ДЕТСКАТА ГРАДИНА- 29

  • 18 873
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
И ние тук. На АБ сме. Имаме си бактерии

Няма да се оплаквам. Само да ми оздравее детенцето, друго не искам.

Хайде да ми повишите настроението. Кажете вашите пиленца, как са?

# 16
  • София
  • Мнения: 44 133
 Hug включвам се в новата тема....от понеделник ако всичко е наред пак сме на градина...дано задържи повече.... Peace

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
А тук заради изборите в понеделник детските градини няма да работят с деца. Преди малко ме накараха да си вземем от шкафчето абсолютно всичко, защото в нашата група щяло да има избирателна  секция. Добре поне, че не ме накараха да си взема и дюшечето, защото бях отишла без колата и щях доста зор да видя, докато се прибера, трябваше да си наемам такси...

# 18
  • София
  • Мнения: 44 133
е те  изборитге не са ли неделя....
само това остава Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 370
Тук сме, и още как.
Това за запис. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 187
А тук заради изборите в понеделник детските градини няма да работят с деца.
И мен ме сюрпризираха с тази новина. Поне да бяха казали по-рано. Бабата ще се включи, ами другите родители?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 537
Немирница, приятно изкарване.
Fair Lady,браво на детето. Само ти знаеш кое е най-добро за твоето детенце.
Нини (на мама слънчицето), дано по-скоро да оздравява Ния.
При нас така и не казват от кога ще почва ремонта. Първо казаха 20 юни, после казаха 1 юли, днес чувам 15 юни. Надявам се да се уточнят най-сетне.

# 22
  • Мнения: 327
Нини, важното е, че открихте причината за тази Т, а какви бактерии си имате, какво ти казаха?
Немирнице верно си за УРА Simple Smile Хайде приятно изкарване!
При нас съкратиха поредния човек и познайте кой поема половината от работата му!!! Вече съм три /длъжности/ в едно, да ми е честито! Изпушвам вече, телефона ми също - до сега издържаше до към 17ч., вече почва да пюука в 12  #Crazy
А сега за тържеството - Виктор се представи много добре - беше много активен, непрекъснато вдигаше ръка и казваше предварително верния отговор. После потанцуваха, ама той беше най отзад през повечето време, та нямам особени наблюдения относно танците му. След това естествено повдигнаха въпроса за лятото и сборните групи - м.август градината е в ремонт  #Cussing out От 15.06 до 31.07 ще има сборни групи, като от нашата група която е от 32 деца само 7!!!! могат да бъдат в сборна група. И ся кво праим  #Cussing out - направо не знам.Писна ми всяко лято да ме притискат по този начин.
Хайде приятна вечер!

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
е те  изборитге не са ли неделя....
само това остава Simple Smile

Обикновено  всеки път, когато има избори следващия ден е обявен за неучебен за учениците и  за детските градини, за да не се събират много деца на едно място поради възможен атентат. Дори и тези училища и градини, в които не е имало секции не учат. А където е имало избирателни секции лелките ще почистват и ще нареждат след изборния ден.

Ще се учудя, ако вашата градина работи  в понеделник.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 133
на мен даже не би беше минавало през ум...от 2 седмици е болен в къщи и изобщо съм в неведение какво се случва в понеделник....

# 25
  • Мнения: 2 471
Sunsunny да ти кажа честно, не чух. Обадих се по тел-а за резултатите и от разговорът чух само: утайка...бактерии... започни АБ.  И аз изчезнах с рецептата към аптеката...
В понеделник ще звъня за подробности.

# 26
  • Мнения: 284
Нини,дано се оправи бързо детенцето! Hug
Fayr Lady, правилно си постъпила.Има време за всичко,важно е да са живи и здрави!
Вела,радвам се,че сте овладели пристъпа.
Нем,приятна почивка Laughing.
Sunsunny,много е неприятно с тези съкращения.Отвратително даже Cry.Според мен спекулират и преувеличават с криза и т.н,защо така е по-изгодно.За две години преминах през ада на 3 съкращения,есента - отново.Броим се на пръсти вече в офисите,и понякога и аз имам чувството че блокирам от много работа Confused.
И за сборните групи-днес чета на таблото в ДГ,че в нашата градина щяло да има само две сборни групи-една яслена и една от градината.Това е безобразие- една група само,а общо групите при нас са 9 без предучилищната.И попитах госпожата как ще бъде реално- не знаела.
И това в градините да има избирателни секций е според мен абсурдно.Учениците ще се гледат сами,ами малките - кой?
Абе,важното е да ни е трудно и гадно,да си запълваме и без това трудният живот с допълнителни проблеми........... Tired

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
Sunsunny, а снимки от тържеството няма ли да ни покажеш?

# 28
  • Мнения: 2 885
Кои дечица са по програма "Моливко" в ДГ? На последната страница на 4-те книжки /реално имам само за родна реч/ няма ли сертификат за усвоени знания за 1 група /в случая/. Получихте ли такива сертификати на тържеството?
На тържеството не присъствахме -  нали бяхме под карантина със скарлатина.

# 29
  • Мнения: 1 949
Добро утро! Днес се излюпих почти посреднощ  Flutter Ама за да не ми се смеете много, ето ви един вид подкупче Wink :



Sunsunny, лоша работа с тези съкращения. Нали и мен ме закачиха Wink Но честно казано не се напъвам много да си търся работа. Търся, намирам някакви обяви, но всичко, което се предлага в момента по моята част е за малко пари и неустановена длъжностна характеристика. Та за това .... наесен с песен Wink ПОне да се види какво ще става с тази криза, която както всичко друго в БГ е преекспонирана в пъти. Тук си има една постоянна криза, която сега, като се добави и влиянието на световната, плаши хората повече отколкото им вреди по някакъв начин Simple Smile

Нини, радвам се, че сте открили причината за Т, това е най-важното и детето ще се оправи скоро, ще видиш Wink

[От 15.06 до 31.07 ще има сборни групи, като от нашата група която е от 32 деца само 7!!!! могат да бъдат в сборна група.

Защо само 7 деца да МОГАТ да ходят в сб.гр.? Разбрах го така, все едно другите не ги допускат до тях  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт