Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-13

  • 82 900
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 115
Привет на всички. Желая ви приятно прекарване на почивните дни.
Sisko77 и Пясък, дано мине по-леко и бързо гадорията.  Hug Hug Hug

# 961
  • Мнения: 972
Преди малко се прибрах от почерпката! Laughing
Сисе,ще чакам да ми се обадиш като пристигнете в Сандански!
Сончето ще дойде на 02.09. Сигурно ще се разминете. Можехме да направим една обща среща!
Сега отивам да подремна,че нещо ме хващат лудите братя... smile3534

# 962
  • Мнения: 832
Свате, много красиви тези твоите, бе!!!!!!!! Пууу, да не им уроки, страхотни хубавци. На теб ли са целите? Wink

И сега какво, ще се виждате вие поединично...искам и аз!  Crossing Arms Измислих, че сега има почивни дни покрай разни празници към края на годината, може и за някой уикенд, ще го измислиме.  Hug

П.П. не се стърпях и ви изпращам един тигър, ррррррррррррррр...Един Божи дар!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Целувам ви и успех на всички!!!  Hug

# 963
  • Мнения: 708
Кана, какъв тигър, това си е направо сладко тигърче  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
sisko77, почивай, не се насилвай толкова да ни следиш.  Hug Ние сме тук, няма да избягаме  Hug
Успех на всички!  love001  love001  love001

# 964
  • Мнения: 972
Свате, много ти е сладък тигъра! Убавец!  love001
А моите си приличат на баща им! Аз съм леко грозничка,а виж ги тях... hahaha
И не се чуди! Можеш ли-идвай! През уикенди,през делници,винаги си добре дошла!

Соче, та аз не мога да живея вече без вас,не сте ли разбрали! Вие сте ми като наркотик! Отказване няма! Като стана сутрин,първо вас проверявам. Вечер не си лягам преди да съм ви прегледала!
И аз отдавна май  не съм ви казвала ,че ви обичамммммммммм!  love001  love001  love001

# 965
  • Мнения: 3 914
Здравейте мацки!!!
Днес попаднах на това:
http://www.kanglaite.com/home.htm?gclid=CNnhw6XKo5wCFUyF3goddzX9jw
Ето ви го и в превод от Гугъл:
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http: … 6hl%3Dbg%26sa%3DG
А е коментирано и тук:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1947692522 … amp;sb=5&vc=1

Ще сложа и това тук,да не би да не прочетете за какво става дума/веднъж се случи,не се сърдя разбира се,беше нещо особено интересно но .....

Изобретено от известният фармаколо Проф. Ли Дапенг след десетилетия усилия, инжекциите Канглайт(КЛТ) са обявени от Китайското парвителство за "Основно държавно лекарство" и "Ключово държавно ново лекарство".
КЛТ е най-продаваното противораково лекарство в Китай за последните 5 години благодарение на доказаната си ефективност.

КЛТ е уникален молекулярен ботанически препарат приготвен като микроемулсия за интравенозно приложение. Приготвя се по последна технология с активни субстанции извлечени от естествената билка “semen coicis”. (нямам време да я търся в превод

КЛТ има следните свойства:

-Убива директно раковите клетки и същесвременно усилва имунната система
- има синергетично действие в ограничаване на токси1ността при химиотерапия и лъчетерапия
- ненергийно подрхарнва клетките
- почти няма странични действия

В Китай се зиползва преимно за:
-комбинирано при химио и лъчетарпия за минимизиране на токсичните реакции и за усилване на ефекта.
- комбинирано с лъчетарапията за усилване на чувствителността

-като основна предоперативна терапия за предотвратяване на по-нататъшното разпространение на метастази
-основна терапия след неуспешна химиотерапия за учеличаване на KPS, MST и TTP и т.н.
- за лекуване на последни стадии на напреднал и метастазирал рак

-за ограничаване на болката при напреднал рак с продължаващ ефект без привикване.

- за осигураване на високоенергийномклетъчно хранене

-и т.н.

Стандартното лечение за КЛТ е 200мл (2 бутилки) на ден интравенозно вливане за 42 дена (84 бутилки). Има прекъсване от 3-4 дни след 21-ия ден. Киничните изпитания в Русия и Китай показват, че са нужни 2 курса на лечение за тези в последен стадий и метастазни тумори за по-добър терапевтичен ефект и значително удължаване на живота.

Въз основа на пред-клинични изследвания в John Hopkins University, USA степента на подтискане на тумора в случай на гръдна карцинома е над 50%.(и т.н. технически описания).

И Китайските и чуждестранните изследвания показват, че КЛТ има доказан ефект за лечение на рак - в белия дроб, черния дроб, рак на млечната жлеза, в ларинкса, езофаген рак, стомаха, панкреаса, бъбреците, на дебелото черво, яйчниците и простатата. Също се използва при злокачествена лимфома и е доказал ефективността си при над 500 000 раково болни (да им имам числата на китайците....)) в повече от 2000 големи или средни болници в Китай от 1997 насам.

От 2001 са започнали клинични изпитания в САЩ в Huntsman Cancer Institute, Salt Lake City, Utah .

Рисийската федерация е одобрила КЛТ клинично изследване през януари 2002 и фаза 2 е положително завършена през 2003-та. След 2005-та се разпространява в Русия.

# 966
  • Мнения: 414
Сиско, много сладури на снимките  Hug Кана, тигъра да му изям ....  Blush ушите  Hug
Пу, пу!!!
 Hug

# 967
  • София
  • Мнения: 5 074
Ина, откъде го изрови това ?
Благодарско от мое и от името на моите дружки, както обичам да се изразявам - себеподобните Joy Joy Joy
Ако наистина има нещо вярно, ако не за нас, поне за тия след нас  newsm44 newsm44 newsm44

# 968
  • Мнения: 3 914

Ако наистина има нещо вярно, ако не за нас, поне за тия след нас  newsm44 newsm44 newsm44
Защо не и за вас???
Ако ти прави впечатление,прилага се със химио и лъчетерапия,така че не е несъвместимо с онова което се прави на момента Peace

# 969
  • София
  • Мнения: 5 074
Прави ми впечатление, ама дали и тук, в нашата мила Родина ще го приложат?

# 970
  • Мнения: 832
А защо в Китай се прилага от 5 години и не е дошло навсякъде?... newsm78 Принципно тези неща гръмват бързо, като Херцептина и другите таргетни медикаменти...

Иска ми се да вярвам...

# 971
  • Мнения: 3 914
Прави ми впечатление, ама дали и тук, в нашата мила Родина ще го приложат?
Защо не,щом го има и в Турция Wink,освен това какво ти пука,можем да си го купим и да навием някой да го приложи/нали знаеш как става Mr. Green/

А защо в Китай се прилага от 5 години и не е дошло навсякъде?... newsm78
Дошло е почти навсякъде,само дето ние незнаем

# 972
  • Мнения: 832
Прави ми впечатление, ама дали и тук, в нашата мила Родина ще го приложат?
Защо не,щом го има и в Турция Wink,освен това какво ти пука,можем да си го купим и да навием някой да го приложи/нали знаеш как става Mr. Green/

А защо в Китай се прилага от 5 години и не е дошло навсякъде?... newsm78
Дошло е почти навсякъде,само дето ние незнаем

Кой "ние", знаеш аз къде се лекувам. Wink Най-малкото щеше да се говори...Болницата ми е една от най-големите, в крак с всички американски проучвания + че самата тя е изследователска и с програми. Wink

# 973
  • Мнения: 3 914
Кана вярвай,помисли само....В Китай например се прилагат стволови клетки за проблемите които мен ме вълнуват не от 5 а от доста повече години,ДЦП се лекува с акупунктура и ред други,ретинопатия се лекува със стволови клетки,абе какво да говоря..........
Дразня се от неща като тези,като това че в много неща Европа не иска да вярва и не прави възможното за да повярва,какво ли за нашата мила родина

# 974
  • Мнения: 3 914
Прави ми впечатление, ама дали и тук, в нашата мила Родина ще го приложат?
Защо не,щом го има и в Турция Wink,освен това какво ти пука,можем да си го купим и да навием някой да го приложи/нали знаеш как става Mr. Green/

А защо в Китай се прилага от 5 години и не е дошло навсякъде?... newsm78
Дошло е почти навсякъде,само дето ние незнаем

Кой "ние", знаеш аз къде се лекувам. Wink Най-малкото щеше да се говори...Болницата ми е една от най-големите, в крак с всички американски проучвания + че самата тя е изследователска и с програми. Wink

Неслучайно споменах ретинопатията.Ти знаеш аз къде лекувам детето си,същото като при теб,обаче там не прилагат стволови клетки в ретината,защо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт