Жени Живкова - висша мода или пълни боклуци...

  • 14 644
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 217
Къде би се появила с тази рокля!? Thinking Мисля ,че няма да изглеждаш добре в нея..ти си тъмнокоса ...виждала съм твои снимки...няма да подчертае хубавите ти черти!
...няма и да ми стане, затова по-добре да не мисля къде ще я облека Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 1 735
Не разбирам много от мода.Винаги съм се заглеждала по витрината на магазина на Жени и нещо все не съм харесвала нещата,които са изложени.Като разгледах последната колекция от сайта,не от ревюто,някои неща ми допаднаха.То не че по Fashion TV понякога дават такива безумия,че не знам въобще някой дали им купува приумиците на т. нар. дизайнери на висша мода.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 430
Много са зле дрешлетата й.
Усещам лека носталгия по соц-а в тях,по-скоро са за лелки от "заводски стол",отколкото т.нар. висша мода.
Спомням си как беше стлиска по едно време на тези five stars при Слави Трифонов и как беше окепазила Лора Владова с нейните дрешлета.Скоро и при Гала го раздаваше благотворително и беше облякла две сирачета....ами какво да ви кажа Ужас

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 08:59 от Madam Stasita

# 93
  • Мнения: 1 418
Висшата мода не е за носене.В ежедневието могат
да се използват някои детайли от моделите.

# 94
  • Мнения: 4 586
Направи изявление, че излиза от политиката.

# 95
  • Мнения: 233
Пълни буклуци  Sick Тотална липса на вкус  ooooh!

# 96
  • Мнения: 1 100
Не ми харесват, пълен кич. Peace

# 97
  • Мнения: 102
Ако изключим класическия костюм ,всичко друго ми се стори ширпотребаджийско.   bouquet Подчертавам,това е моето мнение не го натрапвам на никого.

# 98
  • Мнения: 72
Не разбирам много от висша мода, но дрехите от тази колекция не ми харесват.

# 99
  • Мнения: 4 892
Не разбирам много от висша мода.....

Нема страшно, тя и Евгения Живкова не разбира.

# 100
# 101
  • София
  • Мнения: 3 064
Направи изявление, че излиза от политиката.

И аз това четох днес. Време беше.  Може пък да почне да прави поне по-хубави дрехи, като махне едната диня, знае ли човек...

# 102
  • Мнения: 240
Заглавието на темата е грешно, защото колекциите на Живкова не са висша мода, а прет-а-порте. Следователно трябва да звучи "стилни и модерни или пълни боклуци" - нещо в този род. Блузките на Miss sixty са по 200лв., но това не ги прави висша мода.

# 103
  • Мнения: 4 586
http://www.dimisoft.net/forum/viewthread.php?thread_id=3468&pid=5241

Мажоритарен кандидат от Враца. Някой е проявил черен хумор, там стреляха по дядо й.

# 104
  • Мнения: 103
В 39-то нар. събрание е била в избирателен район Враца
http://www.parliament.bg/?page=archive&lng=bg&nsid=3& … =show&did=626

Общи условия

Активация на акаунт