5-то класници дръжте се... още само 4уч. дни!

  • 11 314
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Митко учи в 81 СОУ Виктор Юго Hug

той е бил заедно с Бобси на Лени Laughing и в съседство с моята мома, която е в 144-то.

# 31
  • Мнения: 3 743
... Митко учи в 81 СОУ Виктор Юго Hug

той е бил заедно с Бобси на Лени Laughing и в съседство с моята мома, която е в 144-то.

А в 31-во Иван Вазов има ли някой?

# 32
  • Мнения: 7 263
tediko Бобси до миналата година беше в Е клас  от /1 до 3-ти в Ж/ в 81-во. Най-вероятно се познават диванетата ни  Peace
За бутането на колички съм винаги насреща  Flutter Grinning след месец - два  Mr. Green

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте ,момичета!  Laughing
Влизам само да ви пожелая хубав ден, а на наборчетата - успех на днешната матура  Hug!
 После ще споделяме!  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 4 141
Стискам палци само радостни новини да има

# 35
  • Мнения: 1 142
Привет.
Аз май вече ги зарязах матурите,а гледам че и Цветан не се впечатлява.
Бързо да свършват,че да си отдъхнем.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Момичета, успех на дечковците ни!

# 37
  • Мнения: 155
леле, как съм ви изтървала като тема Обещавам няма да се повтори
Не знам как е при вас, но тук е нещо като истерия при учителите, нали тях оценяват Моят син ми разказва, че им давали да си подсказват, да си поглеждат в разни написани неща, а и самите квестори помагали, което автоматично за него значи, че няма смисъл да се учи Добре че останаха предмети по които няма проблеми
В помагалото има тестове от миналата година, попълваш, пращаш SMS и с кода проверяваш грешните отговори
Успех на всички

# 38
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Успех на децата днес!  Peace

В нашето училище на 10-ти си връщат учебниците, но на практика занятията по БЕЛ и Математика продължават до 26.06 + английски пожелание. Боби ще ходи естествено, но предполагам, че за децата ще са истински кеф тези занимания - защото няма оценки и вече е съвсем различно.
Лени, какви са тези занятия, задължителни ли са? Мислех че навсякъде 5-тите класове са до 15-ти юни.  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 1 861
...Моят син ми разказва, че им давали да си подсказват, да си поглеждат в разни написани неща, а и самите квестори помагали, което автоматично за него значи, че няма смисъл да се учи ...

Мдаааам, иди гледай после класации Топ 10 на училищата!  Joy Joy Joy
Честно казано, ако и при нас беше така, сериозно бих се замислила дали да не сменя училището.. Confused
Успех (заслужен) на всички дечица и от мен! Wink

# 40
  • Мнения: 7 263
Успех на децата днес!  Peace

В нашето училище на 10-ти си връщат учебниците, но на практика занятията по БЕЛ и Математика продължават до 26.06 + английски пожелание. Боби ще ходи естествено, но предполагам, че за децата ще са истински кеф тези занимания - защото няма оценки и вече е съвсем различно.
Лени, какви са тези занятия, задължителни ли са? Мислех че навсякъде 5-тите класове са до 15-ти юни.  newsm78


albena права си - учебната година завършва на 15.06 - връчват им бележниците и приключват.
Нашето училище е профилирано и частно - занятията от 15.06 до 30.06 са по БЕЛ, Математика и Английски / последното пожелание/ - наричат се консултации и са за всички деца, които нямат годишен успех 6.00 по дадения предмет. А поради начина на оценяване пълните 6-ци не са много  Laughing, тоест повечето палавници са на практика на училище до 30.06. Имат всеки ден по два блока Бел и Математика и са до обяд само. Идеята на тези занятия е да се запълнят пропуските и да се наваксат знанията, които са им убегнали по една или друга причина през годината. Лично аз одобрявам много подобна практика - който иска да приключи годината на 15.06 да си стегне д***-то и да зубка цяла година здраво Peace, който не се справи - ще учи до 30.06. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 142
леле, как съм ви изтървала като тема Обещавам няма да се повтори
Не знам как е при вас, но тук е нещо като истерия при учителите, нали тях оценяват Моят син ми разказва, че им давали да си подсказват, да си поглеждат в разни написани неща, а и самите квестори помагали, което автоматично за него значи, че няма смисъл да се учи Добре че останаха предмети по които няма проблеми
В помагалото има тестове от миналата година, попълваш, пращаш SMS и с кода проверяваш грешните отговори
Успех на всички
Ериана,добре дошла.Направо пусна бомбата с вашите тестове.При нас няма такова нещо.Държат ги строго,не преписват и нямат право да си поглеждат.Тогава какъв е смисъла от вашите тестове,ако могат да си поглеждат и преписват?

# 42
  • Мнения: 7 263
Направо пусна бомбата с вашите тестове.При нас няма такова нещо.Държат ги строго,не преписват и нямат право да си поглеждат.Тогава какъв е смисъла от вашите тестове,ако могат да си поглеждат и преписват?

Ериана, и от мен добре дошла    bouquet в темата, разкажи нещо повече за твоето слънце, за училището му и т.н.
Иначе съм съгласна с написаното от Мими - смисълът на тези тестове е никакъв при подобни подсказки, а смея да твърдя, че казаното от Ериана далеч не е единствен случай за жалост. Именно затова и рейтинга на училищата спрямо дори този вид оценяване не винаги е съвсем коректен. И жалко - като всяко опорчено начинание, защото иначе беше перфектен вариант да си свериш часовника по тези класирания - стига да са проведени наистина честно нещата. За мен при подобни изпити поне в големите градове квесторите трябва да не са преподаватели от съответното училище - да страшна логистика ще е, но това ще е най-сигурния и справедлив начин.

# 43
  • Мнения: 155
те тези тестове реално проверяват нивото на преподаване на самите учители, дано не съм ги издънила много  newsm78, че и догодина там ще се учи

# 44
  • Мнения: 1 142
те тези тестове реално проверяват нивото на преподаване на самите учители, дано не съм ги издънила много  newsm78, че и догодина там ще се учи
Не се притеснявай.Със сигурност ще си продължите и до година.Обаче тогава нивото на преподаване,явно им е ниско,щом се страхуват да ги проведат тези тестове,както е редно.

Общи условия

Активация на акаунт