Ппестрували ли сте се .......

  • 31 686
  • 640
  •   2
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Никога. Или изпитвам, или не изпитвам, някой път полу-изпитвам, но си изразявам каквото чувствам. Няма смисъл да симулирам- то се усеща кога е истинско и кога и артистично. Представи си- стенеш, охкаш, викаш, а партньорът ти не усеща свиванията на вагината- опитният ще разбере, че се преструваш.

опитната с това започва преструването  Laughing


Хаха...Аз не говоря за умишленото свиване и отпускане като упражнения,  ами за неконтролируемите такива, които са извън волята, почват си самички и са по на често.

А за полу-оргазма имах предвид когато изпитваш замайване, удоволствие, тръпки- ама няма пик, демек не свършиш.

Имаше една такава тема преди, аз в нея доста твърдях, че правя разлика между свършване и оргазъм, ама айде да не се връщам към нея...

# 46
Ппестрували сме се, да  Laughing

То моето не е смешно де.. на 24 съм и съм била само с един мъж, настоящият ми. В началото не се преструвах, а чаках чудото да се случи. След около година чакане вече ми беше писнало да ме пита "А ти свърши ли?" и започнах от време на време да се преструвам, нещо като бонус май беше Thinking А най-лошото е. че ми вярваше Shocked

# 47
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Не ми се е налагало. Имам щастието да съм случила с мъж, който знае как да ме накара да го изпитам.

# 48
  • София
  • Мнения: 399
 Като начинаеща и още незнаеща, що е то истински оргазъм.
Ппестрували сме се, да  Laughing

То моето не е смешно де.. на 24 съм и съм била само с един мъж, настоящият ми. В началото не се преструвах, а чаках чудото да се случи. След около година чакане вече ми беше писнало да ме пита "А ти свърши ли?" и започнах от време на време да се преструвам, нещо като бонус май беше Thinking А най-лошото е. че ми вярваше Shocked
А, гледам, че има и други, но аз бях значително по-млада.

# 49
  • Мнения: 46 640
С предишните ми партньори идея си нямах какво е това чудо, но не съм имитирала, явно не са заслужавали  Thinking
Със сегашния - никога не ми се е налагало.

# 50
Чудя се само едно нещо - няма как да получа оргазъм и да не разбера, нали? Имаше писано в предните постове за полу-свършване, нещо такова мисля ми се е случвало - става ми някак мн хубаво и имам чувството, че ми се запотяват и ушите, обаче не е толкова велико, колкото очаквам да бъде голямото О Просто като не съм имала други партньори и нямам база за сравнение (това определено го отчитам за грешка, ама пуста любов Confused)

# 51
  • София
  • Мнения: 71
Чудя се само едно нещо - няма как да получа оргазъм и да не разбера, нали? Имаше писано в предните постове за полу-свършване, нещо такова мисля ми се е случвало - става ми някак мн хубаво и имам чувството, че ми се запотяват и ушите, обаче не е толкова велико, колкото очаквам да бъде голямото О Просто като не съм имала други партньори и нямам база за сравнение (това определено го отчитам за грешка, ама пуста любов Confused)

Ъммм... а самичка пробвала ли си? Embarassed  Така де, никой друг не може да познава тялото ти така добре както ти самата. После може да му покажеш на приятеля ти какво ти харесва най много и с него да го приложите на практика.  Не е грешка това с пустата любов, нали ти си го харесваш човека. Peace

И не, няма начин да не разбереш ако свършиш, споко! Mr. Green

За протокола: не съм се преструвала, не смея защото не мисля че мога да го направя правдоподобно. Ще стане доста конфузно и за двамата ако ме "хване". Tired

ПП. А да, и вярно е това за "полу-оргазма" Embarassed , то май си е баш оргазъм но по слаб. А аз като съм пила не мога да свършвам. Embarassed

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 07:51 от Severa

# 52
  • Мнения: 2 448
Чудя се само едно нещо - няма как да получа оргазъм и да не разбера, нали?

За това партньори не ти трябват. Ти сама не си ли го постигала???  newsm78
Мислех, че научаването що е оргазъм предхожда научаването какво е това секс, ама явно не за всички е така.  Thinking

# 53
  • Мнения: 2 757
Мда, има такова чудо полу оргазъм. Аз лично не помня дали разбрах какво е оргазъм преди или след като правих секс за 1 път. Първият оргазъм ми се губи  newsm78 Embarassed

# 54
  • Мнения: 156
и аз като Severa като съм пила не мога, понеже алкохолът ми притъпява сетивата. в смисъл всичките сетива. аз и затова и кола не карам като съм пила, и секс не правя. полу-оргазмът (или слаб оргазъм) също ми е познат, а също така ми се губи първият оргазъм.... изобщо - от всичко по малко.

# 55
Благодаря на всички за отговорите  Hug

Ами поробвала съм сама, ама нещо не ми се получава. И вибратор имам - него ми е често казано безинтересно да го ползвам сама. Иначе в секса изобщо нямам задръжки, казвам си какво ми харесва, ама пак не става и не става. И след 5 години безуспешни опити аз вече се отказах, Вместо секс почти всеки ден, костюми и играчки вече е съвсем обикновен по 4-5 пъти в месеца.

# 56
  • Мнения: 389
Прекалено съм мързелива, за да симулирам, никога не съм се опитвала, даже и в по-млада възраст.

Да си давам зор заради чуждо его  Crazy

Понякога се получава, понякога не. Не е повод за драма. Важното е общата статистика да е положителна.  Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 399
Благодаря на всички за отговорите  Hug

Ами поробвала съм сама, ама нещо не ми се получава. И вибратор имам - него ми е често казано безинтересно да го ползвам сама. Иначе в секса изобщо нямам задръжки, казвам си какво ми харесва, ама пак не става и не става. И след 5 години безуспешни опити аз вече се отказах, Вместо секс почти всеки ден, костюми и играчки вече е съвсем обикновен по 4-5 пъти в месеца.
Остави играчките и костюмите, трябва ти добър "френски" любовник. Wink

# 58
  • Мнения: 1 749
Благодаря на всички за отговорите  Hug

Ами поробвала съм сама, ама нещо не ми се получава. И вибратор имам - него ми е често казано безинтересно да го ползвам сама. Иначе в секса изобщо нямам задръжки, казвам си какво ми харесва, ама пак не става и не става. И след 5 години безуспешни опити аз вече се отказах, Вместо секс почти всеки ден, костюми и играчки вече е съвсем обикновен по 4-5 пъти в месеца.
Остави играчките и костюмите, трябва ти добър "френски" любовник. Wink
Според мен и един просто добър в секса ще свърши работа.

# 59
  • Мнения: 194
И пак питам и се дивя...

Какво е полу - оргазъм Thinking

Общи условия

Активация на акаунт