''Парфюмни размисли и страсти'' 22

  • 18 651
  • 550
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 166
Опитвам се - моя монитор е 20 инчов, и при мен нещата изглеждат центрирани в средата с много пространство от ляво и дясно, значи трябва да слагам само по една снимка в средата и надолу по същия начин - направо ще снимам някой път как изглежда темата при мен и ще ви покажа- явно е супер различно Laughing


Сега има ли разлика Peace

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 15:09 от Tess d`Urberville

# 16
  • Мнения: 13 625
При мене всичко е малко по-надясно, защото монитора ми е по-издължен, но и мене не ме дразни грам Simple Smile
Нормално е на всяко pc да изглежда по различен начин Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 20 115
Тес, перфектна отново. Благодаря, че ни усмихваш толкова често.   bouquet
Моят монитор е 19-инчов и аз имам изместване надясно, но това не ми пречи да харесвам визията.
По темата - Ланком не са ми сред брандовете-фаворити, но нямам нищо против да се запозная с някои от парфюмите /например Лоли-поп-а, Бенгала и Цикладите ми звучат като нещо, което би ми харесало/. Иначе и аз в последните дни му се чудя на Miracle Forever. Предполагам, че като послушам още малко Жаки, ще си го купя в крайна сметка.  Laughing Напоследък не мога да се влюбя ви нищо, всички аромати ми се струват някак познати - като помириша нещо все ми прилича на нещо друго ..... луда работа.

# 18
  • Мнения: 13 625
Аз пак трябва да ходя до БЗ и да го пробвам Miracle Forever...защото кой знае какво е това на блотера Simple Smile Но ако наистина е той е мноооого секси парфюм Simple Smile И тамън ще си почина малко от всичките ми захарни парфюми Grinning

# 19
  • Мнения: 4 166
Опитах се да оправя малко нещата, но за съжаление при всеки се вижда различно Simple Smile, секси е Мирикъл Форевър и за мен от типа''клубен'' аромат, не ми е елегантен и официален, а точно клубен и секси - флиртаджийски Crazy

# 20
  • Мнения: 13 625
Taзи година съм май най-алчна за парфюми....такова чудо не е било преди. Grinning В момента искам поне 6 парфюма

# 21
  • Мнения: 2 513
Момичета, пред следната дилема съм кой от изброените аромати да си взема, но да става и за лятото:Мобусан, Уиш, Алиен,Стайл  и  Кензо Амор.Зная, че не са летни, но леките цитрусови аромати никак не ми харесват, пък и не са ми трайни

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 15:31 от monica_bellucci

# 22
  • Мнения: 13 625
Kenzo Amour e за мене толкова тежък аромат, че за лятото не мога и да си го помисля. Ухае ми на индийски пръчици. Аз бих избрала Wish или Alien. Не си ли харесваш и други парфюми (не е задължително лятото да са водни или цитрусови)..аз също не харесвам такива

# 23
  • Мнения: 2 513
Джаки, какво друго ми предлагаш?

# 24
  • Мнения: 4 166
Моника Simple Smile, Мобусан и Уиш ги сравняват с Ейнджъл, без да познавам първия, според мен ще дойде твърде хард за лятото, както и втория, Стайл сякаш е по -подходящ, много го харесвам, Ейлиън е истинска бомба - усещала съм го по всяко време на годината от различни момичета, може би майката му е в различната дозировка, и все пак по -добре в лятна вечер. В крайна сметка си вземи който най -много ти харесва и ти носи най -хубави емоции, пък сама ще прецениш кога, и по колко да си слагаш от него Simple Smile Peace

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 16:15 от Tess d`Urberville

# 25
  • Мнения: 2 513
Харесвам ги всичките, но се чудя кой първо да поръчам може и два да са Simple Smile.Да не кажа, че харесвам и Хипнотичната отрова и Черната орхидея Simple Smile

# 26
  • Мнения: 13 625
Амиии... примерно Miracle Forever (за който си говориме от няколко дни...особено аз Grinning), Angel Garden of stars, Sunkissed Glow, Ocean Lounge, Vera Wang Princess, Escada Magnetism....
aaa да, виж как ме подсети за Хипнотичната отрова (къде без нея) Аз между другото съм я скрила на тъмно и за това не се сещам за нея.... ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 166
От първите, които си изброила бих си взела Ейлиън с чиста съвест Peace

# 28
  • Мнения: 2 513
Джаки от изброените от теб познавам само Ескада магнетизъм, но и за нея казват, че е зимен аромат Simple Smile

# 29
  • Мнения: 957
Здравейте момичета,това два от моите любими парфюми за лятото са много подходящи и свежи yes
Bvlgari Rose Essentielle

Shiseido ZeN

Общи условия

Активация на акаунт