''Парфюмни размисли и страсти'' 22

  • 18 642
  • 550
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 590
Здравей karrita Hug

Аз бих ти предложила това, понеже видях, че държиш да е свеж с цветна миризма и леко сладникав.
  А също и Емпорио Армани Леи, който съм постнала малко по-напред.


Трябва да отбележа, че е и доста траен.
А също и Емпорио Армани Леи, който съм постнала малко по-напред.

Клеми, честита придобивка, да се пръскаш с най-голямо удоволствие. Ех ванилийка  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 4 166
Клеми да се връщаш веднага на старото работно място, на това не те виждаме Laughing, шегувам се разбира се, честита нова придобивка, това си е моно аромат ванилия, нали Simple Smile Peace

# 257
  • Мнения: 4 166
Страхотни сте   Hug Hug. Благодаря ви за бързите отговори.

За нищо, дано сме били полезни и скоро се похвалиш с парфюмче Grinning, да не се сетих за Версачето - много хубави пролетни цветя, свежо - сладнив аромат Peace

# 258
  • Мнения: 13 624
Aз пък тази ванилия хич не я харесах....
Имам на Yves Rocher малината и кокоса. И трябва да си купя прасковата...просто е божествена. А душгела има такъв уникален аромат, че може и да се изпие Grinning

# 259
  • Мнения: 2 677
Карита, Диамант на Армани ти препоръчвам за лятото - страхотен е!
  Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 15:20 от fata_morgana

# 260
  • Мнения: 214
vili като си отворила темата за Арманитата да се присъединя и аз.Освен червеничкото чудо ,точа лиги и по City Glam ммм много добър  Peace

# 261
  • Мнения: 565
fata_morgana , този на Армани ли имаш предвид?
Мерси!
Писали сме почти заедно.

# 262
  • Мнения: 2 677
Същия, но още се уча да слагам снимки  Blush

# 263
  • Мнения: 2 590
Миши този Сити Глам не ми е познат, но смятам да се поправя определено. На мен Арманитата са си ми слабост. Heart Eyes Embarassed

# 264
  • Мнения: 2 677
Армани лошо няма! Wink
Въпреки, че любовта ни с Кода беше кратичка...

# 265
  • София
  • Мнения: 6 798
Благодаря на всички! Hug Аз си взех мини вариант, 20мл, защото просто 100мл нямам идея кога ще го изпръскам.
Тес, да, моноаромат.  Laughing

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 172
На мен, като фен повече на сладостите Grinning City Glam не ми легна на сърце.
Но понеже ми дадоха виалче и го поносих няколко пъти. Накрая свикнах, даже ми хареса Mr. Green
"Лек плодов шипър" пишеше някъде и си е много точно. Не си го представям като романтичен парфюм, по-скоро за офис.

Клеми, честита ванилия!

# 267
  • Мнения: 4 166
Диамантите и аз ги харесвам и то много, честно казано в началото го подцених парфюма, стори ми се малко безлично свеж, а въобще не е така - наистина е летен аромат, но си има характер, особено базата му е много приятна и интересна, сякаш става леко дървесна, не мога да определея точно какво е, но цветя накрая изобщо не се усещат, става сух, без сладост Simple Smile

Клеми благодаря Grinning

# 268
  • София
  • Мнения: 6 798
Я ми кажете какво са шипри? Flutter

# 269
  • Мнения: 4 166
ШИПРОВИ АРОМАТИ
Дървесни композиции, билково зеления аромат на пачули, ароматното масло на бергамота, кастореум или кедрово масло, както и редица други съставки влизат в състава на ценената популярна група на ШИПРОВИТЕ аромати. Името на групата идва от първия парфюм от това семейство Chipre Coti, вдъхновен от прекрасната отпуска на Франсоа Коти на остров Кипър през 1917 г. Ароматите от тази група са разделени на три подгрупи: шипрово-плодова, шипрово-дървесна, шипрово-животинска.

пейстнах го от една тема Peace

 Характерно за всички е наличието на мъх, бергамот и пачули. Най-общо шипровата нотка в парфюма се усеща като лек, почти неуловим мирис на гниещи есенни листа, идващ от дъбовия мъх.

тук пък са на различно мнение, ето линк към статията -   Шипрови аромати

Общи условия

Активация на акаунт