Израел39

  • 20 046
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 Joy
Не е имам само гланц  Mr. Green Крася мъжките рамена с пръстенче а ако си намеря и гривната за глезен ще ги крася с пръстенче и гривна  Grinning

# 61
  • Мнения: 234
Аз съм сигурно единствената жена,която само дето не умря в солариум Mr. Green,дето мрази да и пилят ноктите,направо полудявам,фризьор изтрайвам Laughing,ама ,като ме пипат по косата все едно тръпки преминават по цялото ми тяло!На маникюр и педикюр,ходя само при една жена,която е свикнала с моите тръпки Mr. GreenПоследния път,като ходих на педикюр,стола е с масаж,незнам дали ми вярвате,но три дни след това ме боля гръб Joy JoyКаза,че аз съм единствената,на която не и е харесал стола!Иначе харесвам червен лак на краката,без китки и разни други екстри Laughing

Брех,какво ли стана с Ментова,да не изтърва някоя тава по пътя Joy Joy

# 62
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Наинка,припаднах в един вертикален солариум едва ме изкараха от там  Embarassed ,но изкярих безплатен масаж  Mr. Green (няма да споменавам,че повече не се мернах в този център)

# 63
  • Мнения: 81
Много информация наведнъж не ми понесе и не разбрах кога ще пътуват тавите.
Днес ли беше?

Аз обикновено даже ритам с крак и сме много смешна гледка.
Не тръпки ме побиват,не знам какво е,толкова много ме е гъдел. Joy

Борянка,сигурно. Thinking
Не ми изглеждат естествено толкова бели нокти. Thinking
Иначе на ноктите на ръцете си слагам безцветен лак за блясък,рядко цветен.
Много зле се справям с цветните лакове. Blush

# 64
  • Мнения: 2 952
Мече , не ми харесва варосан бял лак , осен на френски маникюр - лентичка само ..Иначе кой ти слага бяла вар, не върви !Риташ, а ?  hahaha

НаинаJoy

Боряна , и ти да пукнеш за малко за пустия черен цвят!  Joy На тънко глезенче върви гривничка - дам ....  Flutter Гривничка с пръстенче - комплект ... След ражданията ми порастна стъпалото с  близо 2 номера  #Crazy ...УжасТ ! Преди си носих гричнички обаче ...

Аз пък не съм обичала да чернея , не  знам каква  е тая мания да си с тен ...По едно време  в БГ беше  един вид  да покажеш, че си морски  Mr. Green ... бил си на море !  Flutter  hahaha   Тук не върви ... никой няма да разбере , че си се пържил нарочно, а и да не си черен пак ще потъмнееш през това  дълго лято  ooooh! ...

Хайде  добро утро и лека събота!

 

# 65
  • T"A
  • Мнения: 2 515
По обсъждането ви на педикюра - аз обичам да ми правят такива неща, но след педикюр не ми е удобно да ходя, защото, за съжаление, съм с плоско стъпало и твърдата кожа на стъпалата ми е функционална...  Rolling Eyes
Но преди сватбата Ментов ми направи една много смешна снимка в козметичния салон, която ми е за спомен от приключенията там  Mr. Green А докато търсех идеи за сватбата, бях попаднала на снимка на булка, която беше написала с червен лак I do на ноктите на палците на краката си - сега не я намирам да ви я покажа, беше много сладка  Grinning

Меченце, още един глас "против" белия лак, който стои като боядисано с блажна боя  Confused


За кибиците  Laughing - с кола пътувахме, за тустуса само се шегувах  Grinning Ние си имаме братче под ръка за тези неща.
  - част от моя принос за вечерята на залез слънце

Първото е от многолистно тесто с пълнеж от сирене и сухи домати и сирене със спанак, а второто си е баничка със сирене, кръглата тава мама ми я донесе - голяма радост!  Grinning

На плажа си прекарахме много хубаво, бяхме в Херцелия, и моят мъж си донесе едни джаджи за жонглиране, които светват при движение и направи такова шоу вечерта, че даже дойдоха семейства с деца, чужди хора -  да го гледат и снимат, а от страна на неговото семейство се развикаха като агитка "У шель-ану" (той е наш), големи са скици понякога  Crazy

Буболина, роклята страшно ти тича  Party  Hug

# 66
  • Мнения: 754
Да се включа и аз за педикюра.Обичам да ходя и явно в БГ се работи с белачка, и мен така ме чисти.
От две години съм привърженик на тъмномчервения лак.

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Дзааааааак  Grinning
Къде сте сладурки и сладури  newsm78 Всички почивате качествено може би  newsm78

# 68
  • Мнения: 2 952
Ох , цял ден се търкаляме на климатик затворени , но сега ще  се засилим на плаж малко .

До скоро !

http://image03.webshots.com/3/8/10/44/24681044sORnKYRvFZ_fs.jpg
Символ на нашия плаж



# 69
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пете линка ми дава: forbidden  newsm78
На мен ми липсва плажа,но не плажа а капаните,биричката,мидите,цаца-та  Mr. Green Много ми се ядат миди,раци и скариди  Tired

# 70
  • София
  • Мнения: 7 965
Значи много ги обичам тия изпълнения на моите роднини. Бе тръгнали сте от майна си за София с влак и то с малко дете (все пак 400 км не са малко разстояние), знаете, че ще идвате у нас - ми обадете се бе хора, хем да дойда да ви посрещна, хем да се подготвя (отлично ме знаят, че няма да ги върна или да не приема). А те ... миии не искахме да те притесняваме. Е така като ми дойдете от някъде 5 човека наведнъж без никакво предупреждение хич даже не ме притеснявате нали.

Та хайде от бакалията две тарелки с готови кюфтета (сурови де, само уж оформени - ама за всеки случай си ги оформих), и извъртях в TEFAL ACTIFRY едни кюфтета лук яхния със сини сливи и домати (за 45 минути яденето стана готово). Сина и братовчеда му извъртяха таратора (между другото нашите дами барбар с внучката заминаха вчера при тъстовете, та у нас си бяхме само мъжете - естествено разхвърлили всичко по ергенски).

Сега по живо и по здраво роднините отидоха да спят при брата на съпруга, че утре ще ходят да гледат някакви водопади у Свогенско и ние със сина пак сме ергениии (до утре де).  newsm47

Да живеят техниката и бакалиите -  така и ние мъжете можем да посрещаме гости и да не се излагаме пред тях.  smile3521

# 71
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ох дядо Хаджи на мен ли го казваш...Родата е из цяла България само моето семейство сме до морето та цяло лято все някой идваше за по-няколко дни вкъщи  Tired Трудно беше защото нашата къща е малка...Както и да е я кажи какъв вкус придобива храната като се прибавят и сини сливи  newsm78

# 72
  • Мнения: 720
Бории яко рокле  ..и цвета е ''мой''.  И ти отива . Sunglasses   Цяла скандинавка си с тази коса, и аз така бях до  преди месеци. Сега нали съм вече  по тъмно русо.
 скаради, раци ,миди ...и аз искам !

За маникюри и педикюри..ще замълча ,че там нямам експириънс много. Не съм по дългите нокти, не съм и по лаковете. Харесвам лакове ..но ме мързи честно. Crazy Добре че е ПЕТЯ сладкодумката  ...кефиш ме как  обясняваш , виждам ,че ти е страст. Hug И моята сестра е такава...дай и фризйори, козметици, маникюри,спа

Мента - баниците са зашеметяващи !! Peace

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 21:48 от harriet TJB

# 73
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Хари на мен ми подариха шампоан,балсам и паста за зъби които са на натурална основа-изцяло екологични.Пастата за зъби ми харесва,но шампоана ми е труден нали не се пени и не мога да разбера измила ли съм си косата или не  newsm78 Балсама е без отмиване така че се разнася лесно,но шампоана ми е Х... Ето от тази марка и серия са продуктите : http://www.neways.com/Product/Personal.aspx
По маникюри и педикюри и аз не си падам,но съм болна на тема коса и много обичам някой да ми почисте веждите а не аз сама да го правя-много съм некадърна на тема вежди  Blush

# 74
  • Мнения: 720
Бори аз не се отказвам от еко шампоаните, даже и днес купих един . Wink Но вярно е ,не всички са добри май. Ти ми напомни за един органик шампоан от преди няколко месеца.С такова нещо не бях се мила ..ужас, косата ми беше после като неизмита и намзана с нещо. След 2рия опит разбрах , че  това ще му е ползването. Ужасен беше...
А кремовете ми  / на сестра ми и майка ми им миришели на лекарство хаха/ ми да не миришат на парфюми, но чак лекарство...
Аз пък обожавам сама да се гримирам и оформям вежди ...нали съм си художник. Simple Smile

Пете там се търкаляте на климатик....ние днес тук бяхме с якета. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт