Юнска ВАРНА знойно хубавее-детенце мамино щурее!!!

  • 24 837
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
Да похваля и аз моя Убавец-много ми помага за малката на всички фронтове,от хранене,през смяна на памперс,та чак до разходки с количката.Даже по-често от мен я чува,когато се буди нощем.Когато беше на 2 месеца,двете спяхме на спалнята,а той в другата стая,че да се понаспи.И какво става-детето врещи до мен,аз спя като пън,а той от другата стая идва да я успокоява... Embarassed ooooh!

 newsm20 пред твоя мъж

AGAPH, добре дошла и от мен Hug

Мацки, препоръчайте ми добър кожен лекар, може и да не работи по ЗК и без това едва ли ще ми дадат направление ooooh!

# 46
Ех, че хубава темичка. Запис да я следя.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 893
Галче - др Томов в кожното на окръжна

някой ще излиза ли днес? да се засечем някъде...
или да стягам багажа за Ботевата градинка  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 3 743
Верджи, мерси Hug. Как да си запазя час за този доктор и къде точно се намира кожното  Blush. Ние ще излизаме, но по-късно следобед семейно Flutter

# 49
  • Мнения: 399
Добър деннн!   bouquet
Галче,Вержи ти е препоръчала супер доктор...нали си е "моя"  Blush ...в смисъл работех при него като сестра  Wink да не си помислите друго  Flutter Кожна клиника е в двора на Окръжна болница,сградата,която "гледа" към ул.Селиолу - който и да питаш наоколо все ще те опътят - ако влезеш от входа на ул.Ген Колев се пада вдясно! Peace Кабинетът е 205 на ет.2,тогава работеше без часове,но сега не съм наясно. Rolling Eyes Особняк си пада,но е добър! Peace

При нас всичко е под контрол...точно както обичам! Mr. Green
Айде,слънчево да ви е! Hug

# 50
  • Мнения: 62
Мами,
искам да ви питам някой от вас пазарувала ли е дрешки от Детска борса Мечо пух на Колохозния пазар и как са цените там.Попаднах на техен сайт но информацията е доста постна,а ми е далече  борсата от вкъщи и затова искам да събера мнения предварително  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 293
 Здравейте,момичета!  Grinning
Днес е егати жегата ама аз така и не се осмелих да направя сефтето на плажа...  Crazy
Много ви е хубава темичката.Между другото да питам вие познавате ли се лично или само задочно?  Heart Eyes
Знам,че някои момичета от тук си правят срещички.
И макар и аз още да не съм мама ще ми е хубаво при вас  Blush

# 52
  • Мнения: 106
Здравейте и от мен!
Ще чакам да се разхлади малко, че да поизляза и да отида да гласувам.Аз тази година май ще пропусна плажа.Някоя от вас ходила ли е докато е била бременна в 8-9 месец?Сутрин или късно вечер имам впредвид.
AGAPH добре дошла.Мяркала съм те в други теми, ама не помня кои.Просто аватара ти много ми харесва.
Повечето мами тук се познават лично.Последно съм била на среща с тях на осми март и беше много приятно. Wink

# 53
  • Мнения: 293
Е,за следващите срещи да ме имате и мене предвид   lalalala

# 54
  • Мнения: 109
 Hugздравей AGAPH!!ДОБРЕ ДОШЛА !
Аз  направих в4ера сефтето на лозето с бански,брах 4ерешата!!Оба4е само за малко- излязоха облаци и немам тен;-( Но пък баща ми спретна барбекю,а голямата ми щерка ме довърши с лафове за "околната среда" и " за кого ще гласуваме "... Mr. Green
Днес излязохме семейно ,предиобед и хапнахме в Белисима-та....ама после едвам се домъкнахме до ВИНС-а ,за да гласуваме и после до вкъщи...голяма жега...хем подухва
Десчо- как мина вашия плаж??
аз не знам кога ще направя сефтето с децата...сега 4акам да ми дойде... ooooh!

# 55
  • Мнения: 125
Милинките, оплаквате се от жегата, а!? А някои хора тук сме с чорапи и суитчери...в къщи. За навън утре не ми се мисли.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 971
iv4ok как сте бе мила.Кажи нещо .Как я карате Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
jara аз съм ходила бременна на плаж, ама не е кой знае каква тръпка  Laughing
понеже не може да влизаш да плуваш(заради бацилите дето може да ти налазят детеродния орган Crazy)  
и не можеш да се печеш много (защото на бременните им пада кръвното много много бързо от жегата)
седиш под чадъра и се пържиш в собствен сос, и от време на време се претъркулваш до брега да се намокриш Rolling Eyes
в моя случай не знам как ще стане номера даже да лежа под чадъра понеже вече съм 2в1+1 а това +1 е много бясно Laughing

AGAPH някои се познаваме лично , някои задочно , ама това не ни пречи да си говорим на "ко праиш ма парцал" и разни други любезности Mr. Green
за пиянска среща аз ще мисля чааак към Коледа.... евентуално   Joy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета,споделете,ама честно-колко време държахте децата си на плажа,когато ги заведохте за първи път?На мен ми предстои това предизвикателство и въобще не ми се иска да се приготвям 2 часа,да пътувам  1 час до там и след 30 минути да си тръгвам обратно.Дъщеря ми е 1г и 5мес,смятам,че добре защитена и на сянка ще изкара поне час,няма разлика от дълга разходка в жегите и прахоляка из града,например.Вие какво ще ме посъветвате?

# 59
  • Мнения: 506
Мамиии къде сте и днес? Rolling Eyes И вчера и днес слънчевата празна...или сте на плаж или гласувате! Wink
 Аз  hahaha по моя стара традиция, пак гласувах за себе си  Crazy, трябва да дадем гласа си, защото, ако не ТОЙ отива за тези с най-гол. брой гласове.Та , за пореден път се позабавлявах, влязох в стаята, взех си плика, влязох в стаичката и започнах ...  Joy... "От тези ми писна; на тези през две минути им гледам рекламата; тези ги видях на поне 10 билборда; онези са циркаджии..."...и така гледам наяква пария и си казвам "ей тези не съм ги чувала" и гласувах за тях, дадох глас, за да не ми го вземат..... Laughing...
Морска ти как си?Няма те няколко дена, не си активна тук и взех да те мисля сериозно???Дано да си по-добре, а ако искаш да поговориш с някои - насреща съм!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт