ПЪРВИ за втори във Ваканция

  • 19 537
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 862
Лени, малкият е голям сладур!
За таблицата ние я докарахме до четири и сега сме в почивка от математиката.
Чете всеки ден /почти/ по четири - пет страници. С уговорки, бавно, но славно напредва..

# 286
  • Мнения: 2 829
Лени--живи и здрави да са ти,,страхотен сладур е малчо Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 287
  • София
  • Мнения: 3 612
Днес ги водихме в аквапарка в Благоевград.Беше страхотно и децата се налудуваха до насита.Тъй като няма да ги водим на море,трябва да компенсираме някак Sunglasses

# 288
  • Варна
  • Мнения: 6 886
Da изровя темата докато имам интернет. Grinning
Ние сме на почивка, Сиси е черна като цигане вече, от сутрин до вечер са на басейна с баща си/с мен по по-малко.Simple Smile
В края на седмицата ще я оставя в Етрополе при майка ми и сестра ми. След концерта на Мадона я прибирам във Варна и тръгва на занимална пак, че баба и и леля и успяват да я разлигавят за отрицателно време. Взех да се оглеждам/в монитора де/ за дрехи за училище, поръчах и черна и сива пола и бяла ризка, да се вържат евентуално с гадните жълто-зелени униформени жилетки. мда...при нас е весело сега, отпуск Crazy

# 289
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Браво за униформите, ние само ги говорим и нищо накрая.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ели, честит рожден ден!   bouquet

Ние сме добре. Днес бяхме на футбол. После обядвахме и досега чете. Имаме споразумение по 30 мин. на ден. Не е много, но за Петьо си е цяло постижение. Мислим да ги увеличаваме постепенно.
Питах за шаха футболния треньор - не знаеше. Изпрати ме в една друга сграда, която беше затворена по обяд. Може и да е там.  Rolling Eyes На сградата пише: Лека атлетика Локомотив. Треньора каза, че на Спартак имало със сигурност? Ама ако е Спартак няма логика да ги водят в МОЛ-а на обяд... Пак ще проверя в петък, че лятото свърши.  Peace

# 291
  • Мнения: 2 716
Прочетохме Пипииииииииии  newsm44
2 месеца.
Сега се мъчи с български народни приказки.

# 292
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ние сме на половината на Патиланци, 120 странички вече няъде е изчела за една седмица и малко. Обаче все близо до нея трябва да бъда с тая книжка, много остарели думички и по-странни форми на изказ има, които не са и ясни и мама трябва да разяснява. Иначе и е интересно. Има някакъв напредък.

# 293
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Патиланци я прочетохме още началото на ваканцията, а Пипи я прочете за няма два дни. Имаме да прочетем някакви приказки за Крали Марко  но не мога да ги намеря никъде.
Дайте идеи къде да ги търся става дума за : "Крали Марко и сестра му" и "Вълкът и свраката" . Къде ли не ги търсих  ooooh!, всичко друго е прочетено, че и 4 книжки отгоре. Доволна съм за това, но за писане  Tired. Много е зле.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 6 886
desi02 , някои от книжките за Сиси взех от библиотеката. Може да провериш и там.

# 295
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Flash* , тя е записана отавна в библиотеката ни, но и там не са ги чували. А иначе сама си избира ивзема книги от там. А една приятелка работи в столична библиотека и там ги нямат.

# 296
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Крали Марко http://www.book.store.bg/search?srchstr=krali%20marko&sin=1
Дай си заявка в която и да е книжарница и ще ти доставят...предполагам,че първата ще ви свърши работа...
Вълкът и свраката я има ето тук http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=29896&cat=163 ,ако не ти се купува книжката ,приказката е кратка и я има и в Читанката за 2кл.
Надяавам се,че бях полезна...

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 13:53 от svetlaem

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Лени, поздравления за новия член на семейството ви! Всички да сте много щастливи и сплотени, а малкия да е здрав и да не ти създава грижи!


Ние се мъчим с последната книга от списъка - "Патиланци", но смятам да му пробутам още две, защото той не знае какво съдържа тъй страшния списък. С таблицата сме до 4 и зациклихме покрай лагери, почивки, баби... Синковеца не е писал изобщо през ваканцията и се замислям за леки, входящи диктовки.

Ще подменяте ли раниците?

# 298
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
svetlaem , огромно БЛАГОДАРЯ newsm51, утре отивам да ги взема.

# 299
  • Viena
  • Мнения: 3 603
да ви следя

Общи условия

Активация на акаунт