Саниране на ясли и градини във Варна

  • 26 960
  • 538
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Моята дъщеря ще бъде предучилищна през есента.

И ние ще бъдем 4-та група. На събранието ни увериха, че нямало да ощетят децата откъм занятия, не били студенти, бла-бла, ставало дума за летните месеци. Ама явно или ще са зимните или някой друг път.  Tired

# 16
  • Мнения: 5 178
Ако са летните няма ощетяване, защото така или иначе занятия не се провеждат, защото са сборни групи.
Но да ви разправят, че предучилищната не била университет  ooooh! Мдаа там годината не се повтаря и следите остават трайно
По тази логика да зачеркнем и 1,2,3 клас  Twisted Evil

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Явно няма да е лятото  Confused Ако започне от август ще е до октомври, така че напрАво си е есен. Казват, че ще осигурят места за 4-те групи,но какво ще стане.... Ами по малките?!  От цялата работа ,докато се карат кой да вземе парите ,ще страдат децата.

# 18
  • Мнения: 4 187
При нас има, или ще има пренасочени деца от други градини. Поне такава информация ми подадоха учителките, когато записваха, кога ще отсъства Рая лятото.
Казаха ми, че сборните групите ще са много натоварени, тъй като ще има деца от други ДЗ.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Май,май няма да е тази година ремонта newsm78
Това беше последната клюка

# 20
  • Мнения: 1 507
Я раздуй...

# 21
  • Мнения: 4 187
Хмм, не знам, май никой не може да каже със сигурност....

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Хмм, не знам, май никой не може да каже със сигурност....

И от цялата ситуация потърпевши ще са родителите. Лятото, иди-дойди, все ще се намери къде да се определи едно дете, докато есента или зимата...  Confused

# 23
  • Мнения: 1 507
Точно това ми беше най-голямото притеснение и на мен newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами ко да раздуя.Бяха казали,че учителките няма да излизат в отпуск,ще го ползват по време на ремонта,а взеха да излизат една по една.Абе незнам.Отказвам вече да се ядосвам и да си правя планове,като почнат тогава ще му мисля Tired

# 25
  • Мнения: 1 507
И при нас учителките започнаха да излизат в отпуски... ама хич и не се сетих да направя причинно-следствената връзка Thinking

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Не съм сигурна, дали излизането на госпожите в отпуска има връзка с ремонта.

Просто драстично намаля броя на децата, посещаващи в момента градината. Нашата някакси изглежда опустяла....  Събраха нашата група с отсрещната....

# 27
# 28
  • Мнения: 672
Не съм сигурна, дали излизането на госпожите в отпуска има връзка с ремонта.

Просто драстично намаля броя на децата, посещаващи в момента градината. Нашата някакси изглежда опустяла....  Събраха нашата група с отсрещната....

И при нас е пусто, но ни задължават един месец през лятото,  детето да не посещава градината.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 136
За нашата градина едната учителка чела в някакъв вестник че август и септември ще ни затварят за ремонт но като цяло целия персонал нищо не знае,Директорката си е в отпуск,Това което става е ---- много фирми кандидатстват за ремонтната дейност и още не можели да изберат на коя да се спрат,Накратко кой на кого да открадне повече парички за себе си,Ще сменят покрива и там където не са сменили дограмата ще я сменят,А ако видите на какви парзалки и люлки играят във В,терешкова ще паднете,На всички майки ни писна да перем ръжда от дрехите,В началото на учебната година се опитаха да събират по 50,00лв,на дете и да сменят люлките но никой не се съгласи,В крайна сметка като платиш 50лв,такса и едва ли ще можеш да отделиш още толкова но намериха начин да ги съберат за края на учебната градина направиха благотворителен концерт и плащахме поканите,Добре -няма лошо всеки се радваше да си гледа детето с ролята която участва но просто се надяваме с тях наистина да сменят люлките,Миналогодишния концерт благотворителен обявиха сумата и за какво ще се използва и накрая едни 1000лв, се отбиха някъде по трасето и толкова и направиха нещо,За мене всичсо са игри и спекулации,Аз вече 7г,си имам вземане -даване с градината и имам само още една година и няма как ще трябва да я минем,Извинявам се за дългия пост,Приятен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт