С какво се гордеете?

  • 6 377
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 401
Мдааа, споделената гордост "със здраво детенце" и то точно тук е доста цинична.  Thinking 

# 61
  • Мнения: 3 459
С мъжа си.   Simple Smile

# 62
  • Мнения: 156
гордея се, че преодолях всичките трудности и успях да стана почти такава, каквато исках. също и че жертвах някои необратими неща, но взех живота си в ръце съвсем сама и го направих такъв, че да съм доволна. обаче независимо от поводите ми за гордост, имам още трески за дялане и още цели за гонене.

# 63
  • Мнения: 4 585
Мдааа, споделената гордост "със здраво детенце" и то точно тук е доста цинична.  Thinking 
Защо да не се гордее със здравото си дете?

# 64
  • Мнения: 2 401
Не се прави на ощипана булка, вълко.

# 65
  • Мнения: 13 512
Мдааа, споделената гордост "със здраво детенце" и то точно тук е доста цинична.  Thinking 
ох, мислех и аз да я "зачеша", но попрехвърлих постовете си и видях ,че това е "style of life", не случайно изтървана дума и се отказах...няма смисъл. Въпрос на ценности.

# 66
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Може да е положила много усилия и направила невъможни неща, за да го излекува.
А може и да е лош изказ за повод за щастие и благодарност.
Всички сме съгласни, че е благословия, предполагам.

# 67
  • Мнения: 862
Мдааа, споделената гордост "със здраво детенце" и то точно тук е доста цинична.  Thinking 
Защо да не се гордее със здравото си дете?

За да угоди на съфорумките, които считат че това не е повод за гордост  Peace

По темата - не се гордея със нищо. Аз съм такава, каквато съм. Харесвам си живота такъв, какъвто е. Гордост при мен не съществува, има само задоволство и щастие от постигнатото.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз пък се гордея.
Постигнах много в живота си. Не станах богата материално , но това което имам, ме удовлетворява.
Имам много добри деца - и моите и тези, които си доведоха.
Родиха си прекрасни момичета, каките  и малката, красива и невероятно добра Вики. Просто страхотно  дете нищо, че някои ще кажат, че е  дете с увреждане. Да, но тя бавно и устремено напредва в развитието си, благодарение на каките, мама и тати.
Как да не се гордея  Peace

# 69
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Хули,горда съм,че има хора като теб!

# 70
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Гордея се със своите родители - най - истинските и всеотдайни хора в моя живот!

# 71
  • Мнения: 130
Какво значи-гордея се със здравото си  детенце...Повярвайте ми,много повече имат право да се гордеят майките на болни дечица,отворете една такава тема и вижте за какви жени героини говоря.Те нямат време да пишат в подобни теми,защото трябва да се борят за живота на дечицата си денонощно.Прекланям се пред всяка една от тях!

Извинявам се за спама,но не се сдържах.
Май не ви слушат главите или както там е модерно да се казва...ЕСТЕСТВЕНО Е ДА СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ ДЕТЕТО МИ Е ЗДРАВО ,че съм си го родила такова.Че съм здрава млада жена и че съдбата ми е отредила ЗДРАВО дете.Това бг мама ли е или форум за болни деца че да се притесняваме какво пишем.Какво е това "точно тук е доста цинично.."кое е това тук?Не знаех че трябва да се срамуваме и да крием това че децата са ни ЖИВИ И ЗДРАВИ

# 72
  • Мнения: 130
Боже още не мога да повярвам че това е нещо срамно и лошо:да имаш здраво дете.   ooooh!

# 73
  • Мнения: 2 448
Нормално е да се радваш и да си благодарна, че съдбата те е дарила със здраво дете, но да се гордееш???
Човек се гордее с нещо, за което има заслуги.
Все едно аз да се гордея че имам зелени очи, защото са много красиви.  Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 9 861
Нормално е да се радваш и да си благодарна, че съдбата те е дарила със здраво дете, но да се гордееш???

Peace
Така мисля и аз.
Аз имам и здраво и нездраво дете.Не се гордея,а всеки ден благодаря на Бога,че ги имам.
Какво значи-гордея се със здравото си  детенце...Повярвайте ми,много повече имат право да се гордеят майките на болни дечица,отворете една такава тема и вижте за какви жени героини говоря.Те нямат време да пишат в подобни теми,защото трябва да се борят за живота на дечицата си денонощно.Прекланям се пред всяка една от тях!

Извинявам се за спама,но не се сдържах.
ЕСТЕСТВЕНО Е ДА СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ ДЕТЕТО МИ Е ЗДРАВО ,че съм си го родила такова....Това бг мама ли е или форум за болни деца че да се притесняваме какво пишем.

Бъди благодарна,че "си го родила такова",гордостта е нещо различно.Да ти е живо и здраво детенце!
И  да-това е форум и за болни деца.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 18:17 от Валенцето

Общи условия

Активация на акаунт