Поспивате ли с дечицата си следобяд?

  • 3 053
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
Не, никога не спя през деня (освен когато работех нощни смени).
Става ми лошо, боли ме глава и т.н.
Вечер лягам посред нощите, сутрин ставам с малкото. Whistling
Не се чувствам изморена.

# 16
  • Мнения: 542
не,просто имам други занимания!а си почивам като шия гоблени! Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, никога не съм можела и обичала да спя през деня. Дори като дете не го правех. Не спя много през нощта, защото си лягам страшно късно, но аз съм си виновна затова. Crazy

# 18
  • Мнения: 11 607
По принцип рядко мога да заспа следобед, но с децата чат-пат ми се е случвало.......

# 19
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Рядко, ако много ми се приспи. Не ми се отразява добре дневното спане. Обикновено докато спи се занимавам с нещо, което ми е приятно и релаксиращо - примерно чета или вися на компа. Нощния сън принципно ми е предостатъчен.

# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Свръх умора трябва да ме мъчи, за да спя успоредно с детето обеден сън. Обикновено това е време за чистене и готвене Tired

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Обичате ли да си поспивате с децата следобяд?
Да.Сутрин ставам между 4-5 и до към 9 домакинствам,след това излизаме на разходка и като заспят и двете лягам и аз.Не виждам инъче как ще издържа.

# 22
  • Мнения: 4 434
За тия две години,само отначало когато ставах по нощите да кърмя,значи първите два месеца.

А от онзи ден лягам с него,защото ме хвана малко настинка.

Иначе не спя наобяд.

# 23
  • Мнения: 2 111
Не,не спя следобед.
Докато детето спи 2-3 часа аз съм на компютъра задължително-ровя се из форума,гледам филми или се занимавам с фотошоп.

# 24
  • Мнения: 180
Ами честно казано,когато бебка спи аз се захващам да свърша нещо из къщи или се ровя из нета.... а и немога да спя през деня ...  Grinning

# 25
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
По принцип не мога да спя следобед, макар че ми се отдава тази 3 часова възможност. През това време гледам да свърша нещо или релаксирам. Почивам си нощем, бебето и без това сутрин спи до 9-10 часа.

# 26
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да и аз лягам на обяд ,като заспи.

# 27
  • Мнения: 328
Не,не спя следобед.
Докато детето спи 2-3 часа аз съм на компютъра задължително-ровя се из форума,гледам филми или се занимавам с фотошоп.
И аз така  Crazy,но някой път след като поседя малко на компа и си полягам за малко - но после ми е така криво че гледам да не си полягам много често  ooooh!

# 28
  • плевен
  • Мнения: 644
Когато ми се спи лягам с малкия но не всеки ден

# 29
  • Мнения: 1 372
За съжаление напоследък не ми остава време да почивам докато дъщеря ми спи. Когато тя спи аз върша някоя домашна работа или пък гледам да почета за изпити. Не си падам по следобедното спане, но с удоволствие бих се излегнала на дивана пред телевизора за час.

Общи условия

Активация на акаунт