Подарък за ...

  • 2 305
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
За нашата годишнина подарих  от тези топки дето са от кристал и като ги обърнеш надолу вали сняг и ги правят с каквато снимка си пожелаеш . Сложихме наша семейна снимка. Цената е прилична и наистина е една оригинална идейка  Grinning
     
Къде ги правят тези топки

# 16
  • Мнения: 2 631
Четирилистна детелина в саксия и по един билет за лотарията  Peace
А може да допълниш и бутилка хубаво червено вино, гравирано с някакво красиво стихче, посветено на тях Simple Smile

# 17
  • Мнения: 111
За нашата годишнина подарих  от тези топки дето са от кристал и като ги обърнеш надолу вали сняг и ги правят с каквато снимка си пожелаеш . Сложихме наша семейна снимка. Цената е прилична и наистина е една оригинална идейка  Grinning
     
Къде ги правят тези топки
Незнам от къде си, но тук във Варна почти във всяко едно фото ги има Simple Smile

# 18
  • Мнения: 19
Благодаря на всички за прекрасните идеи ... Simple Smile
Хареса ми идеята на Кафе за четерилистна детелина в саксия, но аз зная че не е хубаво да се подарява цвете в саксия  newsm78 ако информацията ми не е достоверна кажете, защото това ще е много оригинално, с една картичка и хубаво послание  Thinking
Идеята за вино отпада - не пият и двамата, макар че е много оригинално.
Фотоколажа ... аз живея във Варна, а родителите - в Шумен, няма как да стане.

# 19
  • Мнения: 2 631
Благодаря на всички за прекрасните идеи ... Simple Smile
Хареса ми идеята на Кафе за четерилистна детелина в саксия, но аз зная че не е хубаво да се подарява цвете в саксия  newsm78 ако информацията ми не е достоверна кажете, защото това ще е много оригинално, с една картичка и хубаво послание

Ами аз за сефте чувам, че не се подаряват цветя в саксия....  Rolling Eyes
По Коледа "Коледните звезди" са все в саксии  Laughing
Пък и не само....
А и ти не подаряваш цвете, ти подаряваш надежда  smile3525
(те се продават в 2 варианта - или засята и си я поливаш да порасте, или комплект семенца, малка саксийка и пръст, за да си я посееш сама)  Peace

# 20
  • Мнения: 249
Свекърва ми е от тоя род хора, има си всичко, и всичко и работи. На рождени дни обикновено я извеждаме на претенциозен ресторант (ясно, че това няма да го направите), или пък купуваме билети за концерт, оперета, театър, някакъв вид представление. Винаги е оставала много доволна. Билети за организирано събитие са винаги добредошли, обикновено сме твърди заети, за да мислим за това.

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
леле, какъв заплес съм ooooh!
добре, че има теми като тази да ме подсещат разни работи. Моите родители имат 30 годишнина от сватбата си на 30 юни. Не знаех, че 30 годишнината е перлена сватба. Ей сега ще изчета с удоволствие постовете.

Общи условия

Активация на акаунт