kak da kaja 4e sam bremenna

  • 3 326
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 521
Пожелавам от сърце две черти  Praynig
При нас просто липсваше момента на изненада,понеже съпругът ми знаеше точно кога ми идва цикъла,а и си проличаваше при липсата на секс и когато разбрах,че съм бременна и трепереща вдигнах телефона да му кажа (вметвам,че бях на работа и там си направих теста,уж за да се скрия),а той ми каза "Аз разбрах,бе мило,нали не ти дойде този месец" #CrazyКажете ми,как се изненадва такова чудо,като съкровището ми Mr. GreenАз съм се скрила от него,за да го изненадам,а той се криел от мен,че е наясно,за да е сигурен пък той ooooh!Дано твоя човек да е по "заблуден" от моя.Казвам го с най-добри чувства Hug
И моя се усети сам(и двата пъти)е как да не съм възмутена  Crossing Armsкато изобщо не успях да го изненадам.

# 16
  • Мнения: 1 053
Пжелавам ти да си бременна.Но не се настровай от сега,из4акай да видиш EFP и после мисли за изненадата.Аз ли4но се обадих на мъжо и му казах 4е сме успяли и теста е положителен.Късмет Peace.

# 17
  • Мнения: 6 365
Аз си мислех за романтичен начин, но гаденето почна отрано, така че му казах- ще ставаш татко, а на мен ми се повръща и цял ден не съм яла...след това се разревах, щото много се изнервям, като съм гладна.

# 18
  • Мнения: 14
много ви благодаря за окуражителните думи Simple Smile Galina 743 естествено, че първо тук ще се похваля. Нямам търпение да минат 2-те седмици. И се надявам наистина да измислим нещо заедно. Velislava f и на една моя приятелка, мажът й знаел кога и идва и тя мн се ядосваше, че не могла да го изненада. Аз се радвам, че моя не е много наясно кога точно трябва да ми дойде Simple Smile Скоро се надявам да имам добри новини. Стискайте палци Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 19
  • Мнения: 240
Аз си мислех за романтичен начин, но гаденето почна отрано, така че му казах- ще ставаш татко, а на мен ми се повръща и цял ден не съм яла...след това се разревах, щото много се изнервям, като съм гладна.
newsm62  newsm62
И при мен не беше много романтично- обадих му се по телефона и му казах, защото бях твърде развълнувана, за да го чакам да се прибере от работа.
Пожелавам ти първо да се увериш, че си бременна, а после всичко ще стане от само себе си и съвсем естествено  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 588
И аз май не успях с изненадата. Първо той ми следеше цикъла тайно, защото правехме опити от два месеца... и второ аз му го изплюх на масата докато вечеряхме с почти пиански / от щастие/ поглед а той каза - "Еми добре радвам се" и продължи да гледа новините ooooh! ooooh! ooooh!.
Аз доста си поревах през ноща а той се чудеше как да ме успокои.  На другия ден ми направи изненада чакаше ме с 29 рози пред моята работа и отидохме на ресторант. Grinning Каза че е много щастлив и съжелява за реакцията си. И аз съм сигурна че е щастлив вчера ми снима тубмачето с телефона с апарата...  и докато лежи да мен се страхува да не ме натисне/ милия ходи с едни сенки под очите ooooh!/
Та романтиката не дойде от мен а от него Grinning


На теб ти пожелавам две чертички  baby_neutral, да се похвалиш тук и да си по търпелива не като мен Peace  Peace Joy

# 21
  • Мнения: 2 110
И аз ти пожелавам да се зарадваш скоро с хубава новина и дано успееш за изненадаш таткото !  bouquet

# 22
  • Мнения: 239
И при мен беше така .Обадех се и му казах ,че съм бремена много се зарадва .А след като сме затворили е казал на родителите си ЩЕ СТАВАМ ТАТКО толкова били развълнувани ,че те пък се обадили на половината рода .

# 23
  • Мнения: 2 447
Нека първо видим двете чертички пък тогава ще мислим начин.. Grinning Успех,дано е станало бебчето.. Praynig

# 24
  • Мнения: 14
ок. Ще чакам да мине 16.06 и 17.06 и ще ви кайа как седят нещата. Дано всичко е наред. Сега съм на работа и не знам от тук нататък /не само днес/ как ще работя. Много ми е интересно в този форум. Ще разправям обещавам.

# 25
  • България
  • Мнения: 757
ок. Ще чакам да мине 16.06 и 17.06 и ще ви кайа как седят нещата. Дано всичко е наред. Сега съм на работа и не знам от тук нататък /не само днес/ как ще работя. Много ми е интересно в този форум. Ще разправям обещавам.
А ние през това време ще стискаме палците-и на краката и на ръцете Peace

# 26
  • Мнения: 542
дано този път да си бременна!а начина по който ще му кажеш не е толкова важен,ние бяхме заедно но той и по изражението ми само щеше да разбере!

# 27
  • Мнения: 11 607
Колкото повече се каниш да има някаква оригиналност - толкова повече според мен ще кажеш по най-травиалния начин..........

Успех и дано видиш 2-те чертички!  bouquet

# 28
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Колкото повече се каниш да има някаква оригиналност - толкова повече според мен ще кажеш по най-травиалния начин..........
  И аз все се канех да е по-така обстановката като съобщавам новината, но все ставаше нещо.

# 29
  • Мнения: 2 334
Подай му в ръката положителния тест за бременност  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт