Жената зодия Риби - 6

  • 19 498
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 798
Иве,от "псевдо приятели" научих, че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява ConfusedЗа това съм така крайна.Парила съм се много от доверието си, но това не означава, че съм спряла да го гласувам на хората, на които държа истински.

# 46
  • Мнения: 370
оххххххх,виви,все едно една майка ни е раждала с теб.а да не говорим,че тия деви са си м.......та ...... #2gunfireтака хубавичко съм си патила от въпросните деви,че неискам повече вземане даване с тях.отвратително гадна постъпка на твоята приятелка.а и тя не ти е никаква приятелка.говорили сме си да,помня.и ето ,че пак изпаднах в ситуация в,която пак съм прецаканата.а кофтито от цялата ситуация е,че хората на среща неразбират ,че са сгафили. ooooh!вече обясних как разбирам приятелството и не мисля,че съм в грешка.просто околния свят се е променил тотално и няма нищо останало от това,което са ме учили.онзи ден тъкмо си правех равносметка,че от малка си патя от мними приятелки.често ми се е случвало да ме предадът.когато станах на 18г реших,че това неможе да продължава и ,че трябва да променя себе си.и наистина успях.станах това,което неискам ,но затова пък така предпазвах чуствата си,които знаете,че на едно рибка са истински и дълбоки.дълго време се заобикалях с приятели мъже,защото те бяха това ,което аз ненамирах в приятелките си.обаче имаше моменти,в които женското приятелство и приказка си ми липсваше.има неща,които можеш да кажеш само на една жена.и така пак допуснах до себе си хора,които пак потвърдиха,че женско приятелство..........започнах да отсявам и отсявам,но кофтито е,че аз съм си човек,който цени човека и търси в него всичко друго ,но не и материални облаги или там.....да,имам много познати,но какво от това,като нумя на кого да кажа наистина какво ми е в душата от страх да не ми забият ножа в гърба.е,кофти се живее така.да,като отрежа някой е за цял живот и не прощавам ,но и от това ме боли,че го правя и защо е нужно.просто ме принуждават.много пъти съм казвала,че неме ли настъпят,аз няма да тръгна първа. и е така.сега явно пак,за поред път трябва да претръпна и да си гледам моя си кеф и повече на никого да не рправя евала.жалко,но ме принуждават. ooooh!сори,за тъжната тема момичета.просто исках да чуя мнението ви по този въпрос.
добре де а кое според вас е простимо и кое не?

# 47
  • Мнения: 5
Мила моя Ив, натъжи ме малко с тоя въпрос за приятелството  Tired
Ние сме си говорили с теб по-рано ако се сещаш за една моя приятелка зодия Дева, тогава си говорихме за това, че не ги разбираме, сещаш ли се, че не ни се нравят. Та, моята бивша най-добра приятелка още от най-ранна възраст е Дева. От първи до шести клас стояхме на един чин. Живеехме в един и същи блок, на един етаж. Бяхме всеки ден заедно. Но в седми клас като бяхме те се изселиха в София. Започнахме да си пишем писма. Много писма имах от нея. Цяла кутия, тогава нямаше интернет. Та, дойде ми на гости в Сливен като бях 11клас. Тогава ходех на едни интензивни курсове по немски 2 месеца, за да се явя септември месец на поправките с подгответата от езикова гимназия. Сещате се че за 2 месеца трудно се учи немски, който никога не си учил и то материал, който осмокласници учат за ена учебна година, но аз приех това предизвикателство. Та тъй, лятото ми беше ужасно натоварено, никаква ваканция. Тогава въртях и първата си любов, първия мъж/момче не знам как да го нареча в живота ми. И въпросната ми приятелка дойде на гости тогава. Постоянно ми се цупеше, че ни и обръщам внимание. Един ден дойдоха да ме вземат със сестра ми от урока по немски и имахме среща с приятеля ми. Но тъкмо като се срещнахме баща ми звънна и ми се скара да се прибирам, защото имах един куп домашни по немски, а на др ден пак урок (по 4 часа всеки ден беше  ooooh!) Аз предположих, че щом ние със сестра ми се прибираме и приятелката ми ще дойде с нас, но нищо подобно, остана с приятеля ми, с който току що кажи речи се беше запознала. В момента, в който си тръгнахме със сестра ми аз усетих със 6-тото си чувство, че ще стане нещо, което няма да ми хареса. И на др ден нито единия ми се обажда, нито другия, а вече следобяд  newsm78 Вече бях сигурна, че е станало нещо, ми кво станало, той ходил да я изпрати до чичо и и я натиснал и се целували  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Беше ми първата любов, тя има приятел, който беше в София и уш тя много обичаше. И до ден днешен не знам какво точно е станало, и двамата имаха различни версии. Но аз и простих, прецених, че приятелството е по-важно! - ОГРОМНА ГРЕШКА
Преди 3 години тя ме запозна с моя приятел, с който съм в момента. Намеси се между нас както си и мислех. Но вече 1 година прошка няма, НЯМА И ДА ИМА!
Изписах това, защото то напълно описва какво значи за мен приятелството  Hug Който не го цени, пътя, ПРОШКА НЯМА ДА ИМА! Sunglasses

Виве, освен да кажа, че почти същото ми се е случвало и на мен, но с "приятелка" Козирог. Аз бях при нашите за лятото /студентка в София бях/ и се връщам след 1 месец. Тя и още 2 момичета ми бяха съквартирантки - спяхме по 2 в 2 стаи на двустайния. Егати как звучи само  newsm78 Та връщам се аз - никой не говори с мен т.е. тези другите 2 съквартирантки. Въпросната мома я нямаше в момента. И за мен много чудно, щото.....аз винаги душата на компанията, винаги карам народа да изпада в радостни викове и крясъци и в един момент...хъ, все едно съм невидима. Усетих аз, че нещо не е наред, но обикновено като нещата ги усещам МНОГО, МНОГО сложни и тежки не се ядосвам така, както за по-дребни неща. Това съм ви го казвала и преди в най-кризисните ситуации мязам на някой смел генерал, на който ми предстои да вземе важно решение  smile3506 Ама точно е така си гледах. Спокойно, но в очакване, че аха-аха е сега ще стане квото ще стане....И ги питам тия двете - къде е еди коя си? Айде да я наречем Мими. Та - къде е Мими, що сте само двете тука? Те - ъъъъъ, не знаем. Аз - кво има, момичета, нещо ви мъчи май?  smile3506 Те - амииии.....тя Мими като дойде ще си ти каже само. А така, викам си аз. Мимито имало нещо да ми казваааа  newsm12
И нищо - седя си и си чакам. Идва онази и като ме видя и се парализира на вратата с ключа в ръката. Аз я гледам и мълча. Тя - аззз трябва да говоря с тебе. Ми, викам, добре, щом ти се говори и щом има за какво. Влизаме в едната стая и тя почва - "Твоя еди кой си /тогавашното ми гадже/ ме покани да излезем. Ама аз нищо! Нито съм искала, нито нищо, той сам дойде пред работата с един букет и аз кво да правя. Ама нищо не е станало, честна дума!" Аз мълча и я гледам....дума не проронвам. Тя почва да нервничи. Аз мълча. Тя вече взе да тропа с крака, да си глади кичурите по косата...аз само казах едно тихо "Добре, вярвам ти". И тази като ревна!!!! Ама рев да видите! Рев, та се къса  newsm45 И нарежда, цитирам ви буквално - "Олееее, ти си истинска светица, аз съм такава мръсница, как ще те гледам сега в очитеееее!"  newsm45 newsm45 newsm45  Аз пълен шаш от хахавата й реакция  newsm09
И докато седя със зяпнала уста и се чудя на наглостта й да ми се прави ТЯ на жертва, нахълтват притеснени другите две и ми заявяват - "ТИ КАКВО И НАПРАВИ?!" Леле! Само си представете. Аз какво съм й била направила? А онази реве, самокълне се и си скубе косите.
Аз се врътнах и излязох тогава. Спомням си, че думичка не пророних. Излязох и се запилях някъде из центъра на София сама. После се върнах късно вечерта все едно, че нищо не е било. Всички решиха, че им се е разминало и нещата са си ок.
След 2 дена Мимито си намери целия багаж стегнат пред вратата на апартамента, ключалката я бях сменила, другите 2 си бяха заминали за прованса. Повече така и не го видях това Мими.... newsm49

# 48
  • Мнения: 155
Кое е простимо? Всичко може да се прости! А понякога и за най-малкия гаф прошка не можеш да дадеш! Ако ми дадеш пример, бих могла да ти кажа дали бих простила. Но отговора ми пак няма да е на 100%, защото съм прощавала неща, които съм се заричала да не прощавам и не съм прощавала неща, които съм си мислила, че бих простила  Wink

# 49
  • Мнения: 5
То не се мисли в случаи като тия. непростимите неща ги усещаш и с кожата си, че са непростими. И както каза Вивидас може и на вид да не са толкова огромни. И обратното - има някои големи грешки, но човек е склонен да прости. Примерно,когато е станало неумишлено. Защото сме хора и всички бъркаме. Но непростимите неща....те се усещат с всяка клетка на тялото ти. Не може да се обясни.

# 50
  • Мнения: 1 798
То не се мисли в случаи като тия. непростимите неща ги усещаш и с кожата си, че са непростими. И както каза Вивидас може и на вид да не са толкова огромни. И обратното - има някои големи грешки, но човек е склонен да прости. Примерно,когато е станало неумишлено. Защото сме хора и всички бъркаме. Но непростимите неща....те се усещат с всяка клетка на тялото ти. Не може да се обясни.
Peace

# 51
  • Мнения: 15 619
Както ти сърце подскаже, така действай! Приятелите със сърце се избират, не с ум и пресмятане. Не ти ли го приема душицата, туй що е станало, режи и гледай напред! Под "рязане" нямам предвид бой и тупалки. Naughty Mr. Green Wink Няма нужда и от обяснения, просто смени посоката. Hug


Тя, Нур, го е казала вече. kiss

# 52
  • Мнения: 155
Мила моя Ив, натъжи ме малко с тоя въпрос за приятелството  Tired
Ние сме си говорили с теб по-рано ако се сещаш за една моя приятелка зодия Дева, тогава си говорихме за това, че не ги разбираме, сещаш ли се, че не ни се нравят. Та, моята бивша най-добра приятелка още от най-ранна възраст е Дева. От първи до шести клас стояхме на един чин. Живеехме в един и същи блок, на един етаж. Бяхме всеки ден заедно. Но в седми клас като бяхме те се изселиха в София. Започнахме да си пишем писма. Много писма имах от нея. Цяла кутия, тогава нямаше интернет. Та, дойде ми на гости в Сливен като бях 11клас. Тогава ходех на едни интензивни курсове по немски 2 месеца, за да се явя септември месец на поправките с подгответата от езикова гимназия. Сещате се че за 2 месеца трудно се учи немски, който никога не си учил и то материал, който осмокласници учат за ена учебна година, но аз приех това предизвикателство. Та тъй, лятото ми беше ужасно натоварено, никаква ваканция. Тогава въртях и първата си любов, първия мъж/момче не знам как да го нареча в живота ми. И въпросната ми приятелка дойде на гости тогава. Постоянно ми се цупеше, че ни и обръщам внимание. Един ден дойдоха да ме вземат със сестра ми от урока по немски и имахме среща с приятеля ми. Но тъкмо като се срещнахме баща ми звънна и ми се скара да се прибирам, защото имах един куп домашни по немски, а на др ден пак урок (по 4 часа всеки ден беше  ooooh!) Аз предположих, че щом ние със сестра ми се прибираме и приятелката ми ще дойде с нас, но нищо подобно, остана с приятеля ми, с който току що кажи речи се беше запознала. В момента, в който си тръгнахме със сестра ми аз усетих със 6-тото си чувство, че ще стане нещо, което няма да ми хареса. И на др ден нито единия ми се обажда, нито другия, а вече следобяд  newsm78 Вече бях сигурна, че е станало нещо, ми кво станало, той ходил да я изпрати до чичо и и я натиснал и се целували  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Беше ми първата любов, тя има приятел, който беше в София и уш тя много обичаше. И до ден днешен не знам какво точно е станало, и двамата имаха различни версии. Но аз и простих, прецених, че приятелството е по-важно! - ОГРОМНА ГРЕШКА
Преди 3 години тя ме запозна с моя приятел, с който съм в момента. Намеси се между нас както си и мислех. Но вече 1 година прошка няма, НЯМА И ДА ИМА!
Изписах това, защото то напълно описва какво значи за мен приятелството  Hug Който не го цени, пътя, ПРОШКА НЯМА ДА ИМА! Sunglasses

Виве, освен да кажа, че почти същото ми се е случвало и на мен, но с "приятелка" Козирог. Аз бях при нашите за лятото /студентка в София бях/ и се връщам след 1 месец. Тя и още 2 момичета ми бяха съквартирантки - спяхме по 2 в 2 стаи на двустайния. Егати как звучи само  newsm78 Та връщам се аз - никой не говори с мен т.е. тези другите 2 съквартирантки. Въпросната мома я нямаше в момента. И за мен много чудно, щото.....аз винаги душата на компанията, винаги карам народа да изпада в радостни викове и крясъци и в един момент...хъ, все едно съм невидима. Усетих аз, че нещо не е наред, но обикновено като нещата ги усещам МНОГО, МНОГО сложни и тежки не се ядосвам така, както за по-дребни неща. Това съм ви го казвала и преди в най-кризисните ситуации мязам на някой смел генерал, на който ми предстои да вземе важно решение  smile3506 Ама точно е така си гледах. Спокойно, но в очакване, че аха-аха е сега ще стане квото ще стане....И ги питам тия двете - къде е еди коя си? Айде да я наречем Мими. Та - къде е Мими, що сте само двете тука? Те - ъъъъъ, не знаем. Аз - кво има, момичета, нещо ви мъчи май?  smile3506 Те - амииии.....тя Мими като дойде ще си ти каже само. А така, викам си аз. Мимито имало нещо да ми казваааа  newsm12
И нищо - седя си и си чакам. Идва онази и като ме видя и се парализира на вратата с ключа в ръката. Аз я гледам и мълча. Тя - аззз трябва да говоря с тебе. Ми, викам, добре, щом ти се говори и щом има за какво. Влизаме в едната стая и тя почва - "Твоя еди кой си /тогавашното ми гадже/ ме покани да излезем. Ама аз нищо! Нито съм искала, нито нищо, той сам дойде пред работата с един букет и аз кво да правя. Ама нищо не е станало, честна дума!" Аз мълча и я гледам....дума не проронвам. Тя почва да нервничи. Аз мълча. Тя вече взе да тропа с крака, да си глади кичурите по косата...аз само казах едно тихо "Добре, вярвам ти". И тази като ревна!!!! Ама рев да видите! Рев, та се къса  newsm45 И нарежда, цитирам ви буквално - "Олееее, ти си истинска светица, аз съм такава мръсница, как ще те гледам сега в очитеееее!"  newsm45 newsm45 newsm45  Аз пълен шаш от хахавата й реакция  newsm09
И докато седя със зяпнала уста и се чудя на наглостта й да ми се прави ТЯ на жертва, нахълтват притеснени другите две и ми заявяват - "ТИ КАКВО И НАПРАВИ?!" Леле! Само си представете. Аз какво съм й била направила? А онази реве, самокълне се и си скубе косите.
Аз се врътнах и излязох тогава. Спомням си, че думичка не пророних. Излязох и се запилях някъде из центъра на София сама. После се върнах късно вечерта все едно, че нищо не е било. Всички решиха, че им се е разминало и нещата са си ок.
След 2 дена Мимито си намери целия багаж стегнат пред вратата на апартамента, ключалката я бях сменила, другите 2 си бяха заминали за прованса. Повече така и не го видях това Мими.... newsm49

Охоооооо, НУР, нека и на тая  #2gunfire
Ти не знаеш на моята "приятелка" кво и беше оправданието, била го пробвала  Joy Пробвала го, и ми заяви, че не бил за мен! Кво си пробвала бе! Кой те е карал да пробваш! А тя ходи с тогавшния си приятел до преди година, ако бях мръсница щях да му кажа, ама аз...  #Cussing out
Ама той сегашния ми приятел така я нареди. Максимално се накефих!  Sunglasses Те са колеги с нея и до ден днешен от 1 година уш не си говорят  Thinking Wink

# 53
  • Мнения: 5
Мор за такива. Тва са си съвсем умишлени и целенасочени зли влияния и бъркания в живота на някого. Не уважавам подобен род поведение. Мога да търпя приятел алкохолик, мрънкало, тежка гемия, безпаричен, бе стремежи, самотен и прочее и прочее, но не и лош човек. Страх ме е от лоши хора. От такива, които са способни да минат през теб само и само да си начешат собствената краста ей така щото им щукнало. И да добавя - ненавиждам лигави жени от тия тип Ръчичките ми са заешки лапички и аз съм същинска Василиса Прекрасна box

П.П. Искам да ви покажа нещо, макар че повечето сигурно сте го чели.

# 54
  • Мнения: 1 798
Браво NUR  cheers
Иве,горе главата Peace

# 55
  • Мнения: 15 619
Оф, няма нужда да говоря, просто ще ви чета. Нур, това, за което говориш в последния си постинг е неизмеримо вярно. Съсипващо е да има такива хора около теб, съсипващо. Бягайте далеч и не ги мислете хич! В тиквите им няма нищо друго освен едно голямо самолюбие и егоизъм на макс.

# 56
  • Мнения: 155
Случвало ми се е мъж на моя добра приятелка да ми се натиска. Само му казах: "Виж какво, аз много уважавам и обичам Мими (нека е пак Мими), дори и не гледам на теб като мъж! Ти си просто мъжа на Мими за мен! Не прави повече опити, излагаш се!" И до ден днешен Мими не знае за това, не съм и казвала. Тя се разведе с този мъж. За мен мъжете на моите приятелки са табу, аз не гледам на тях като на мъже. Харесвала съм момче, което е влюбено в моя приятелка и ги уредих дори, малко мазохистично, ама, после си поплаках, ама бях щастлива за тях  Wink

# 57
  • Мнения: 15 619
Виви, тъй кат` гледам, ще разбием на пух и прах някои твърдения за жените риби. Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Иве  spoko

# 58
  • Мнения: 370
разбрах ви момичета. Hugсега знам ка да действам,не че несъм знаела,но исках да видя дали небъркам.но първо ми трябва малко време да претръпна ,да си върна силите и се започва. smile3508а за случката,поради ,която питам за приятелството ,е малко неудобно да я споделя тук,поради разбираеми причини. и наистина момичета,просимите неща и непростимите се усещат с кожата. Peaceмного сте прави.виви,нур,като вашите случки точно не ми се е случвало и затова точно от такъв род предателство да те боли ,незнам какво е  и дано неразбира де.щото ще има трупове.но имах други разни кофти предателства от зодия дева-жени.едната я измъкнах 2пъти от калта и то за много сериозни неща и накрая ,милата ми заби ножа в гърба.на другата бях споделила много съкровенни неща и в момент ,в който тя се нуждаеше от подкрепа,я имаше от мен,но след като всичко се оправи при нея,просто беше напроказвала такива измислици пред много хора,че........... ooooh! #2gunfireс първата се скарах наистина очи в очи и не ми пукаше.толкова бях бясна.а другата,просто я оставих даси мисли каквото си иска.станах и си тръгнах.не се обърнах повече назад. прежалих ги и те за мен несъществуват.а за другите,ще си помисля какъв да е начина ми на действие. newsm78
мерси лунка. Hugмерси и на теб delicate .благодаря ви за подкрепата.

# 59
  • Мнения: 370
Случвало ми се е мъж на моя добра приятелка да ми се натиска. Само му казах: "Виж какво, аз много уважавам и обичам Мими (нека е пак Мими), дори и не гледам на теб като мъж! Ти си просто мъжа на Мими за мен! Не прави повече опити, излагаш се!" И до ден днешен Мими не знае за това, не съм и казвала. Тя се разведе с този мъж. За мен мъжете на моите приятелки са табу, аз не гледам на тях като на мъже. Харесвала съм момче, което е влюбено в моя приятелка и ги уредих дори, малко мазохистично, ама, после си поплаках, ама бях щастлива за тях  Wink
виви,и намен ми се е случвало същото нещо с мъж на една позната.малееееееееее ooooh!,така се притесних,че заглавието неможех да си кажа. естествино,че го поставих на мястото му.повече и дума необели по въпроса човека.ама що да не се пробва,нали?! #2gunfireаман от такива мъже. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт