Юнска ВАРНА знойно хубавее-детенце мамино щурее!!!

  • 24 845
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 554
Миналата година Теди като го водих на плаж,беше от 9 до 11 до 12 и 30 най много сме седяли Peace

а добро утро,няма да сервирам кафе,защото и моето още го няма Crazy

# 271
  • Мнения: 0
Привет, Елена.
Аз съм Яница и също съм в Левски.

Хубав ден на всички. Възползвайте се от времето да направите един плаж.  smile3503

# 272
  • Мнения: 1 554
Яница,къде си в Левски Wink

# 273
  • Мнения: 149
Миналата година Теди като го водих на плаж,беше от 9 до 11 до 12 и 30 най много сме седяли Peace

а добро утро,няма да сервирам кафе,защото и моето още го няма Crazy
Ха добро утро. Де само кафето да ми го нямаше  Laughing Ами и още не съм закусвала ooooh!
Опитвам се отчаяно да отслабна с повече разходки и по-малко ядене - няма ефект, така ще си остана като слоница спрямо предишните си килограми  ooooh!

# 274
  • Мнения: 109
 Peace ехоооо къде сте всички??
метнали сте се на разходки,а ???

# 275
  • Мнения: 46
Здравейтеее  Hug

Ние преди малко се прибрахме, Дарито удари една глава на вън и сега кога ли ще заспи незнам. И ако евнтуално спи след това ще слизаме към морската на разходка  newsm68 newsm44
Като гледам всички други отдавнаа са забегнали  Wink

# 276
  • Варна
  • Мнения: 893
да бе, разходки, боядисваме тука,цапотим се  Crazy коридора е готов, остана кухнята и тавана на детската ooooh!

# 277
  • Мнения: 3 971
Верж минете после през вкъщи че коридора вече 2г си седи на финната шпакловка  Whistling
Ние бяхме на пикник на трите воденици Grinning

# 278
  • Мнения: 109
бравос Верджи!!! Бравос и на Дилянка!!
ние само сутрешно-обедна разходка му дръпнахме - после обед и спане..аз на постригване на връх4ета и скъсявах после дънки на мъжо....сега ме 4ака правене на ве4ерята!!!

# 279
# 280
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Абе Диде как е на Трите воденици?- вчера и ние ходихме на пикник и се чудихме дали да не идем там,ама като не сме ходили от години и пак на Аладжата отидохме.
Лека!

# 281
  • Мнения: 3 743
Мацки, как сте?

аз се позагубих тези дни, ама то много ангажименти Crazy

днес правихме прощапулник на Диди и РД на татко й. Ето, който иска да ни види
http://galinavi.multiply.com/photos/album/13

# 282
  • варна
  • Мнения: 74
Галче, много сте хубави...първо какво взе Диди...на речник ми заприлича...да ти е жива и здрава. Честит ти и рожденник, той пък много да те слуша. Аз утре отивам на изследванията за секциото и вторник * клъцни - срежи *........ Laughing

# 283
  • Мнения: 535
Галче, това на екопарка ми прилича  newsm78 ДЗ, ето ти снимки от там  Laughing
Моята мома също взе речник  Crazy Учени ще ни стават децата  Flutter

# 284
  • Мнения: 3 743
Да, точно Екопарка е. Там е невероятно зареждащо. Много приятно кътче за повод или почивка Hug

Общи условия

Активация на акаунт