Пролапс на влагалището-операция!

  • 74 796
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
Здравей Evka.Писах ти ЛС   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 341
Djena, би ли споделила и тук повече информация. Благодаря ти!   bouquet
Иначе вчера в сайта на Военно-медицинска академия / http://koog-vma.com/spec_oferti.htm/ случайно попаднах на това:
"БЕЗКРЪВНИ ОПЕРАЦИИ ПРИ НЕЗАДЪРЖАНЕ НА УРИНАТА
В Клиниката по обща и онкологична гинекология към ВМА се прилага метод за безкръвна оперативна корекция на незадържането на урина. Методът се състои в инжектиране на специално вещество около сфинктера на уретрата. Манипулацията не отнема повече от десетина минути, не изисква болничен престой и след нея не се оставя катетър в пикочния мехур. Тя е напълно безболезнена, защото се извършва под краткотрайна венозна анестезия. Засега в клиничната пътека за лечение на незадържането на урина не са предвидени средства за закупуване на необходимия консуматив. Пациентката трябва да си го набави от вносителя на собствени разноски."

# 17
  • Мнения: 297
Здравей.
При мене операцията беше отворена заради предходни хирургични интервенций.Направихме я със спинална упойка.Станах на третия час от операцията,четери часа по късно ми дадоха да пия на другия ден сутрента ме захраниха.Изписаха ме на втория ден.В движение съм от самото начало и възстановявонето ми минава много леко-без силни болки,нямам нужда от чужда помощ освен за тежките неща.Операцията минава по здравна каса.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
преди повече от 12г. майка ми се подложи на пластика поради пролапс.
В МА, при Карагьозов беше.
Изписаха я на 9-я ден. Много й тежеше, че е с катетър. И после през 1 седмица даваше стерилна урина, да не са я заразили.
Особен ефект, според нея няма.

# 19
  • София
  • Мнения: 341
Мерси, djena! Желая ти бързо възстановяване! Надявам се да споделиш след време дали си доволна от резултата.

# 20
  • Мнения: 297
Благодаря asjuta.Аз вече съм доволна от резултата,разреши ми многогодишен тежък проблем и се надявам с напредване на възстановяването да става още по добре.  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 569
Да попитам-ако жената не е раждала,е ли възможно да има такова заболяване? newsm78

# 22
  • Мнения: 297
daridaridari аз не съм раждала и това се оказа една от причините да не мога да забременея.

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 21:12 от djena

# 23
  • Мнения: 11 569
Аз не правя опити да забременея,но го имам този проблем-вече 2 пъти ми се случи,но при мен беше докато спя през нощта-голям срам пред приятеля ми-добре че той е разбрано момче.Ще ходя на гинеколог-да видим какво ще излезе Praynig

# 24
  • Мнения: 297
Най-добре говори с гинеколог,може и да е нещо друго.Дано проблема да не е сериозен и да се разреши лесно  fingerscrossed.Успех и пиши какво е станало   bouquet

# 25
  • Мнения: 4
Zdravei djena
Здравей джена
незнам дали не обърках името но ти пиша с една кирилицга не много удачна.
Всички жени си имаме проблеми и е голяма превилегия ,когато се срешнат тези,които могат да помогнат.Аз прочетох и много си мислех как да ти помогна.Има два начина.Единият е да се молисч на ТВОРЕЦА на всичко да ти даде сили да не се отказвас и да продължавасч да се лекувасч с народна медицина.И аз ще се моля за теб.И знай няма невъзможни неща.Второ търси някоя клиника която прави 2,3 седмични печиствания на органичма но казвам клинично заведение не самолечение.И ако искасч обадими се и аз ще потърся.Бог с теб

# 26
  • Мнения: 4
ttp://www.armax.hit.bg/main_files/armax.htm аз си бях поръчала от тази.

# 27
  • Мнения: 262
здравейте, точно преди 2 месеца родих и имам същия проблем. След няколко дена ще ходя на преглед при гинеколога пък да видим какво ще каже. Вярно че скоро родих и все още се възстановявам, но и се притеснявам доста. Изключително неприятно е

# 28
  • Мнения: 262
Преди няколко месеца тук във форума четох че има някакви упражнения за повдигане на матката, но сега не мога да я намеря тази информация. Ако знаете може ли малко инфо

# 29
  • Мнения: 297
eli_su може би питаш за Упражненията на Кегел?Ето тук е обсъждано.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320313.0

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 17:16 от djena

Общи условия

Активация на акаунт