Завършваме успешно и таз година, ШЕСТокласници -3

  • 18 755
  • 301
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 583
Здравейте момичета  Hug

Хубаво и безгрижно лято на хлапетата  sun и на нас покрай тях  Peace
Нека отдъхнем малко училищните тревоги и да оставим и децата да се насладят на ваканцията  family

# 211
  • Мнения: 750
Запис....... Party

# 212
  • Мнения: 153
Наесен ще ви покажа снимки на момата "преди" и "след"  ваканционното киснене по басейни, реки и др...  Толкова много и се лепи слънцето, че няма някъде повече.. и не изгаря, което е мн. добре... 

# 213
  • у дома
  • Мнения: 7 198
Момичета,фиксирахте ли това http://www.moreto.net/novini.php?n=54346

# 214
  • Мнения: 155
Просто не знам какво да кажа?!
Ще ни побъркат за пореден път.

# 215
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Мдааа,
те много момичета тук го казваха това,
но по техен адрес се изсипаха сумати обиди и квалификации.
Затова понякога, преди да почнем да класифицираме другите,
е хубаво да броим до 10.

Сега поне да ги направят анонимни работите,
защото особено по БЕЛ субективизмът е огромен.
А проверяващите учители познават децата.

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 19:23 от Гери

# 216
Спокойно, момичета! Догодина след 7 клас ще се приема с външни тестове за оценяване по БЕЛ, математика, тест по природни науки ( география, история, физика и химия)! Тестовете по БЕЛ и математика ще са като тазгодишните, само без преразказ по БЕЛ. Балообразуването обаче още не  е уточнено! smile3521

# 217
  • София
  • Мнения: 1 444
Има време, ще видиме.В крайна сметка каквото дойде, няма да си тровя нервите от сега.
Нека си починат и поживеят през ваканцията, пък като дойде новата учебна година, тогава ще му мислиме кое как ще бъде.

# 218
  • Мнения: 188
Точно го прочетох и аз, но не ме учудва това, в крайна сметка трябваше нещо да отпадне при нашите деца така стана ,че и матури и изпити ама направо си ги побъркват   ooooh!

Да са живи и здрави каквото дойде .
Весела ваканция сега на всички  Hug

# 219
  • Мнения: 1 675
Чудесна ситуация за децата ни! #Cussing out

Сега да се чудим как да ги подготвяме и по какво... newsm78

Ако тестовете са като тези след 6-ти клас, не виждам смисъл от допълнителни уроци. Така наистина ще пресекат частните уроци.
Но при лесни тестове ще имаме бум от отлични оценки. Как ще регулират това новите министри?

С две думи - писна ми от реформи в образованието. От мое време, та досега...После защо сме народ от психически неустойчиви хора...

# 220
  • Мнения: 11 607
Аз все още не мисля края на седми клас.....Леле....дано не психясам тогава......

Все още е ваканция ,като дойде училището - тогава започвам да го мисля!

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Ех, явно е писано нашите деца да са "пионерчета"  Wink
Дано обаче стигне учебната година на новите управляващи да изпипат матурите и да няма много гафове... пък каквото сабя покаже. Първите или печелят или губят, дано нашите да са от печелившите.

# 222
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен Simple Smile

Изкарахме една седмица в Еленския балкан и вече сме на линия  Peace
По цял ден компютър и ТВ се започва пак....
Няма с кой и на плаж да ходи вече, че повечето деца се пръснаха по лагери, почивки и баби
Книгите не сме ги започнали. В петък се поскарах, че ваканцията преполови, а нищо не е пипнал. Хвана Алеко, но с тия темпове на четене само за тази книга ще му стигне ваканцията.
Развива ми вече и той теории, че изпит нямало да има. Гледал бил новини Naughty Не, че се беше стреснал, ама сега съвсем май няма да се стегне  Rolling Eyes Дано да греша  Praynig

Не знам с това оценяване и с тия изпити какво ще става... Аз нещо не я приемам тази новост.

Първите или печелят или губят, дано нашите да са от печелившите.

и аз на това се надявам

# 223
  • Мнения: 419
Здравейте  Hug.
...Книгите не сме ги започнали. В петък се поскарах, че ваканцията преполови, а нищо не е пипнал. Хвана Алеко, но с тия темпове на четене само за тази книга ще му стигне ваканцията.
И госпожицата е на същия хал. Голяма война водим с това четене  ooooh!. За задължителна литература и дума не може да става. С хиляди уговорки уж чете по две-три странички на ден, и това по нейни думи. А ваканцията прекарва на подскоци между нас и баба си (не иска да ходи при майка ми, само при свекървата остава) - два-три дни у нас, след това два-три дни на село - постоянно по пътищата  #Crazy.
Има ли някоя добра душа да ми даде списъка със задължителната литература, защото според дъщеря ми през лятото трябва да прочете само "Немили-недраги", а аз силно подозирам, че не е така.

# 224
  • Мнения: 2 577
Танцуваща  Hug

Ето списъка  Peace

1. Христо Ботев, „На прощаване”
2. Иван Вазов, „Немили-недраги”
3. Иван Вазов, сборник разкази „Пъстър свят”
4. Иван Вазов, цикъл стихотворения „Епопея на забравените”
5. Иван Вазов, „Българският език”
6. Алеко Константонов, „До Чикаго и назад”
7. Алеко Константинов, „Бай Ганьо”
8. Пенчо Славейков, „Неразделни”
9. Пейо Яворов, „Заточеници”
10. Елин Пелин, разкази / съчинения,т.1 /
11. Йордан Йовков, сборник разкази „Вечери в Антимовския хан” , „Старопланински легенди”

Общи условия

Активация на акаунт