Бебчо предпочита татко си пред мен

  • 2 089
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Според мен просто на детето му е мъчно за баща му, щом като го няма по цял ден.
Радвай се, че  е така. Има деца, които дори плачат от бащите си като ги целуват.
Подкрепям!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 434
Радвай се, моята до скоро не искаше и да чуе да иде при татко си, беше като залепена за мен, чак ми ставаше мъчно като гледах как баща й се опитва да я вземе а тя се дере за мен.Сега обаче е обратното признаваме само тати и слушаме и целуваме само него, така че спокойно децата са на периоди.

# 17
  • Мнения: 60
Благодаря ви за отговорите, момичета! Страхотни сте! HugАз отскоро съм във форума - разбирам колко е хубаво да чуеш окуражваща дума! Grinning
Хубав ден на всички!!! Grinning

# 18
  • Мнения: 9 441
Ти си по цял ден с детето,а баща си вижда само вечер.Съвсем нормално е да обръща повече внимание на татко си Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нормално е и при нас беше така, но никога не ми е идвало на ума, че съм се провалила.

# 20
  • Мнения: 156
не го приемай толкова лично, ще ти кажа нещо, което ми се е случило като съм била бебе. родителите ми са ме оставили при едната ми баба за 10-12 дни. може и повече да са били, не знам. като се върнали да ме вземат, баба посочила баща ми и ме питала кой е това. аз съм отговорила "тати" Grinning. после посочила майка ми и пак ме питала и аз съм казала "кака веси" Mr. Green. аз съм била доста "нормално" дете, кротко, развивала съм се като по учебник (после нещата се попромениха де Laughing). така че май всичко в твоя случай е ок...

# 21
  • Мнения: 11 607
Всички психолози казват, че детето търси и предпочита винаги и на всяка цена майка си.

Точно обратното съм чела......Майката е нон-стоп с детето и е нормално ад има едно пренасищане от нея - все пак тя и се кара, и целува, докато татито - 1. вижда се рядко, 2. рядко повишава тон. Разбира се и аз бих отишла при този, които ми върви по гайдата...

При нас е същото положение - имаме си татко- слънце. Но не се комплексирам от този факт!

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Според мен е нормално. Ти си с него по цял ден, таткото вижда по-рядко.
Дияна изпадаше в истерия когато баща й излизаше сутрин на работа. Вечер пък голямата радост като види тати.
Алекс сутрин не плаче, но пък се ослушва когато мъж ми си отключва вратата. После започва веселието.

# 23
  • Мнения: 1 045
аз смятам че не е въпрос на предпочитане на таткото,а предпочита разнообразието.С теб на бебето му писва,дори и съседа да дойде ще му е по-интересен отколкото ти.
Моето дете е на 1 г,всеки който дойде е по-интересен от мен.Таткото като се прибере също е голям кеф,но когато не е на работа и той става безинтересен.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И сина ми е същия Laughing
Ама баща си го вижда вечер за няколко часа, а с мен е 24ч, 7 дена в седмицата \нямаме роднини наблизо и сама си го гледам\. Още повече, че баща му му позволява мн повече неща от мен Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 579
И моята е така.Сигурно й омръзва само с мен по цял ден...

# 26
  • Мнения: 60
Така е момичета, съгласна съм с вас! За детето е много важно да общува пълноценно и с двамата родители...Разнообразните контакти могат само да го обогатят! NaughtyА и моето синче с право е влюбено в баща си - нашия татко може да ме замести достойно по всички параграфи LaughingПри това го прави с много любов и желание! Беше ми любопитно дали това е правило или по-скоро изключение!

# 27
  • Мнения: 46 520
Децата са различни.
Дъщеря ми и досега предпочита баща си.
До 3-3.5 г. дори беше болезено привързана към него.

# 28
  • Мнения: 140
Нормално е и според мен! Нека да се радва на баща си, макар и да се виждат за малко Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 335
И моя син проявява силно предпочитание към баща си, ако той е на фронта малкия не се и сеща за мен. Като сме тримата навън той реве, за да го гушне баща му и ако се наложи да го взема аз, а баща му да отиде някъде настава направо ад Simple Smile Ставало ми кофти няколко пъти, но мисля че това има своите добри страни, много е важно особено за момчетата да са близки с бащите си. И се надявам и за напред да е така Simple Smile
Не се разстойвай ами се радвай на тази привързаност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт