колко често давате на децата си данонино

  • 16 287
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 090
От време на време купувам.Обикновено когато съм заедно с детето в магазина Wink.Не сме имали проблеми.

# 61
  • Мнения: 4 841
Синът ми обожава да яде обикновено кисело мляко, но понякога си правим "домашно" данонино - равни части кисело мляко и извара, някакъв плод за аромат и цвят, 2 минути с миксера, и готово  Peace Купувала съм 1-2 пъти оригинално, но сина ми е разочарован от количеството, личната му порция е колкото 4-те кутийки заедно, че и още малко отгоре Sunglasses

Колкото до магнитчетата - купувам си от книжарниците комплекти буквички и цифрички, и не ми се налага да ги събираме от "промоции"  Crossing Arms

# 62
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
Данониното е супер гадно, някакво нишестено такова. То аз не мога да го близна, толкова ми е гнусно, камо ли да го дам на децата.
Що да е по-добро от шоколад?
Иначе всички много харесваме данетите. Те също са пълни с оцветители и прочее боклуци, но поне са вкусни.
Аналогия между крем и мляко въобще не може да се прави. Двете даже не са родственици до 3-то коляно по права, или съребрена линия Simple Smile

# 63
  • Мнения: 46 582
...
А казвате, че в обикновеното кис. мляко нямало жимия, а? Може ако кравата ви е в двора и после сте си сквасили млякото...

А, има, но поне няма подсладители, които им изкривяват вкуса и оцветители, от които да изкарват разноцветни изпражнения  Tired

# 64
  • Мнения: 3 216
Ткова нещи никога не съм купувала и нямам намерение за момента. Детето ми яде обикновено кис .мляко и плодове в достатъчни колиечества. И да си призная никога не съм виждала смисъл от подобни продукти- мога и сама да го приготвя-плод,мляко и извара.

# 65
  • Мнения: 2 448
Данонино не обича, всъщност никакво кисело мляко не обича. Купувам му понякога Данет и го лъжа че е сладолед, защото до сега истински сладолед не съм му давала, нямам и намерение да свиква с леденото изкушение.

# 66
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 244
Моите ядат "данониното на мама" - кисело мляко с компот, кисело мляко със сладко, кисело мляко с пресни плодове и прочее варианти.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 064
Колкото пъти баба му му купи. Но миналата седмица като му донесе ягоди и данонино, съвсем тактично и рекох, че няма смисъл в този сезон да купува, като има пресни плодове, които мога да забъркам с кисело мляко и тя се съгласи!

Обриви не е имал, а е ял до 4 наведнъж.

# 68
  • Мнения: 8 242
...
А казвате, че в обикновеното кис. мляко нямало жимия, а? Може ако кравата ви е в двора и после сте си сквасили млякото...

А, има, но поне няма подсладители, които им изкривяват вкуса и оцветители, от които да изкарват разноцветни изпражнения  Tired
Стига бе.. никога не е изкарваш червени акита от данониното  Mr. Green
И определено предпочитам едно Данонино, пред вафла, близалка или чипс  Wink

# 69
  • Мнения: 46 582
Изкарвала е зелени след ядене на храна с оцветители, не конкретно мляко, но никога не знае човек  Tired

# 70
  • Мнения: 711
Аз му давам Данонино когато поиска. Понякога стига до 4 на ден, понякога с месеци не иска да яде.  Peace

# 71
  • Мнения: 1 008
Давах Данонино всеки ден.
Обаче вече не го иска и спрях да давам.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Давам от време на време.Когато сме в магазин предпочитам да и взема това отколкото вафли,шоколади,бонбони..

# 73
  • Мнения: 590
Не го яде , но ме тормози да го купувам заради магнитчетата  Tired.Предпочитам да му купя шок .яйце /само то може да го откаже от всичко/ и си го разделяме по братски  Mr. Green.Шоколада за мен играчката за него .

Иначе много обича домашно забъркано Данонино .

# 74
  • Мнения: 7 201
Купувам ги заради магнитчетата  Crazy
....
Никога не се е обривал, повръщал или имал каквато и да е реакция.. Но не съм го давала преди да стане на 2г. ..
Peace И аз,но мнооого рядко.На 2-те седмици един път.

Общи условия

Активация на акаунт