Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 137 063
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Да, ползвала съм го. Мисля, че е най-доброто на пазара за сега. Препоръчвам ти го.

 Peace

Само това мляко сме ползвали от самото начало. И за мен е най-доброто. По много причини.

давах единица на дъщеря ми като я отбивах на три месечна възраст и получи разстройство с кръв.

не мога да разбера на какво основание казвате "това е най-хубавото мляко на пазара"?
Няма гаранции, че е от млякото. А и всяко дете по различен начин реагира на прехода от кърма към АМ. Без значение кое АМ. Мнения по въпроса във форума хиляди. Затова и различни деца си харесват и различни млека.
За мен "най-хубавото" е заради това, че откакто го пием никога не сме имали колики или запек. Давам БИО продукт с пробиотици. Немски продукт. В началото бях невежа по въпроса. Пием го по препоръка на педиатъра ни и сега след почти две години мога да кажа, че наистина е много добро мляко. Лично съм го препоръчала на всички градински мами и приятелки и всички имат само положително мнение. Но разбира се всяко дете е индивидуално по предпочитания за вкус.   bouquet

# 16
  • Мнения: 814
Аз също бих казала, че това АМ е най-доброто на нашия пазар и то поради качествата му. Когато синът ми беше малък, много зор видяхме с млеката (освен това той е склонен към алергии) и се започна една смяна на млека, включително и HA. Или се запичаше, или се обриваше и куп други тъпотии. Точно тогава някъде ЛАКТАНА-та се появи за първи път на пазара, а и аз вече бях започнала да чета и да се образовам детайло за състава на АМ и сама взех решение да преминем към него. Родихме сме общо взето - за първи път детето нямаше проблем с акането, престанаха да се появяват обриви, започна да пие цяла доза и въобще положението се успокои.
След толкова четене, аз си го обясних с това, че в крайна сметка този ефект явно се дължи на видовете бифидобактерии в него, както и на това че е БИО. За ползата на пробиотиците вече всички знаем, но доста по-късно (когато лекарите вече разбраха за съществуването на това АМ), един педиатър ми каза, че е много важно и това, че е БИО продукт. Те не само били  по-качествени, но и намалявали риска от алергии при децата. Миналата година видях новата опаковка и прочетох, че в ЛАКТАНА са сложили и аминокиселини, което също е голям плюс особено когато детето е по-малко...
Синът ми е вече над 3 г. и още го пие понякога. Това е единствения продукт, заради който съжалявам, че не родих малко по-късно  Wink или поне да го бяха вкарали малко по-рано на пазара  Close...
Рене, при вас наистина се е получило кофти, но не е задължително да е от млякото. Освен това истината е, че и най-доброто мляко може да се окаже неподходящо за някое детенце поради някаква причина. 

# 17
  • Мнения: 213
Да, ползвала съм го. Мисля, че е най-доброто на пазара за сега. Препоръчвам ти го.

Лактана БИО е наистина едно от най-качествените и хубави млека. Давала съм го и на двете деца и съм изключително доволна.
bouquet

# 18
  • Germany
  • Мнения: 7 954
Благодаря за отговорите!
Ние последно след много чудене взехме Аптамил. За сега съм доволна. Оправи му се запека, даже е леко разстроен. Единствено се чудя дали да не сменим размера на бибите, защото Аптамила е по гъст и човека суче по 30-40 мин...

# 19
  • Мнения: 288
Записвам се,за да следя темата.И ние ще преминаваме на Лактана Био по препоръка на педи. Peace

# 20
  • Мнения: 498
Ползвала съм го ,но за малко.Много е вкусно,доста по-гъсто от Аптамил,но Ана отказа да го яде.За това се върнахме на Аптамила.Иначе и по състав е много добро

# 21
  • Мнения: 781
Благодаря за отговорите!
Ние последно след много чудене взехме Аптамил. За сега съм доволна. Оправи му се запека, даже е леко разстроен. Единствено се чудя дали да не сменим размера на бибите, защото Аптамила е по гъст и човека суче по 30-40 мин...

Много добре си направила! Wink
И аз се върнах към Аптамила, пие го с много по-голяма охота и веднага се изака, а с Лактаната ми се запече за два дни,  уж помагала за регулиране на стомаха  Thinking, но явно си е до дете.....сега остава и да си поспива повече, че много начесто ми се будеше гладен  Rolling Eyes За смяната на бибите и аз си го мислех, защото е по-лакомичък Жори и се нерви, ама нали се и кърмим, не смея пък и да не започне много бързо да го пие и да му става тежко на стомахчето....по-добре изчакай... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 288
И моят дребосък не го хареса май.Пие го далеч по-бавно и намали дозата. Rolling Eyes Май ще се върна на нутрилон.

# 23
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Ползвах Аптамил допреди седмица но реших да сменя на Лактана 3,защото Аптамил 3 не ми харесва като консистенция,трудно се разбива и т.н.Сина ми го пие лакомо и по състава му съдя че е едно от най качествените.Но препоръчвам Аптамил 1 и 2 с двете си ръце също така! Hug

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
От самото начало на дохранването започнахме с Лактана, тъй като бях попрочела доста кое мляко е най-добро. Харесва ми оптималният му състав и това, че е приготвено от БИО мляко. Бифидобактериите също са екстра, кочто не е за пренебрегване.

# 25
  • Мнения: 1
Записвам се да следя темата.
Къде в Пловдив продават Лактана?

# 26
  • Мнения: 453
Давах 3ката, след като се отбихме! Доволен беше младежа!

# 27
  • България
  • Мнения: 457
Взимала съм на синът ми-резултата беше страхотен запек.На него не му действаше добре.Сега сме на Аптамил и е супер  Peace

# 28
  • Мнения: 46
Ппрпоръчвам го на всяка майка ,която има проблем с запека,ние сме на Лактана и се оправихме .Чудесно мляко Peace

# 29
  • Мнения: 1 232
Исках да пробвам, обаче в по-малките градове на се намира въобще.

Общи условия

Активация на акаунт