колко често давате на децата си данонино

  • 16 259
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Аз и да давам,тя не го иска.И по-добре!

# 16
  • Мнения: 519
  Моите са почитателки на всякакво кисело мляко.Давала съм им редовно Данонино,а сега и техния йогурт.Хапват ги и слава богу не съм имала проблеми.

# 17
  • Мнения: 245
Два пъти съм дала на малкия, но го повръщаше, а беше на около 2г., и повече и не му давам. Яде само Активия.

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не им давам. Още тогавашната педиатърка на голямата ми дъщеря ме предупреди, че има доста случаи на алергични реакции от това мляко заради сухото мляко, оцветителите и консервантите в него.

# 19
  • Мнения: 2 478
Давам Данонино, но рядко. Синът ми много го обича, но не съм сигурна, че този йогурт е много полезен. Вкусът му е повече на нишестено кремче, отколкото на мляко. По-често му давам плодовите кисели млека на Виталакт.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще използвам темата - какви йогурти давате тогава щом данониното е химия Close? То вече всичко е химия! Close
Иначе към авторката - не може детенце да се обрива от витамините! Правилно са казали мамате - сигурно е точно от данониното! ooooh!

Никакви не съм им давала, нито като бяха малки, нито сега. Ядат си обикновено кисело мляко.

# 21
  • Мнения: 14 654
Когато поиска, му купувам. И то не защото е важна и незаменима храна, а за глезотия. Като му взема данонино или йогурт, няма да поиска желирани бонбони  Wink Но пък не е имал алергични реакции. И аз смятам, че детето се е обринало от оцветителите или ароматите, които се съдържат вътре, не от добавените витамини. Лимонената киселина не е канцерогенна. Продуктите на Данон ги харесвам и ако купувам млечни продукти, предпочитам да е от тях.

# 22
  • Мнения: 6 002
два пъти купих но той само опита и не го хареса и повече не съм купувала

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще използвам темата - какви йогурти давате тогава щом данониното е химия Close? То вече всичко е химия! Close

По добре да яде кисело мляко с пресни плодове или мед ако детето е по голямо, отколкото йогурд. Тези млека са повече вредни отколкото полезни. Именно заради това, че всичко е химия сме на това дередже със здравето.

# 24
  • Мнения: 103
Аз давам на дъщеря ми Данонимо почти всеки ден по 1-2, не се обрива от тях, и също много ги обича. Химия има вече във всички продукти.

# 25
  • Мнения: 2 622
Купували сме им няколко пъти,по-скоро заради магнитчетата.

# 26
  • Мнения: 6 713
Ще използвам темата - какви йогурти давате тогава щом данониното е химия Close? То вече всичко е химия! Close

По добре да яде кисело мляко с пресни плодове или мед ако детето е по голямо, отколкото йогурд. Тези млека са повече вредни отколкото полезни. Именно заради това, че всичко е химия сме на това дередже със здравето.

Определено всичко е химия, но поне малко от малко да даваме на децата невредни храни. ooooh! Кисело мляко с мед или плодове - не го бях пробвала, но ще дам такъв вариант,дано да й хареса. Praynig Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 185
Всеки ден за десерт на обяд хапва данонино! Много му харесва!

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Винаги имаме Данонино в хладилника.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
А защо изобщо трябва да има нещо в киселото мляко? Тези деца не са ли вкусвали този вид продукт без някакви добавки от какъвто и да е вид?  Ей така, една купичка кисело мляко!

Общи условия

Активация на акаунт