На градина или не- лятна жега ни зове. АВГУСТинчета.

  • 18 287
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 750
Уф, че съм и аз  ooooh!.... За къщичките - от опит знам, че в сайта - "играчките" са доста по-скъпи. Ние взехме миналата година катерушка на Little tikes - обаче от Комсед - там беше по-евтина, винаги съм мислела, че е скъп магазин. Та ако имате път - отидете там да ги видите. А къщата я взехме от Джъмбо - беше под 200 лева, но това за сметка на качеството.
През зимата имаше няколко бури - катерушката на Little Tikes успя само да помръдне от мястото си на около половин метър, докато къщата - освен, че я намирахме във всички крайща на двора, сега вече няма врати, прозорците също ги няма ( останаха отворите) и покрива е счупен. На Миташки не му пука особено, и пак играе в нея де.... Laughing 

Марулка - , вярно попивателни са  Laughing
А пък втората принцеса явно бърза да отиде при кака си  Laughing. Айде малко остана, че и в тези жеги сигурно съвсем не ти е леко.  Hug 

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 Аз си пийвам биричка за пръв път от много време  и ми е едно весело като ви чета.

 Останаха ми очите в тортата на Блу за Пух . Малко ми оставаше да попитам,къде ще я ядат,та случайно да намина.

 Марго,не ща играчка ,но свиркай, ако трябва да чакам Ники на летището. Знам ли ,всичко се случва,баба му ли ще го посрещне?

 Дриймс, до седмица-две ще е уредена и С. с градина.

 Мис , стискам палци за вас.

 За среща на 14 юни -предлагам майките с по 2 деца (моите не броя) да кажат място-за тях ще е проблема с придвижването.


 

# 62
  • София
  • Мнения: 4 035
Да хвана и аз да се поразпиша, че съвсем се затрих Confused
Ина е приета и записана в ДГ още на първото класиране Party Party С хубавото до тук, лятото пак ще е тежко, химиотерпаията на свекърва ми почва от 16ти, 4 курса през 2-3 седмици, после операция и после пак химиотерапия. На племенника ми му сложиха диагноза под въпрос микроцефалия и не дават гаранция за умственото му развитие хич, а за физическото - казаха, че ще е успех ако успеем да го раздвижим. Аз се опитвам да се държа, обаче се усещам, че му изпускам края, онзи ден вдигнах кръвно, беше ми безумно зле и вече си мислех кой ще ми гледа детето ако си замина Crazy
Обещавам да кача довечера снимки на Ина, че са ми на другия лаптоп.
Марги, аз бих се възползвала от предложението, но в момента нямам сили за това, иначе на едни сандалки на найк и разни дрешки съм хвърлила око, ама няма да е този път. Също можеш да разчиташ на мен за посрещане на Ники, ако се наложи.
Марулка, не знам дали ще се включа до заветния миг Rolling Eyes , ам да знаеш, че те мисля и стискам много палци.
Анди, ти и Блан сте хората, които адски много заслужават децата им да с в детска градина, така че честито, а за София също стискам палци.
На 14ти обаче няма да съм в София, така че ще сте без нас. Хващам се да работя, че остава и да ме уволнят на фона на тоталната лудница Joy Истерясвам...

# 63
  • София
  • Мнения: 12 560
Бубче, защо правят химио преди операцията? Моята приятелка първо я оперираха, сега предстои химиотерапия. Ще стискам палци свекърва ти да се пребори.

Вероятно ще затвърдя мнението, че съм коравосърдечна, обаче и друго ще ти кажа. И свекърва ти и племенникът ти са ти близки, обаче не са по-важни от собственото ти дете. Така че моля те не се докарвай до състояние, което ще се отрази лошо на собственото ти дете. Защото то е най-важното.  Hug

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 Уф, съгласна съм. Ина заслужава жива и здрава майка! Както и всяко дете,де.

# 65
  • Мнения: 4 970
Ето ме и мен.Мокра като кокошка Crazy Ходихме с Дари до НДК по работа, валя ни град, ти4ах в бурята да я вадя от колата 4е се уплаши, и сега си влизаме вкъщи и ..ни посреща отново бурята Crazy Отивам да се суша.Минах набързо да предупредя да не излизате и затваряте прозорци например

# 66
  • Мнения: 4 970
ееее- не е истина Crazy От в4ера никой не е писал. Засрамете се, ако обичате Crossing Arms

# 67
# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 5 794
Да сложа някой ред, няма само с емотикони да пълним темата Laughing
Велмар, върнала ли се е Ангелова? Ние днес сме на друг д-р и се чудя дали да не минем през нея.
Бубче, честито за Дг! А за свекърва ти и племенника  Cry , дано и при двамата има възможно най-добрия развой на нещата  Praynig Praynig Praynig
Марулка, малко остана  Hug Май няма да сте три лъвици вкъщи  Simple Smile
За срещата - аз няма да съм с двете деца, най-вероятно, така че сигурно нямам право на мнение  Simple Smile , а и по принцип нямам претенции. Само ако може да не е в Младост  Blush Laughing

# 70
  • Мнения: 4 970
Според написаното на вратата от миналата седмица- би трябвало от в4ера да е на линия Peace На Дари доста й поотшумяха обривите, та се  въздържах от ходене при нея в4ера. На редовен контроленм преглед сме в петък.
За среща- кога все пак ще бъде newsm78 BlushИ аз съм без претенции за място, стига все пак да успея да дойда

# 71
  • София
  • Мнения: 5 794
И днес никакви ви няма  Rolling Eyes Да докладвам - там е Ангелова  Peace Браво, че на Дари й е отшумял обривът! На Александър му изписа разни мазила, да лекуваме бебешко акне.
Срещата е на 14 мисля  newsm78
Топлолюбивите, доволни ли сте? Аз ще мра  Confused Laughing

# 72
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 Не се наемам да запазвам клуб.
 Мислих-мислих-предлагам в Западния парк.

# 73
  • Мнения: 743
Блан, не се наемай  Laughing Hug Времето е чудно /Елфче  Wink  Hug/ Успех и на С.  за градините  Praynig
Аз съм ЗА предложението ти  Peace
Пухче, мерси за споделеното   bouquet И аз съм на мнение, че за такива неща си заслужава да се купи нещо качествено, просто защото ще се използват доста време  Peace
Бубче, няма ли да свърши този труден период при вас  Cry Hug
Марулка колко хубаво ми става като разказваш за голямото и малкото Шуше  Heart Eyes
Вчера и Лори ме разсмя - обикаляхме да й търсим сандали, а тя през цялото време ни врънкаше да я водим в "Донгътс" /Макдоналдс  Crazy/ Аз през цялото време й обяснявах, че първо трябва да харесаме сандалки и тогава ще си помисля  Laughing А тя влизайки в поредния магазин седна на столчетата за пробване и въздъхна: "Охххх, мамо, ще ме измориш"  Laughing
Марги, Еличка и батко много са пораснали и са големи сладури  Hug А и по твоите тортички се облизвахме с Лори  Embarassed

# 74
  • София
  • Мнения: 5 794
По-добре навън, разбира се, въпреки "чудното" време (Вст   Wink Laughing ) Западния парк ни е ОК  Peace Малко са го обновили, има нови детски площадки, но ние трябва да седим по пейките, няма откъде нищо да се купи, освен на спирката.

Общи условия

Активация на акаунт