Ефикасни ли са машинките за комари с ултразвук?

  • 18 279
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам Райд с таблетки, пукната смучеща гад не е припарила, много съм доволна. А за разходка навън вечер се пръскам с Аутан.

# 16
  • Мнения: 1 715
Аз имам Райд с таблетки, много съм доволна.
А за навън пръскам с OFF.

# 17
  • Мнения: 121
И ние сме с Райд таблетки и определено спира гадините...
А за навън, досега не сме ползвали спрейове, но като чета, се замислям дали да не започнем.... newsm78

# 18
  • Мнения: 781
Явно повечето сте доволни от Райд таблетки, но не са ли вредни изпаренията за децата?
При нас става въпрос за една седмица, тоест на морето newsm78

# 19
  • Мнения: 8 999
Явно повечето сте доволни от Райд таблетки, но не са ли вредни изпаренията за децата?
При нас става въпрос за една седмица, тоест на морето newsm78

В упътването пише, че са напълно безвредни за топлокръвни. Сигурно имат предвид и бебета.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и пише да се включват в контакт, който е в близост до прозорец.

# 21
  • Мнения: 4 187
Ние сме с Райд, течност и таблетки, много съм доволна  Peace!

# 22
  • Мнения: 8 999
и пише да се включват в контакт, който е в близост до прозорец.

Да, за да спират гадините да влизат още на входа.

И все пак никой ли не е ползвал машинките с ултразвук? Ако действат, много по-удобно би било за навън. Вместо да се мажа и пръскам непрекъснато с нещо, да си закича на врата една такава джаджа и да разпръсквам жилещата твар.

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ние ползвахме такива за разходка вечер миналото лято - една на количката, една - на колана ми. За бебето не мога да определя, може да е от късметлиите, дето не ги хапят, но при мен имаше добър ефект.

# 24
  • Мнения: 636
Задължително вземи мерки. Ние май месец бяхме в комплекс Паздери в Априлци и буквално бяхме изядени от комари ли дървеници ли ooooh!
Други години съм ползвала машинки с таблетки и не съм имала проблем с детето. Те са безвредни, но щом си решила да даваш повечко пари мисля че Чико е за предпочитане.

# 25
  • Мнения: 212
ефикасни са,да Wink
Ние имаме 3 такива апаратчета и до сега нищо не ме е хапало ( а аз съм като магнит за комари и други подобни гадинки Shocked Laughing)

# 26
  • Мнения: 167
Ползвам такава машинка от много години и съм СУПЕР доволна Simple Smile Никакво умуване - необходима вещ и за в къщи и за почивка!

# 27
  • Мнения: 2 011
Нали говорим за машинки с ултразвук,не с таблетки или течност?


...И все пак никой ли не е ползвал машинките с ултразвук? Ако действат, много по-удобно би било за навън. Вместо да се мажа и пръскам непрекъснато с нещо, да си закича на врата една такава джаджа и да разпръсквам жилещата твар.

При мен не действа.

# 28
  • Мнения: 1 167
Мислех да пускам такава тема, но гледам че вече сте я подхванали  Wink . Някой ползвал ли е това устройство на райд, което го рекламират сега - през деня против мухи, вечерта против комари?

# 29
  • Мнения: 4 916
Мислех да пускам такава тема, но гледам че вече сте я подхванали  Wink . Някой ползвал ли е това устройство на райд, което го рекламират сега - през деня против мухи, вечерта против комари?


Обикновените ламинирани таблекти на Райд ми вършат същата работа - сменям ги на 12 часа, няма  нико комари, нито мухи.

Общи условия

Активация на акаунт