарка, тя каза, че мога и тях да взимам, но аз не смея. След твоя пост пък съвсем ще се откажа от идеята за тях. Сигурно ще взема пак дуфалак, но първо ще попитам лекарката.

la belle, ако се чувстваш добре няма причина да се отказвате от пътуването, ти разбира се ще се съобразяваш с положението си. Моя приятелка пътува доста често по време на бремеността си, но тя си е по - слабичка, по - леко са минали нещата при нея. Нейното коремче е било все едно е хапнала малко повечко от необходимото  Joy

klem4e, за да си по - спокойна питай лекаря си, но със сигурност може да го пиеш. Аз пих сироп, не на свещички, само той ми помогна.

# 299
  • Мнения: 24
Леле момичета три дена не съм била тук и вие чудеса сте изписали.  smile3521
Сега ще се върна назад да ви изчета. Само видях че сте обсъждали темата за секс. При мен желанието е голямо и при мъжлето е така, само от време навреме нещо го хваща страх и се налага да мрънкам  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт