® Португалия - тема № 10

  • 12 088
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 Peace
 Praynig

# 16
  • Мнения: 1 101
Доре спецялно за теб  Hug
http://www.vbox7.com/play:53b3ef09

# 17
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765

 Hug Heart Eyes

# 18
  • Португалия
  • Мнения: 3 980
Доре, дано да си по-силна от препятствията по пътя ти!   Praynig    Hug

# 19
  • Мнения: 693
Здравейте, да ви поздравя преди да ме е завъртяла новата работна седмица, която за мен е от утре  Mr. Green
Дани успех и от мен  Praynig
Доре попътен вятър и на теб  Peace
Светле на нас тази година ни направиха резиденции но с продължителност на всеки еднаква с валидността на международния паспорт. За постоянна незнам как стои въпроса.
Ние днес след голяма чуденка дали ще вали или не отидохме в Зоомарината и утрепахме цял ден там. За щастие само препръска на 1-2 пъти. Това беше подаръка за Крис за 1.06
Приятна Неделя на почиващите и успешна седмица!

# 20
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Доре, дано да си по-силна от препятствията по пътя ти!   Praynig    Hug

Искрено се надявам  Praynig
Най ме е страх от реакцията на Борис,макар че снощи каза,ако му помогна да почне курса за КАП сам ще ми помогне да си взема всичко и ще ме изпрати с колата за Бг/т.е. писнало му е и на него/.Обаче знам,че днес,като стане,песента ще е друга  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 101
Какъв е този курс newsm78
А ти с какво смята6 да се прибира6?
Не се страхувай..бъди силна..и не отстъпвай Hug

# 22
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Курса е за таксиметрови шьофьори.
Ами май с автобус ще е,че имам доста багаж  newsm78

# 23
  • Мнения: 878
Светле,документа е Certificado de registo de cidadão da União Europeia.И моят е до 2012г.Като отидох в камарата и казах какво искам си ме пратиха при съответния човек  newsm78
Аз съм се запътила към БГ.Окончателно.Сама.
:shock:Izumena sym.И наново всичко ли ще започнеш?Как взе това решение?Дано да е правилното решение HugА Борис тука ли ще остава,че неразбрах?
Светле 175евро се плаща при подаването на молба за португалска националност Peace
Тука също е дъждовно,но от четвъртък го дават пак слънчево,така че се надявам пак другата седмица на плаж Laughing

# 24
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Зойче,да.И да,всичко от начало.Не ме е страх от новото.Пък и ще съм си в БГ,при детето.Каквото Бог е рекъл.
Ми Борис даже не знае,че съм решила  Rolling Eyes все още.Мисля да го информирам в последния ден.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Доре, пожелавам ти от тук на татък да нямаш проблеми, да са по-леки нещата около теб, да са по-добри и по-лесни Peace Hug

Момичета Hug

# 26
  • Мнения: 1 101
Да се похваля ве4е имаме Сертификати...от Камарата  Party

# 27
  • Мнения: 1 101
Доре да ти е жив и здрав сина   bouquet
Пожелавам ти скоро да  го прегърне6 Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 878
Честито Доре,да ти е жив и здрав,и да ти носи само радости Hug

Общи условия

Активация на акаунт