101-ва лятна тема САЩ

  • 16 529
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 491
Блажка има един продукт на Resolve ,напръскваш с него и после с обикновенна прахосмукачка минаваш.
Pety, безценна си!   bouquet

# 256
  • Мнения: 1 800
kюбит, не купувай онова за петна, нищо не изчисти. сложих на бялата тениска белина, директно върху петната и из4езнаха.
сега си спомням, че Зора беше препоръ4вала преди http://www.amazon.com/Rit-Dye-Super-Stain-Remover/dp/B00024WJTO , но аз не го намерих по магазините и не съм го използвала лично.

Лени, получи ли съобщението ми, ако не да пиша. Уинкс и на теб ще ти изпратя.

# 257
  • Мнения: 1 169
И това доживях...

Някой да ми каже, че ми е мръсна религията (православна християнка съм), и че да стана човек и да тръгна по правия път трябва да приема *****. Когато попитах, дали това значи, че сега не съм добра жена и съпруга, отговора беше категорично "Не". Просто се отдалечих и не казах нищо повече.
На работа съм и съм в потрес. Мога голям скандал да направя, но знам, какво ще ми коства. Искам само да се успокоя и да не вредя на себе си.

Сори, имах нужда да го кажа на някой.

# 258
  • Мнения: 7 091
Кой питаше с какво да напръска да не пишка пак кучето отгоре на мястото? Nature's Miracle е това, което ползвам откакто Крум беше бебе. Пръскаш и премахва миризмата, така че после да не му мирише на животното и да се връща пак там. С това само чистех, не съм ползвала обикновени препарати, защото животните надушват и през тях. Един път бях изчистила с Лисол и той пак отиде после да се изпишка там.

Ванхорн, отговарям:
1. Не знам какво имаш предвид под шумно- сравни го с нещо! Например моята прахосмукачка е много шумна, вкл и сешоар-а ми. Това е по-малко шумно от прахосмукачката ми, но не е безшумно като микровълнова например. Не е много шумно, но има шум.
2. Има си 2 четчици, които се въртят и с тях прибира от ъглите.
Вие имате две гадинки, ако имаш възможност защо не пробвал този другия, дето е за петс специално?
Аз днеска цял ден съм го впрегнала да чисти докато аз изчистих гаража и съм супер доволна. Няколко пъти спря и вика " Uh-oh" обаче то си е моя грешка, защото още не го знам какво може и какво не, а като го пуснах в стаята на хлапетата там беше 300 се сбили един не надвил, та имаше панделки и разни дребни играчки, та няколко пъти заседна, но съм супер доволна от него.
Дори си мисля докато му хвана цаката да го зареждам като ни няма, а да го пускам като съм в къщи, че ако заседне да го спасявам, докато се науча какво му пречи и какво не.  Simple Smile

Блажка, във ваната не става ли? Само да не забравиш да си вземеш джаджа дето се слага на канала, да не ти влязат косми и мъх и да се запуши канала.


Ванхорн, това някой колега ли ти го каза?! Shocked

# 259
  • Мнения: 3 491
Тандури, много се скубе килимчето, страх ме е. И много боклук събира. Освен това го усетих, че отдолу намирисва на мухъл. Май направо ще го стоварвам до контейнера за боклук.  Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 1 169
Цитат
Ванхорн, това някой колега ли ти го каза?!

Да, колега Тандури. Бях попитана и отговорих. Така се започна. Фиууууу спокойна съм, мнооооого.

Тандури ще го представям твоя приятел на мъжа ми довечера. Много ме запали да знаеш.

# 261
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ванхорн, това е подсъдно. Оплаквай се на ХР.

# 262
  • Мнения: 1 147
Ванхорн, на твое място други хора биха направили доста пари от ситуацията. Директно прави писмен рипорт до ЧР и си търси правата.

Иве, Кюбит, РИТ за избелване за мен прави чудеса. Поръчвам онлайн, или го купувам в Лонгс Дръгс или подобни места.
 

# 263
  • Мнения: 1 169
Знам момичета, опитвам да си събера мислите.
Написах рипорта вече. Оказва се, че не съм единствената.
Явно човека е пътник.
Повече ме потресе злобата, с която беше казано.

# 264
  • Мнения: 558
Лени, питаш Бенсън, но и аз да вметна- моят младеж има две мании в момента.
Едната е да ходим и да пипаме капаците на всички канали из квартала (придружено с викове: Dump no waste. Drains to creek!!!) и да брои водните пръскачки на съседите, а другата е да подрежда пъзели за под, като този, който се състои от 4х12 части му е любимия, по специално- камиона и влака... има и един Томас от 24 части при баба си- и той важи...



Най- обикновени конструктори от тоя тип

го увличат, ако има някой до него, но за пъзелите направо е болен, камиона го реди по 10-20 пъти на ден сам... както и влака.

Изобщо не мога да се сетя с какво се забавлявахме образователно, когато бяхме на възрастта на вашия младеж... сигурно трябва да попрегледам снимки от тогава...  newsm78...

Vanhorne ๏̯͡๏) , дано отпътува по- бързо въпросният лумпен... Чак на мен ми стана неприятно, както си го описала... успех!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 01:52 от [sfkbfk]

# 265
  • usa
  • Мнения: 2 113
Някой да ми каже, че ми е мръсна религията (православна християнка съм), и че да стана човек и да тръгна по правия път трябва да приема *****. Когато попитах, дали това значи, че сега не съм добра жена и съпруга, отговора беше категорично "Не". Просто се отдалечих и не казах нищо повече.

малиииииий, що на мен някой не ми каже подобно нещо??? вече са ти казали - докладваш в hr и проблемът ти е решен.

днес при нас минаха дългоочакваните съкращения. размина ми се и този път.

днес беше и последния учебен ден. във връзка с това си мисля дали не беше по-добре да ме съкратят? ако можех да прекарам лятото в къщи, щях да си спестя много нерви... като се прибрах от работа, у нас вече имаше три девойки. две си тръгнаха, но до десетина минути, други три ги заместиха. тежко е и подозирам, че още по-тежко ще става. ще взема да си сипна чашачку винца, че да удавя тежките мисли, нищо, че е още 4.30 следобед.

happy friday, дами!

# 266
  • Мнения: 131
Здравейте мили мами,
От скоро чета форума и вчера реших да погледна и в този подфорум.До сега съм чела най-вече Красива мама и готварския, тъй като все още нямам дечица и не съм много компетентна.Иначе с удоволстиве чета по-об6тите теми.
От 8 месеца живея в Atlanta за постоянно и съм много шастлива,че ви открих...имам толкова много въпроси за майчинство в САЩ,а тъй като няма кого да попитам се надявам да намеря отговорите си тук...а и като цяло много ми харесва тона на темата ви...със сигурност нещата, които обсъждате ще ми помогнат много...  bouquet

# 267
  • Мнения: 131
Ето и въпроса ми: мъжът ми е self-employed и не си плаща insurance, а аз все още търся работа..та нямаме никакво медицинско осигуряване.От половин месец разучвам за какво да гледам в различните компании, които предлагат такова.Та мисълта ми е -едни покривaт бременност , други не.Има ли смисъл да си изберем такова, което я покрива.Питам, защото според мъжа ми няма смисъл, тъй като така или иначе покривали само част от разходите и останалото пак си го плащаш отделно...по-добре ли ще е insuranca да не покрива бременност( което смалява сумата) и просто ние да се разберем с въпросната болница за сумата, която ще покрива всичко и да ни направят план?
Надявам се въпроса ми да е за тук,ако пък не моля ви да ме насочите къде да питам...
Предварително благодаря   bouquet

# 268
  • Мнения: 3 491
миз, защо не ги запишеш да доброволстват девойките? При нас в библиотеките набираха доброволци ученици за лятната програма в детските отдели, от мидъл скул нагоре трябва да са. Не знам обаче дали не е късно вече, поне там, където работя, местата вече са запълнени.

# 269
  • Мнения: 1 436
Мики, ние преди време умувахме по същия въпрос, правихме бакалски сметки и решихме, че е по-изгодно да покрива бременност. Но пък се сещам за поне 2 съфорумки, които сами си платиха сметките и твърдяха, че не е толкова страшно (те ще се обадят ако искат).

Общи условия

Активация на акаунт