Познавате ли тото- късметлия?

  • 13 039
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 762
Споделяте за спечелили по онова време  newsm78
 Значи кака Сийка е права- откакто го компютъризираха няма такива  Thinking

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
При Бай Тошово време майка ми играеше тото.Година и нещо играеше всяка седмица редовно със абсолютно едни и същи числа.Най накрая взе,че и се падна петица,и си построихме къщата с нея. Mr. Green

Имаме страшно много познати,които са спечелвали доста парички и колички.Crazy
При мен и мъжът ми обаче,такива късмети,не са се падали никога.Успокояваме се взаимно,че един със друг сме ударили джакпота,от това по хубаво здраве му кажи.Пък парите така или иначе се печелят. Grinning

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 920
Моя мъж спечели 96г. петица от 5/35, играха комбинация с негов колега и си разделиха една прилична сума.
Веднага ги оползотворихме парите, бяхме все още долу- горе младо семейство  Simple Smile и имахме нужда от доста неща,
та тези пари ни бяха добре дошли  Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Моите родители играят с едни и същи числа повече от 40 години  ooooh! Повече от четворка не са печелили. Да си бяха събирали парите, щяха да са на далавера  Joy

# 19
  • Мнения: 2 448
Лично познавам тотаджийката на пункта в квартала и тя ми твърдим че 900 000 е спечелен от съсед, но не иска да каже кой. Не знам дали е вярно.
Иначе за петица от 5/35 спечелил лично познавам.
Аз само някоя и друга четворка съм удряла, но и ако спечеля няма да кажа, така че ...  Laughing

# 20
  • Мнения: 544
Роднини на мъжа ми са печелили Лада от лотария.
Аз също мисля, че повечето хора не се хвалят, че са спечелили пари. Ако печалбата е материална, тогава споделят.

# 21
  • Мнения: 3 405
Познавам един, дето уцелва тройки и четворки.

# 22
  • Мнения: 4 390
Баща ми, шестица по онова време /тридесет и кусур години/ и петица преди 10-тина години.
 
Споделяте за спечелили по онова време  newsm78
 Значи кака Сийка е права- откакто го компютъризираха няма такива  Thinking
Ами, май е така. Аз съм работила в БСТ преди 12-13г., рядко по някоя и друга петица /не внушителна сума/ сме отчитали.

# 23
  • Мнения: 2 386
 Печелила съм зелена карта на лотариен принцип, брои ли се?  Laughing

Иначе познавам десетки печеливши на големи бинго награди (коли, апартаменти и т.н.) по роднинско-професионална линия.

# 24
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Дядо ми /Лека му пръст/ спечели преди 22 год. петица -15 000 лв. Тогава това бяха много пари

# 25
  • Мнения: 335
... Значи кака Сийка е права- откакто го компютъризираха няма такива  Thinking

Иначе защо ще го компютризират.

Всъщност важно за горния ефект и числата да се теглят автоматично.
Темата не е ли малко деликатна вече?

 


# 26
  • Мнения: 2 388
Да. Приятелят ми е печелил петица от "5 от 35".
След месец някъде, двамата пък спечелихме, пак петица.

Доста добри суми бяха, за преди 6-7 години.

# 27
  • Мнения: 1 085
Докато бяхме гаджета, съпругът ми спечели петица. Но това беше много отдавна  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 074
Мдам, как ви звучи наш българин с милион от немското тото преди петнайсетина години Wink

Живеем в подарен ни от него апартамент...

# 29
  • Мнения: 428
Познавам един, дето уцелва тройки и четворки.
Ха, и аз така! Моята дружка тъкмо се изфука, че "имам 4 тройки и 1 четворка от тотото на обща стойност 12 лв" , а после се оплака "как може да имам 5 печалби и накрая да си пусна фишовете само  и за кафе няма да остане" и на края констатира: "имам общо 16 уцелени числа". И това, ако не е късмет, здраве му кажи!  hahaha
Иначе преди години татко беше спечелил 5-ца.

Общи условия

Активация на акаунт