Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 079
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 656
Мале, колко е красива Ада  Heart Eyes Мюрвет, ама тя вече на голямо момиче прилича  Heart Eyes Да ти е жива и здрава  Hug

Сега се сетих, че не сме виждали много снимки и на Анастасия (на Пепи Слънчогледчето) - Пепиии, мятай насам да гледаме още красотии  Hug

Ралче, големи екшъни сте имали вие  ooooh!

Мацки, давайте с подстрижките - много по-леко ще им е на бебоците в тези непоносими жеги  Peace

Тобито, и вие ли 8 кила чукнахте  Shocked Абе какви са тия вашите бебета, срам нямат да качват толко много  Laughing Браво, браво, да са ви живи и здрави  Hug

А какво стана с Рая на Катеричето? Някой някакви новини има ли?

Били, Деси, много са ви готини и вашите бебоци, пу-пу  Heart Eyes

Алекс, трябваше да го снимаш Васето с балона и с вдигната ръка Wink Току-виж литнал верно  Laughing

Хайде, лека и прохладна нощ ви желая!  Hug

П.П. Ох, не знам - тук е много горещо, а другата седмица пътуваме за Силистра... Там сигурно е ад  Sad как ли ще издържим и идея си нямам  Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 641
Момичета, благодаря ви!
Patilina, честита ви годищнина, още мноооого години разбирателство и любов! newsm76
sisi_8227, дано бързо се разминат нервите в къщи. Според мен детето си качва супер, щом и ака се чувства, няма за какво да се тревожиш
lubito, Копривке, siska8607, според мен няма такова нещо да не отива русо на някой. Просто за всеки тен може да се намери подходящ тон русо.  Peace
Усмихнато, страхотна прическа има Кало! Благодаря за статията
Сладурче, браво на юнак Никола
lubito, ха, честито
Мървет, много се радвам за майка ти
yagodka, за биричката сериозно – в момента лоча половин бира, с мъж ми си раздилехме. Малчо заспа, и ще спи още поне 6-7 часа, всичко ще се разгради до следващото кърмене
siska8607, много се радвам за баба ти
Деси, Марио има убииствена усмивка
ral4e:), имала си ужасен ден  Hug
bili_bili, Габи страхотна чаровница
Ада, как замечтано гледа
barboran4e, я аз да питам  Blush малката Петя свободна ли е? Ако да, ще вземете ли за зет моя синковец? От негово име обещавама да се грижи винаги за жена си, да я глези и много да я слуша
Ей, големи сладурковци, бебчовците, пупупу.
Хъджиса били много готини бре, аз за първи път ползвам, след като с памперс и с либеро от два дена на всяко преобуване сменям чаршафи
Днес си направихме много хубав пазар в софииския мол. Аз се обзаведох с нова рокла, мъж ми с чехли, а малчо намаза най-много. В Бенетон и във Фокс имаше намаления, та му везх страхотен комплект с бял ленен гащеризон и боди с къс ръкав за 18 лв от Бенетон и страхотно морско раирано боди от Фокс за 10.

Ето още една снимка на Сами
 

Хубава и безревлива нощ

# 257
  • Мнения: 2 122
и една нова снимка на Преслава- цъкелинова  hahaha Joy Joy Joy

# 258
  • Мнения: 31
[b]Таис, Виолетка[/b] в понеделник както доволна че се е завърнала се обясняваше и излияваше и вие колко сте й липсвали и  както обясняваше на Доника как успешно е набутала на Рафата морковеното пюре и той с какъв кеф си го е изгълтал и падна една гръмотевица много страховито някъде наблизо и до преди малко без нет!
Та ето ме пак: Усмихнаткото, мерси много за статията, на мен лично много ми е интересна. Страхотно ви е хамелеончето, обожавам гущери и змийчета-толкова са нежни на допир и красиви като бижута, обаче ако реша да си взема хамелеонче от вас ще трябва да потърся нова стопанка на мъжа ми Joy Joy Joy Ортопеда ще го питам. Добре че Рафа е плешундър!
Дони с тия 77 см. как ме стресна! Чак аз се почувствах лилипут!
Еспа, страхотна коса. И аз поддържам такъв цвят с кичури, ама в момента съм ето така по стъпките на Мини и Лорини http://media.snimka.bg/3304/012863127-big.jpg
Шегичка-всъщност съм неподдържана и с остатъци от кичури, та и аз трябва да се погрижа за себе си. А Сами си ми е слабост голяма, невероятно миличък чаровник е.
Копривке, аз гласувам за  за светло-кестеняво с топло шоколадово-златист оттенък или кичури, със запазена дължина, но по-раздвижено отпред.
Елия, много сте красиви двечките. Прекрасната ви снимката ми напомня любимата ми снимка като бебче с моята майка.
Иначе Рафа си има апетит точно като родителите си. Аз си ползвам схемата на Мини, само че след моркова, вече сме на тиква-на мен по-не ми харесва, ама той и нея си я измляска. Сладурче, ти ли питаше -давам по 5-6 лъжички на обяд преди кърменето. Дори и да се е разревал, просто гледам по-бързо да му набутвам лъжичките, все да има нещо за близка без пауза-той ближе и изсмуква като коте, не преглъща. После си го докърмвам. Мисля така да въвеждам най-различни храни и комбинаци, но да продължавам да го кърмя основно.
В коя тема да се върна да прочега кое бебче колко се е озъбило? Рафата има 2 зъбчета отдолу и трето пробива пак там. Тя Мюрвет ги забеляза първа, вместо заблеяната му майка! Вижте я как героично обгрижва 3 бебета накуп. http://media.snimka.bg/3304/012863098-big.jpgНа Ада и устичката й е невероятно изписана. Мюрвет, радвам се, че твоето майче е добре.
Нещо ми се губят Иники и Лорини???
Миниииииииии! Какъв е тоя бонбон невероятен бе! Квито щерките, такъв и домашния любимец или..? Какво и на кого е това бижу??? Оф, ква съм шматка сънена, сега видях, че си го свалила от някъде и не е твое за съжаление!Аз пък виж на какво случайно попаднах точно сега като отворих snimka bg

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 23:17 от Angelviolet

# 259
  • Мнения: 1 341
Момичета, защо толкова се радвате като Ви дойде?
На мен без цикъл ми е супер. Въобще не искам да ми идва

# 260
  • Мнения: 31
И аз така-много щастливо и безгрижно си живея.

# 261
  • Мнения: 41
То без цикъл е супер, ама ако не дойде почват едни мисли защо не идва. Може би от там идва отговора Sunglasses

# 262
  • Мнения: 80
Хм, странно! И аз това щях да коментирам. Де да можех да мина без цикъл, ама пуст хормон... Simple Smile

Сладурче, тоз Никола да не трупа за зимен сън? Щото сега щом не ще да спи и така отлага подкожно - може пък за зимъска да се готви... Hug

Усмихнатина - войнишката прическа му е супер!!! Аз откога искам да му теглим една машинка на окосмените острови, щото с ножица е невъзможно - има ужаааааааааасно лек сън, а и баш на врата...

Едно притеснение ме е свило - на 20ти се готвим да ходим на Крапец за седмица, а като знам какво се случи при пътуване последните 2 пъти... Матей забравяше да яде и да спи- една тотална превъзбуда, чийто край настъпваше в момента, когато се приберем. И без друго апетитът му е толкова крехък, сънят - няма да коментирам (навън в количка не спи, а само леко предремва по 10-15 мин макс.), та всяко пътуване ми свива сърцето, а толкоз обичам да пътувам, самият път ме зарежда и разтоварва. Преди мечтаех да кърмя и за да можем да пътуваме, както сме свикнали, но кой да предположи, че бебето ще се окаже такова. Пак сметки без кръчмаря... То сега и навън не мога да кърмя, щото това бебе просто не яде вприсъствието на други хора, при звуци наоколо и това естествено ми носи изключително удобство. Добре поне, че е жега, та да не ме е яд, че не излизам на повече от хвърлей. Ми да, ще се оплача - и в къщи господинът се храни само без дразнители наоколо, като от време на време прекъсва 2-3-5 минутното си ядене, за да се огледа все пак. #Cussing out Кошмар! Станала съм вожд на племето "тихата стъпка"! Пууууууу, че капризно това дете!  Crossing Arms И да не реши някой, че преувеличавам - 300г за месеца е лепнал на бедрата, но 3 см, та не съм се притеснила.

Хайде лека и по-лека! Joy

# 263
  • Мнения: 1 102
Мини,   bouquet за снимките.
Доника и КОпривке, ха честити резервации.  Hug
Браво на бебоците за добрите мерки. С все сърце се моля и Петуния на Бърборанчето да се отчете с добри резултати и майка и да се успокои.  Praynig
Сиса, браво за баба ти.  Hug
Виолетке, добре че си ме камуфлирала с количката и не ми се виждат прелестите.  Hug
Габи, Сами и Марио са много сладки.  Heart Eyes
Патилина, честита ви годишнина!
Лубито, ха честито мила, искам и аззззззз, ама няма никой.
Ягодке, ха наздраве.  Wink А очичките на малката Ягодка са невероятни.  Flutter
Ралче, добре че няма последствия.  Praynig
Ланг, пробвала ли си покрит  с пелена да го кърмиш да не се разсейва?
Моята Адичка се върти като пумпал от гръб на корем и обратното. Взе по-малко и водичка да сръбва, също и биба да смуче, аман да не ме чуе дявола...
Еспа, колко е намалението в Бенетона и на всичко ли е?метнала съм око на един панталон за баткото ама 79лв не ми се дават, имам време и ще изчакам.

# 264
  • Мнения: 7
Добро утро, момичета! Надявам се всички бебчета са били кротички,та и вие по край тях да сте се наспинкали  Hug
Безкрайни благодарности за поздравите ви, трогнахте ме!  Embarassed И вие да сте много обичани и винаги щастливо влюбени Hug

Много сладки бебчета имате, толкова е приятно да разглеждам снимчиците им, да им нащипкате бузките, ей!
Познайте какво хапнах днес: ми табуле салата...  Mr. Green като толкова мн писахте за нея, ми привлякохте вниманието и на мен и ето вече я опитах, много е свежа - хареса ми! Оказа се че тук се продава в супермаркетите на щандовете за прясно приготвени храни, но не е с нашенския си магданоз, а един такъв къдрев  newsm78
Сиси 8607, радвам се че се е разминала операцията!
 Ралче, настръхнах цялата, много страшно звучи това за задушаването  Hug Ох, милички, моя призив е да ВРЪЗВАМЕ бебчетата, да не експериментираме колко са издръжливи! То вярно не винаги можем да съобразим нещата,но...
Хубав ден и много щастливи усмивки от мъничетата  Hug
Ако ви е домъчняло за моето смехоранче ето го:

http://picasaweb.google.com/SteDalin/Baby_Daniel5thMonth?authkey … 45897544290931906

# 265
  • Мнения: 429
Ралче,200 грама за 2 седмици е добре, след захранването бебчетата започват да наддават по-малко. А и нашите бебчета вече са големи и 400-500 грама за месец е повече от прекрасно постижение, момичета престанете да се притеснявате за това наддаване, защото почти на всички бебчетата ви наддават страхотно, а ако бяха като Петя какво щяхте да правите  ooooh!
Алекс, да нацелуваш Васко  Hug
Били-билиГаби е страхотно текезесарче, с каква тарикатска усмивка  Laughing
Мюрвет, ти къде я кри до сега тази Ада...ПРЕЛЕСТ  Heart Eyes
Деси, холивудска усмивка сте докарали!
Ягодке, често си разделяме по 1 бира с мъжа ми.Най-интересното, че у нас бира никога не се е купувало, нито друг алкохол...много рядко червено вино за специални случаи  1dating , но сега много започна да ни допада бирата  Joy

barboran4e, я аз да питам  Blush малката Петя свободна ли е? Ако да, ще вземете ли за зет моя синковец? От негово име обещавама да се грижи винаги за жена си, да я глези и много да я слуша

Такова финно и нежно предложение изпуска ли се Hug Красив зет, мила и добра свекърва...какво друго да искам за Петенцето! Тя пък обещава да се научи да готви и да прояде, че да не го остави гладен   Two Hearts

Виолетке, как ме стресна с това черно...много харесвам тъмна коса- стилна и елегантна е, но на теб русо ти стои толкова нежно. Иначе Еспа е права, много важно е да намериш правилният тон русо,на мен ми отива един особен нюанс на лешниково русо, но все не се решавам да си направя цялата коса-кичурите са по-лесни и мързеливи за подържане. Преди години обаче си направих кичури сама (бяхме в USA  не ми се даваха пари за фризьор) ефектът беше поразителен- мъжа ми още ми се подиграва  Joy Като се прибера вкъщи ще ви покажа снимки  hahaha
Патилина, да му имам на бебе Даниел сините очи, а снимката с крачетата е невероятна  Hug
Ланг,ние утре заминаваме за Широка Лъка и мен много ме притеснява пътуването...но ще видим  newsm78

# 266
  • Мнения: 656
Добро утро!

Ех, Ейнджълвайълет, да вземем да ви съберем с Митко да си гледате влечугите  Laughing Той много обича и змии и много иска да си вземем кралски питон  Confused При което аз съвсем откровено му бях заявила - или питона, или аз  hahaha А по едно време имахме и тарантули, но беше Митко още в Студентски и те взеха, че избягаха и влезли в стаята на някво момиче, което опищя блока по тоя повод  Laughing Пък те не са отровни, а и много красиви бяха  Rolling Eyes... Но пък за гущерчетата - и аз като твоя мъж в началото бях малко скептична, не бях особено доволна, но реших, че трябва да му позволя да си има отдушник вкъщи Wink И в крайна сметка и на мен много ми харесаха гущерчетата. Преди имахме други, които избягаха  Crazy, та тези като ги взехме дори ревах в началото за мъжкото, че беше много стресиран от пътя и не искаше да яде.. Много мъчно ми беше и така съм стояла с щурчето пред него и съм чакала сума ти време да го хапне.. Е, оцеля си гадината Simple Smile Че и виж какъв хубав индивид е станал Wink Уфф, много се разприказвах за гущерите! Стига толкова  Mr. Green

Ами хайде честити зъбчета и на Рафа!!!  Grinning Да са му здрави и бели и още 18 да изкара без проблеми!  Heart Eyes Трябва да отбележа, че почти се хванах, че си си променила прическата  Crazy Ама недей, русото си ти ходи и си се вписваш в ника си с него Wink

Патилина, страхотна снимка си ни пуснала, много чиста и красива  Heart Eyes Дани един такъв хубав, хубав..  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 164
Добро утро



къде без кафе и закуска.

Много са готини Ада, Сами и марио   Heart Eyes

Знаете ли аз съм луда за връзване вчера съм си играла 1 час да беля череши ,за да направя пюре от череши, че не съм виждала никъде и го направих накрая, днес ще видим дали ще и хареса.

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ БЕБЕНЦА

Браво и на Рафа, май единици останахме без зъбчета, ама има време.
Айде ,че Габи напъва.

# 268
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добър ден ! Да почерпя днес ставаме на 5 месеца Hug

 Все още и ние нямаме зъбки но работата натам отива- вчера купих успокояващ гел и сега се чешем по венците и кеф голям!
Отново отиваме на гости за почивните дни , а вие умната с писането, че нямате изчитане #Crazy Хубав ден

# 269
  • Мнения: 180
Хайде честито и на днешните месечинковци!

А аз вчера нямах време да ви почерпя по случай поливин годинката на Вики! Леле колко бързо лети времето.... Чувствайте се почерпени, а снимки не качвам, че пак ще развалим нечия диета  Grinning

Еспа, не съм съгласна за русото и за ходенето на всеки  Joy Ти представяш ли си с тези мои черни вежди да си лепна едно русо (какъвно и тон да е)  hahaha Карикатура пълна. А и едно време си слагах сини кичури и ми ги изрусиха преди това. Е стана едно ужасно жълто-акано русо  след повече от половин час висене с изрусител Sick Е та на който му ходи, нека е рус  Peace На теб определено много добре ти стои (отзад...  Joy ... отпред ще преценим след подобаваща снимка  Laughing )

В тази връзка, Ангелче, русото е твоя цвят Simple Smile Обаче аз веднага разбрах, че това черното е перучесто  Mr. Green А Вики още не се е научил да си бели и цеди ябълки (че и за мен да има  hahaha )  и засега и двамата караме на натурално гризане на ябълки ето така (тук следва снимка, която ще е след малко):



А ето и след като съм му взела ябълката от ръцете  hahaha

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 11:46 от Kokonut

Общи условия

Активация на акаунт