Отговори
# 240
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Мила Кюбит, съжалявам за случилото се  Flowers Rose
Пожелавам ти наесен да ни се похвалиш с хубава новина!

# 241
  • Мнения: 103
Кюбит,  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug !

# 242
  • Мнения: 141
Добро утро..
Кюбит, много съжалявам,не мога да кажа нищо друго.. Cry Cry Cry

# 243
  • Мнения: 126
Мила Кюбит силни  Hug Hug Hug от мен в момента нямам думи просто,каквото и да кажеме само ти си знаеш какво ти е.Дано малките ангелчета са на добро място. cry

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 10:05 от baby_one

# 244
  • Мнения: 199
Кюбит, много съжалявам Sad.
От сърце ти желая и вярвам, че скоро ще си имаш твоето мъниче Praynig

# 245
  • Мнения: 23 340
Кюбит, Cry много съжалявам.Моля се да нямаш повече горчивина и мъка в живота си. Praynig

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 834
smile3518 cryКюбит...

Каквото и да кажа,едва ли ще намали тази толкова жестока,толкова непоносима,най-тежката болка на света.Само мога да се надявам,че ще събереш сили,ще се изправиш и ще продължиш,заради бъдещите ти деца,които аз вярвам,че ще имаш.

Прегръщам те силно.

# 247
  • Мнения: 12
Добро утро, макар и никак да не е добро!!!
До преди малко ви четох и исках да пиша по хиляда въпроси,, ама като прочетох поста на Кюбит и нямам какво да кажа!!!  Cry
Вчера и аз отскочих да си запаля свещичка. На 09.06.06 загубихме първото си момченце.
Кюбит, кураж мила! Имай вяра и чакаме да ни зарадваш колкото се може по-бързо с хубави новини!  Hug

# 248
  • Мнения: 5
Съжалявам Кюбит, прекланям се безмълвна пред болката от огромната ти загуба, моля се да се изправиш по-силна и уверена дори и от преди и ти пожелавам от все сърце да намериш силите да повярваш отново в доброто и оттук насетне да ти се случват само хубави неща. Прегръщам те Cry

# 249
  • Мнения: 3 641
Мила Кюбит, безкрайно много съжалявам.  Sad Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 250
  • Мнения: 183
Кюбит, много, много съжалявам за загубата!  Flowers Rose

# 251
  • Сф
  • Мнения: 13
И аз останах без думи след прочетеното и желая на Кюбит да гледаш напред,мила, дано поне малко успеем да те успокоим и да ти вдъхнем надежда!!! Cry

# 252
  • Мнения: 1 341
Кюбит, много съжалявам! Плача с теб... Cry

# 253
  • Мнения: 0
Кюбит, много, много съжалявам за огромната и болезнена загуба на нещо толкова чакано и желано Flowers Rose

# 254
  • Мнения: 4
Кюбит, преклон пред паметта на ангелчетата ви и кураж и сили на вас в този труден момент! Късмет напред!

Общи условия

Активация на акаунт