Отговори
# 225
  • Мнения: 1 107
Kaki, тазли количка ли си харесала? Няма текст под нея и не мога да разбера за коментар ли е? Grinning

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ivi85, много сте хубави. Приличаш много на една моя приятелка от Пловдив.
Хайде, лека нощ от мен!

# 227
  • Мнения: 1 107
Сега видях снимките на Иви- много сте хубаво и щастливи- пожелавам Ви и така да остареете!

# 228
  • Мнения: 2
Здравейте момичета  Hug
виждам. че  сте обсъждали момчешките имена. Мнооооооого труден въпрос и при нас ще се окаже  Rolling Eyes
Нашия тати като се прибере от работа и поzдравявя бебчо всеки път с раzлични имена.А като трябва да се съобрzяваме и с това как zвучи на немски и иzбора съвсем се стеснява.Така,че приемем предложения всякъкви. Иzключвам Александър, Мартин,Даниел=струват ми се доста популярни напоследък(не е нищо лично към мамите на деца с теzи имена)
Ох.... дано успееем скоро да иzмислим хубаво именце.
Лека нощ от мен

# 229
  • Мнения: 3 988
Момичета, минавам само да ви пожелая леко бременеене и да е до термин! Много хубави мигове на есен с новите попълнения в семействата ви!
За съжаление, ние загубихме и второто бебе.

# 230
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Кюбит, нямам думи, много ми е мъчно  Hug
Бързо стъпване на крака  Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 327
Кюбит, съжалявам! Нямам думи...но знам една мисъл- преди зазоряване е най-тъмно! Не губи вяра!

Мамчета, как сте? Топлинко ли ви е Simple Smile Моето тумбаче много добре се чувства в топлината, само вечер съм лекооо поподута...иначе съм си и мобилна Simple Smile всичко си върша, но надвечер ме хваща умората, вие чувствате ли я?

За епидуралната упойка- първото ми раждане беше с такава упойка- нищо не усетих- нищо...сложи ми я анестезиолог и започнах да живея отново  Laughing Контракцията е усещах като леко потупване в корема...анестезиологът ми обясняваше всичко...стоеше до мен и дори ме разсейваше от мрачни мисли Simple Smile родих с първия напън, акушерката беше много доволна от мен, че съм слушала  и съм изпълнявала Wink Толкова му бях благодарна и възхитена, че му платихме двойно от тогавашната стандартна тарифа  Joy

Майчета къде усещате ритането, аз го усещам ниско...някъде над пикочния мехур. мислех да го обяснявам по друг начин...но то всяко разположение на окосмението при различните жени е различно...и леко вдясно...и по средата.Което ме навежда на мисълта, че не се е обърнало младшото диване. Днес ще разпитам гинеколога си...за това разполагане на плода.

# 232
  • Мнения: 15
Момичета, минавам само да ви пожелая леко бременеене и да е до термин! Много хубави мигове на есен с новите попълнения в семействата ви!
За съжаление, ние загубихме и второто бебе.
Съжалявям мила! Sad
........................................  bouquet

# 233
  • Мнения: 101
Кюбит, съжалявам за случилото се... Flowers Rose

Възхищавам се на силата ти и вярвам, че ще преодолееш този период бързо!

Ние сме с теб и те подкрепяме!

# 234
  • Мнения: 20
Кюбит..... Hug , не знам какво да ти кажа, толкова тъжно ми стана , че заседна буца на гърлото.  Hug Наистина съжалявам! Прегръщам те.   bouquet

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Кюбит ..... Сигурно имаш голяма нужда от това:



Не се предавай! Всяко едно подобно изпитание ни прави по-силни!

Мислех да ви пусна весела картинка за добро утро, но просто нямам сили и желание вече ....

# 236
  • Мнения: 377
Миличка Кюбит, каквото и да ти кажа ще е малко в сравнение с това което изпитваш! Не мога да си обясня защо се случват такива неща, нали има Бог? Къде е той в такива моменти?

# 237
  • Мнения: 571
Кюбит  силна прегръдка от мен...
И скорошно писане в друга отчетна.

# 238
  • Мнения: 123
Кюбит  , съжалявам за загубата  Sad . Искрено вярвам, че следващия път  , когато  се засечем в  форума, ти ще ни се похвалиш с най-прекрасното дете на света. вярвам го с  цялата си душа. Има приказка, която гласи, че когато Господ взима с едната ръка, винаги подава с другата. Прегръщам те сърдечно .

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 09:01 от kallii

# 239
  • Мнения: 99
Добро утро  Hug

Кюбит ................................ много съжалявам  Flowers Rose Flowers Rose
Каквото и да напиша ще е излишно  Sad






Общи условия

Активация на акаунт