КГБ = Клуб на Готините Баби - 77 :)

  • 21 059
  • 438
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 665
               Ами за Ботев дето бил умрял на връх Мола  Joy Joy Joy кВо да кажеш  Mr. Green Това е ,кой да ти чете като е по-лесно мама и тате да платят и после да те уредят та умните и учените да ти слугуват! Sick

# 91
  • София
  • Мнения: 98
Моята дъщеря кандидатства преди две години в УНСС с география,там се справи отлично,но понеже изпита беше разделен,един път география,забравих 20 въпроса ли бяха,и пак толкова български и математика,та математиката я провали,там беше отговорила най- малко,някакви стотни не и стигнаха,сега не съжалява,влезе в Датския колеж,та географията я научи,където и да я бутнеш знае,поне това и беше  Simple Smileползата от кандидатстването в УНСС.

# 92
  • София
  • Мнения: 19 112
А моето диване нали утре е на изпит в НБУ.
Все още не си е взела документа за изпита от приятелчето, което я записа. От обяд е на работа и сигурно ще се прибере сутринта. Сега правят 40 промотърки на Марлборо. После момичетата отиват в нощен бар и танцуват, рекламират цигарите, подаряват на клиенти. А  тя и колежки им оправят фризурите. Снощи си дойде в 04.00.
Много е ентусиазирана, нали има и цигари без пари....

# 93
  • Мнения: 77
Възможно ли е да има толкова неграмотни хора в днешно време? Тая пък голяма гъЗка!
Преди години имахме в предприятието един инженер, ама фасон, ама самочувствие....и носи на машинописката да му напечата протокол от ревизията на склада за авточасти, обаче липсвали някои неща. Пред мен тя го пита: лиПса ли се пише, или лиБса, той се замисли малко и й каза- чукни Б, върху него чукни П, и няма да си проличи че не си знаела, просто печатна грешка!
Ама не и каза как е правилно да се напише! А иначе странеше от простолюдието!
С пишещата машина ставаше, ама с компютъра - не!
Също познавам една, от някакво варненско село, но със "голям гръб", за някакво цвете казала:
ено тъковъ, меничко, жельтичко /едно такова, мъничко, жълтичко/, а после завърши българска филология и преподаваше на децата Български език и Литература! Ха, де!
Хайде, че докато си лафим, може Мадарския конник от срам наистина да си удари камшика и да отиде в Родопите, че да не го резилят поколенията!

                      
                                      ЛЕКА  НОЩ, ПРИЯТЕЛКИ!

                  

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 00:34 от Танита60

# 94
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте мацки  Grinning

Аз не съм за тази тема, но преди малко я видях и искам да ви кажа, 4е е супер и сте много готини  Hug

Поздравления на този, който се е сетил   bouquet

Лека вечер ! Усмихвайте се повече !

# 95
  • Мнения: 549
Петя,не си тръгвай остани при нас щом си ни харесала.Тука пишат и баби и несамо баби/такива като мен/.Темата е положителна и никой няма да те огорчи.
Добре дошла

# 96
  • София
  • Мнения: 98
И аз не съм баба Simple Smile,включих се да питам за едни домати,а ме приеха всички, страхотни сте newsm20
Танита,много ми хареса-чукни Б hahaha

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 23:45 от margita

# 97
  • София
  • Мнения: 19 112
И аз само си мечтая да стана баба. Мечти, мечти...
Петя, добре дошла!

# 98
  • София
  • Мнения: 250
Лелее не очаквах такова посрещане  Laughing Даже си мислех, че ще ме нахокате...  Embarassed

Благодаря ви   smile3525

Ами ще взема да остана  Hug

# 99
  • Мнения: 549
Лелее не очаквах такова посрещане  Laughing Даже си мислех, че ще ме нахокате...  Embarassed

Благодаря ви   smile3525

Ами ще взема да остана  Hug



Eeeee супер.Кажи нещо повече за себе си.Всички нас можеш да ни видиш на първа страница,там има списък с тези който пишем кликваш върху името и ти излиза снимка с неговият образ.

# 100
  • Мнения: 549
Преди да си легна реших да ви поднеса скромна  закусчица ,но от сърце Joy


Спокойна нощ момичета.

# 101
  • Мнения: 77
Петя, добре дошла при нас,
чувствай се като у вас,
много си младичка,
за готина бабичка,
но ние ръка ти подаваме,
приятелски те поздравяваме,
че знаеш,  живота си върви,
и колелото се върти,
след много празници и делници,
след куп прочетени учебници,
синчето няма да забрави,
баба то да те направи,
и от наш  тъй верен фен,
да станеш, наш редовен член!


         newsm51 newsm51 newsm51


# 102
  • Мнения: 221
Добро утро момичета!

Хайде поспаланки ставаите! Laughing

Нещо много са оредели редиците? Къде се покрихте?  newsm78

Светле, благодаря за кафенцето и тортичката. Уредна булка, сън не те лови!  Hug Hug Hug

Петя, добредошла в редиците на готините баби. Нищо че ти не си. Все някога и ти ще станеш!!!  Hug Hug Hug

Лек и слънчев ден!!!

# 103
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899


Хубав слънчев ден!

Танче , супер си с тез снихчета.   bouquet

Дидка , не мисля , че си права за частни и държавни градини ,
но аз явно не съм от вашата черга и по добре да замълча.
Отдавна се усещаше .... айде без значение....  ooooh!

Светле , благодаря за закуската.  Hug

Петя , добре си дошла.   bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 19 112
Добро утро в изборния ден.
Ще бъде топличко и хубаво днес.
Не се карайте за частни и държавни градини и училища.
И при едните, и при другите има и добре и зле. Просто си зависи от хората, които работят.
Ако учителката е съвестна ще си гледа работата, ако не и за 10 000 Е пак ще замазва положението.

Общи условия

Активация на акаунт