Пролапс на влагалището-операция!

  • 74 892
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262
благодаря точно за тях питах

# 31
  • Мнения: 125
След като родих  преди 1,9 мес. детенце  4,200 и при мен се появи такъв проблем. Консултирах се с гинеколог и ми изписа едни хапчета които пих 15 дена, сега правя 15 дена почивка и после пак 15 дена хапчета. Док-ра ми каза , че ако не помогнат, тогава да се замисля за операция.  След първия курс сякаш по добре съм  newsm78. Но ще мина и втория и ще видим  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 297
Alyona би ли споделила какви хапчета ти изписаха и как се изразява подобрението?  bouquet

# 33
  • Мнения: 262
Нека и аз да споделя. Отидох на преглед и след всичките питания дали имам болки при уриниране и други подобни въпроси гинеколога ми изписа едни билкови хапчета Наоренал (понеже кърмя) за две седмици. Днес е пети ден, като свършат пак ще пиша за резултата.

# 34
Миличка Варна не ти ли е по наблизо ще ти дам телефони за връзка във ВМА д-р МАРКОВ 052386395 след 14 ч за записване понед. сряда и петък.Отиди да те прегледа мн е кадърен.Аз съм на 45 год и от 25 годишна страдах като тебе оперираха ме на 14 09 09 сега съм на месец от операцията и се възстановявам мн добре.Не се притеснявай че ще те зашият мн те си знаят мярката но ако не се оперираш с годините проблемът ти ще става все по голям аз имах свичане на матката пик мехур и канал правех чести цистити.Колкото по навреме толкова по добре.Ето ми имейла ако имаш въпроси ще ти съдействам skostova1964@abv.bg  ще се радвам да помогна на някого  Успех Stop

# 35
  • Мнения: 125
Alyona би ли споделила какви хапчета ти изписаха и как се изразява подобрението?  bouquet
djena  аз абсолютно съм безотговорна и не продължех с втория курс и не мога да кажа дали помагат тези хапчета.  Сега си издирих хапчета ( Дриптан) и от утре започвам да ги пия , че малкия почти го отказах от памперси, но май скоро ще се наложи за себе да ги купувам  Laughing

# 36
  • Мнения: 465
Майка ми е на 67 години и видимо има пролапс на матката и влагалището.Препоръчайте ми лекар или клиника,където бихме могли да я заведем не само за диагноза,но и евентуално лечение.
За сега съм се спряла на Проф.Горчев в Плевен,но ще се радвам за повече информация и за София.
Чета в нета,че при по-възрастните пациентки остава май само хистероктомия.
Доста съм объркана кое е правилното решение.Благодаря ви предварително. Hug

# 37
  • Мнения: 1 410
Темата не е много актиена.Но искам да се запиша .

Аз съм с пролапс.Лекаря ми каза да изчакам с операцията.Миналия месец бях със силна кашлица.Е ,няма да казвам какво чудо беше.

# 38
  • Шумен-Монтана
  • Мнения: 11
И аз съм със същия проблем от една седмица. Ходих на лекар- диагнозата е ясна смъкване на влагалището, но се появи още един проблем. След прегледа при гинеколог имам много обилно течение -без цвят и мирис все едно се напикавам. Отвратително е .някой имал ли е подобно нещо.

# 39
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Да се включа и аз, в сряда влизам в Майчин дом и четвъртък е операцията, коремна се води.

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, майка ми има проблем с изпускането. Казаха й, че ще й помогне кубче, много помагало при пролапс (това е приспособление подобно на вагиналната гривна, която при нея не помогна ни на йота). Чувал/ползвал ли е някой такова. Между другото не може да се намери в БГ. А какво стана след операцията, Нушинка? Може ли повече инфо?

# 41
  • Мнения: 0
Хора, проблемът е сериозен и изисква спешно решаване!!! Изглежда никой не е чувал за такова приспособление. На английски се нарича tandem cube и служи за подкрепа на таза. Според гинеколозите върши работа, само че в БГ го няма. Произвежда се в САЩ от фирма Milex. Апропо, има ли у нас доставчици на медикаменти и санитарни продукти, чрез които може да се поръча даден продукт и той да бъде доставен на място.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт