Юнска ВАРНА знойно хубавее-детенце мамино щурее!!!

  • 24 843
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 554
Верджи,без таквиз,момъка да си седи в корема,преди 38 седмица не давам да излизаа Crossing Arms Joy

# 256
  • Мнения: 3 971
Ние сега заспахме  Crazy
Следобед пак отиваме в морската градина Peace

# 257
  • Мнения: 0
Рени, благодаря за съвета. Аз също си купих Нивеа, фактор 30, но се чудех дали няма специални продукти за бременни, както са тези за третиране на стрии например.

Аз самата съм родена 4,200 кг. - доста едро бебе, така че важното е детето да е ок, пък килата - колкото толкова  Wink !!! И най-вече - когато - тогава. Късмет и леко раждане на Virginity.

# 258
  • Мнения: 8
 Привет момичета Grinning
Добре дошли на esmina и СНЕЖИ.6  Hug
AGAPH, горе главата и само напред.  Peace
Данинка, голям чаровник си имаш. Hug
Моят дребен едва сега заспа. Нещо си обърка режима. Сутрин се събужда в 6, преди обед спи докато сме на вън един час. И след обед заспива към 16.30, шантава му работа.  Rolling Eyes
 Приятен уикенд на всички. Grinning

# 259
  • Мнения: 0
Десчо, ривет и на теб! Hug

Приятен уикенд на всички!!!

# 260
  • Мнения: 2 960
 Stuck Out Tongue Winking Eye
kak ste Hug
nie bqxme na morenceto  grinning039


:
Данинка, голям чаровник си имаш. Hug

Peace  bouquet

# 261
  • Мнения: 109
i ние бяхме на моренцето...голяммм кеф:-)

# 262
  • Мнения: 3 971
Много вълни имаше Rolling Eyes

Как е водата става ли вече за обичащи водата деца Thinking

# 263
  • Мнения: 863
Извинявайте,че се вмъквам във вашата тема,не съм от Варна , но имам въпрос към Варненки:Какво е ПЗ"Метро" и ОС"Конструмат". Доколкото знам се намират във Варна.Интересуват ме какво означават съкращенията?Мерси предварително на отговорилите  bouquet

# 264
  • Мнения: 3 971
ПЗ МЕтро трябва да е промишлена зона Метро Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 745
Имало си варненски отбор, пък аз не знаех Grinning Приемате ли нови попълнения??
Аз съм Елена и от подписа ми се вижда - имам малко зверче на 1 м. и малко, и кака на 8 год. Живея в кв. Левски.

# 266
  • Мнения: 1 554
Кой каза плаж Mr. Green от 12 и 30 до 5 бяхме на албена,страхотен плаж,чист пясък,нооо водата ледена ooooh!беше бурно, морето изхвърли умрял делфин,много гадно Tired

# 267
  • Мнения: 149
Добре дошли на новобранките в темата!!!

А за плажчето - като се приберем в понеделник с момата (живот и здраве) и ако времето позволява,  смятам да се врътна натам, но нашия със сигурност ще е от по-безопасните за малки бебета - след 3 следобяд Mr. Green Тази година по това време, догодина може да се осмеля и в интервала 10 до 15 Simple Smile

Лека вечер от нас

# 268
  • Мнения: 1 554
ти пък след 3 в най големия пек Crazy

# 269
  • Мнения: 149
А не е пек - на моменти дори ми беше хладно с потник , дори след 5 вече бяхме на сянка от едни дървета и се наложи 2 пъти да се местим. Накрая ни омръзна и си тръгнахме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт