Ппестрували ли сте се .......

  • 31 692
  • 640
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Ами,ако кажа не ще излъжа.

# 31
  • Мнения: 2 448
Айде то преструвката лесна, като се има предвид, че мъжа му се иска да е велик и това го прави лесен за манипулиране, но имала ли е някоя обратния случай, да си умира от кеф, но да не иска да го покаже и да го раздава хладна?  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 577
Айде то преструвката лесна, като се има предвид, че мъжа му се иска да е велик и това го прави лесен за манипулиране, но имала ли е някоя обратния случай, да си умира от кеф, но да не иска да го покаже и да го раздава хладна?  Mr. Green
Ееееее  за това вече  трябва много талант .

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Какво е оргазъм?

# 34
  • Мнения: 2 175
Хихи..сигурно за всеки ще е различно определението..
Когато се случи обаче - няма как да го сбъркаш..

не съм се правила, че не ми е хубаво..малко извратено ми се вижда това..Все пак за какво сме се "събрали"? newsm78

Но аз обичам да правя секс..точно с този, определен човек..
И дори и да не получа онзи истински оргазъм, пак ми е хубаво.. и не бих се отказала..
Както и той - ако на 2 или 3-я път не свърши, това не значи, че не му е хубаво.. Embarassed
И "полу-свършването" върши работа.. Sunglasses

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Както и той - ако на 2 или 3-я път не свърши, това не значи, че не му е хубаво.. Embarassed
А, няма такива положения - бой, бой, докато свърши!!! Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 6 971

Както и той - ако на 2 или 3-я път не свърши, това не значи, че не му е хубаво.. Embarassed


Даже напротив. Колкото ми е по-хубаво толкова по-малко искам да свърша.

# 37
  • Мнения: 2 175

Както и той - ако на 2 или 3-я път не свърши, това не значи, че не му е хубаво.. Embarassed


Даже напротив. Колкото ми е по-хубаво толкова по-малко искам да свърша.

Мдаа.. и липсата на "материал" не е пречка за удоволствието.. Embarassed Wink

# 38
  • Мнения: 2 807

Няма нужда , имам щастието да съм от тези жени (не знам как се наричат) , които могат да получат няколко оргазма през няколко минути  Grinning. Иначе не бих симулирала , това би накърнило много човекът до мен , да не говорим , че би си проличало най - малкото Peace.

Elizabett, все едно аз съм писала това  Hug
Но може би имаме щастието да сме с такива мъже Wink

# 39
  • Мнения: 2 757
Не съм се преструвала никога. По скоро се преструвам, че не усещам нищо, когато всъщност съм в оргазъм. Това предполагам е също толкова лошо колкото и да симулираш оргазъм. Ама... такава съм си.... Не умея, а и нещо ме спира да си изразявам емоциите.

# 40
  • Мнения: 12 692
Айде то преструвката лесна, като се има предвид, че мъжа му се иска да е велик и това го прави лесен за манипулиране, но имала ли е някоя обратния случай, да си умира от кеф, но да не иска да го покаже и да го раздава хладна?  Mr. Green

Не се сещам, но се замислих - ако мъжете малко се отклонят от собственото си его и започнат да познават кога наистина изпитваме нещо и кога се преструваме.

# 41
  • Мнения: 3 371
да, ако имам чувства към мъжа  Embarassed . случвало се понякога и това. не е голяма драма според мен, де.

# 42
  • Мнения: 65
Винаги съм била открита в секса,без задръжки.Показвам какво искам и давам много на партньора си.
Симулирала съм,когато попадна на някой мачо,който не знае и не иска да знае,че съществуват и други неща от вкарвам–изкарвам.Симулирам,помагайки му да свърши по бързо и дотам.Повече не опитвам.

Има  различни оргазми.Дълбоки и силни,кратки и многобройни.След секс без оргазъм,ме болят яйчниците.Знам че и мъжете при секс без оргазъм,после изпитват болка.
Защо трябва да се преструвам.Ако много настоява да знае,му казвам.Понякога това им помага да се променят(които искат естествено).

# 43
  • Мнения: 2 138
Да, случвало ми се е.Не мисля, че има жена, на която винаги да й се получава с всеки!

# 44
  • Мнения: 2 448
Лошо ще стане, ако и със себе си не ми се получава.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт