Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 083
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 36
Здравейте!!! И ние да се отчетем от днешната консултация: 6080гр. и 64 см. Наддал е 500 гр и е пораснал с 2 см.  Grinning  Доволно.

# 241
  • Мнения: 20
Здравейте момичета и от нас. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ПОДКРЕПАТА И УТЕХАТА за баба ми  Hug операцията  се размина, баба ми е с гипс, но определено, това е по- добрия вариянт понеже след това ще е нормално на крака, а с операцията.... не ми се мисли ( и няма нужда вече), а най- важното е,че е жива  Praynig В такива моменти като това да загубиш близък се радвш на по-доброто зло стига само да сме живи.

Мюрвет, радвам се и аз, че и при твоята мама са се разминали проблемите. (като спомена Турция и ме втриса всичко турско вече- побърквам се да правя преводи- нали съм турска филология   Crazy )

Смайлинг, одрязла си на Кало чара   Naughty Вече си нямаме братче по коса (макар, че нашата доста поопада)

Еспа, Сами е голям сладур, много рядко пускаш негови снимки, искаме още. Иначе и на мен много ми хареса косата ти, аз много искам да съм блондинка ама пусто хич не ми отива, та от русо преди месец стаха черна  Blush Чакаме и твои снимки ....

Сиси8227, Габка е сладурка бе, не се тревожи за грамчетата й, добре си е детенцето. Цункай й гънките от мен.
И в този ред на мисли, браво на мъжа Никола, и неговите гънки да бъдат нацелувани.

Патилина, честита годишнина, да отпразнувате с много любов и  luvbed .... романтика Simple Smile

Дони, и на другите със резервациите за море- ЧЕСТИТО (зивиждам  Mr. Green ) Ние май ще ходим към края на август, ако се дипломирам  Whistling

# 242
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ейй, нямате изчитане.
Аз си мислех, след днешната консултация, че Преслав, е голяма- 8100, 70 см, но Никола пак го изпреварва. Каза ми да не давам вече Вигантол, не че аз досега давах.
Еспа, страшна коса. За Сами ти си знаеш, че е голям чаровник  Hug
Смайлинг, мен пък ме кефи Кало постриган.
Патилина,   bouquet много семейно щастие  Heart Eyes
Дайте предложения за изгодна почивка в Турция или Гърция.

# 243
  • Мнения: 774

Да ви питам за биричката, че и на мен ми се пийва, вий сериозно ли?

Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Да Blush


Ми тогава днес спокойно шъ гаврътна една. Grinning

Тайс, много ти е дразнещ аватара! Mr. Green При мен една бозава река има и с големи букви пише: "Къпането забранено!"

# 244
  • Мнения: 36
  голям смях падна с този балон  Joy

# 245
  • Мнения: 645
Здравейте от мен!
Патилина,честита годишнина,много щастие и любов в семейството Hug
Сиси,Кало много е чаровен с новата прическада му е честита Hug
Любито,честит ти цикъл,а относно морето винаги съм харесвала повече северното черноморие,а за Балчик.........нямам думи- красота,та ако ще ходите на там на всяка цена отделете време и за нос Калиакра,прекрасно място Peace
Дони ,честито и на теб,добра оферта Peace
Ние тази година не се знае дали ще ходим,още се чудим заради Марио.
Еспа,Сами е сладур и каква чаровна усмивка има Heart Eyes
Ели,очите на Александрина са супер готини,и на Марио са такива, менят се според зависи Heart Eyes

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:57 от desisladka

# 246
  • Мнения: 45
Да не отлети Васето с балона, ей Joy

# 247
  • Мнения: 645
Да не отлети Васето с балона, ей Joy
hahaha hahaha hahaha щях да пиша и още нещо Mr. Green
За захранването-Марио обича много тиква и морков,и как само  лапа Mr. Greenотваря едни голеееми уста Mr. Greenсокче не му давам,той не го и пие,давах му няколко пъти,ябълка,морков и череша,ама неще,лигави се със шишето и плюе,не му и давам вече,не си хабя  труда да правя,предлагам си му само водичка Mr. Green
Една усмивка и от нас

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:21 от desisladka

# 248
  • Мнения: 5
Ха здравейте и от нас ,хайде и ни да е запишем днес.
Честито на всички месечинки днес както и на всички който празнуват нещо.
По въпроса за биричката да кажа ,всяка вечер по една(задължително), иначе ми намалява кърмата Joy
Ние иначе сме добре ,пълним си памперсите стабилно,хапва си не толкова стабилно ,но спрях да се притеснявам ,то си знае дтето колко да яде.
Като я накарам да яде повече и после го повръща така или иначе ,тъй ,че съм я оставила да си решава колко иска и кога.
Ето да видите и мойто ТКЗ-сарче hahaha
http://bgbaby.net/gabrielka/uplimg/mb_446b94262235d5729a14d5c638 … 41066_mainpic.jpg

# 249
  • Мнения: 774

По въпроса за биричката да кажа ,всяка вечер по една(задължително), иначе ми намалява кърмата Joy


 hahaha Пиандета такива! Току що си отворих една beer  Blush   Crazy Наздраве! cheers

# 250
  • Мнения: 429
Ние днес се запознахме на живо с Сами ( на Бръм), ако знаете какъв е бонбон  Heart Eyes
Еспа, кичурите ти са страхотни (макар и отзад), а Сами е невероятно мил и жизнерадостен  Hug Чак се замислих да не би от името да са такива хубавци двамата Самуиловци  Joy
Сиси, разби ме със снимките на Калата...и войник да му се наложи да отиде, пак ще е хубав, ще знаеш  Joy Благодаря ти за ноу хау за постригването, защото ние тези дни трябва да подстрижем Петя...не ми се иска, защото все пак е дама, а и аз си и харесвам перчема стил Елвис Пресли, но косата и вече е страшно дълга и се запотява вратлето, а от там започват едни пъпчици  ooooh!
Соня и на мен ми е странно, защо когато приготвиш кашата според инструкциите става рядка  newsm78, аз обаче си я приготвям като нормална кашичка не спазвам това, което пише на кутията.
Ели, круша + оризова каша и на мен ми звучи добре, мисля също да пробвам с тиква, слива и т.н.
sisi_8227 , и ти пък..как ще се сърдя  Hug Според мен +420 грама си е супер  Hug
Мюрвет, все се каня да те помоля да пуснеш някоя снимка на Ада  Hug
Киша, как сте ги подредили вие почивките....срам нямате значи  Crossing Arms
Патилина, честита годишнина!   bouquet
Ще довърша после, че Петя ме вика  Joy

# 251
  • Ловеч
  • Мнения: 683
 cheers"Прочетох по диагонала #Crazyама и вие много сте писали!!!
Отчет и от нас 8кг и 66 см Winkмалко сме прекалили , ама аз мисля че е от биричката hahaha Доки каза, че е множко ама бил хармонично развит и симпатичен та ни прощава и този път.Сокчета и пюренца от другия месец и препоръча бани съсъ слънчева водица и малко морска сол.
Тук заваля и поразхлади и е супер!
лека и мека

# 252
  • Мнения: 2 122
може ли аз да кача снимки на Ада  Mr. Green



# 253
  • София
  • Мнения: 2 613
Добър вечер и от мрн, момичета
Днес и аз пих две чаши бира, защото днес нервите ми не издържаха с бебока Tired- първо цял ден рев, ама направо пищи, като я оставя някъде, и започва да синее чак, какво беше това чудо, не знам, досега не е правила така, след това едно че не иска д аяде нито пщрета никаква, даже й лщбимит ей круши, ами и щеше да се задуши от млякото в шишето- храня я аз, ама тя не гълта млякото, ами си го събира в гърлото и накрая почервеня и взе да кашля...добре, че веднага реагирах д ая обърна, за да изплюе остатък аот млякото, иначе направо не можеше да си поеме въздух и като за капак се изтърси от спалнята на пода Tired ooooh!, аз знам, че тя вече може да се отмества, ама само за една минутка излязох от стаята и точно тогава нашата се извъртяла и тупнала, добре че не е много висока спалнята Tired
Гледам коментирате наддаването, и моята я мерих за две седмици е наддала 200 гр, което на мен ми се стори малко, за бебе, което е и на АМ и пюрета, ама явно в тези горещини така ще е.
Иначе аз цийъл още нямам и май ще ходя и аз за тест, че нещо много ме достраша така...уж няма за какво да се притеснявам, ама все пак Rolling Eyes
Барборанче- аз днес пак подстригах моята, че иначе й става много горещо, утре ще я щракна да я демонстирирам с новата прическа. Така че, ако й става топло на Петя, действай с прическата,  най-топлите месеци тепърва идват. Нацелувай я от мен Heart Eyes
Патилина- честита годишнина  bouquet
Много готина тази Ада бе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сладурчеста- вие ми разбихте направо рекордите, да нацелуваш рекордьора от мен Hug
Деси - и Марио е бонбон Heart Eyes
Лека вечер от мен!

# 254
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Страхотни оправдания за пиянството на Януарските майки- то кърма, нерви..... Накрая и аз ще заобичам бира.  Mr. Green
Мини, къде се намерихте с Мюрвет? А Ада е с невероятни очи, като маслинки.
Ноо и бебето в далечината не лъже  Heart Eyes
Аз има въпрос- на колко градуса са ви климатиците? Нашият е на 25.
Алекс, отивам за балон утре  Hug
Били, страхотна усмивка  Joy
Десисладка   Hug

Общи условия

Активация на акаунт