Отговори
# 105
  • Плевен
  • Мнения: 860
Проядох банани на кръгчета, запечени отгоре с мнооого кашкавал  Crazy Супер вкусно ми е!

А от любимото ми пилешко щях да си  Sick Не можех да го помириша даже....

# 106
  • Мнения: 998
С първата бременност си хапвах доста ,без да си променя особено предпочитанията към храните.
Сега за жалост не е така.Не мога да понасям месо ,отначало и кафе ,боли ме стомах от по-твърди храни
и ми става тежко ,два-три дни получавам киселини дори от краставица със сол Tired
Отказах любимите ми рачешки рулца.
От няколко дена карам на спаначена супа ,нищо друго не мода да погледна.
Дано скоро отшуми това Tired

# 107
  • София
  • Мнения: 799
 Не ми се прияде нищо интересно, ама от любимите ми домати Sick

# 108
  • Мнения: 367
С удоволствие хапвам стръкове копър, магданоз, целина /направо ги паса/. Това е необичайно за мен. И чесън - мнооого пресен чесън, дори и без хляб. А иначе само при първата бременност - ненавиждах пиле под всякаква форма.  Sick

# 109
  • Мнения: 591
Тогава проадох суджук, нещо което ненавиждах...сега все още го хапвам, но това, което ми се промени тогава си остан и сега като изключим, че си върнах старата форма Simple Smile Неможех да спра да ям ягоди, но тях по принцип си ги обичам  Peace

# 110
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
След 4-5 месец отказах месото само при мисълта за месо и ми ставаше лошо да не говорим за кайма newsm25.Принципно съм по соленото,киселото и горчивото ,но уви през бременността налитах само на сладки неща и много сладолед въпреки че беше зима

# 111
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Проядох кифли с мармалад и пропих Кока Кола Laughing

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Не ми се е повръщало от никакви храни , но чисто и просто те нямаха никакъв вкус - имах чувството че ям трева , много беше неприятно с течение на времето отмина.

# 113
  • Мнения: 826
Чак странни неща не проядох, но смешното беше, че бях някак си на периоди... една седмица ми се ядеше само препечена филия с кашкавал... и само това си ядях наистина. Друга седмица ми се прияде руска салата и честно казано си правех през ден по една тенджера (поне да е домашна) и си я изяждах успешно. Тутманици, кроасани и банички, абе изобщо всякакви тестени неща ми станаха любими след това. А имах и един пържено-картофен период. :lol Абе, все много "здравословни" неща.
Иначе месото, което иначе ядях на поразия, започна да не ми се услажда и го поспрях.

# 114
  • Мнения: 288
Кисело чесънче , шкембе чорба , черва на скара  Mr. Green Мъжете започнаха да ме боготворят ,че съм "жена на място" . Жалко само , че не можех и аз да гаврътна по няколко бирички Mr. Green Естествено по-късно родих мъж Joy

# 115
  • Мнения: 998
Сега се сетих ,че неистово ми се допиваше бира ,а не обичам-това е любимото питие и на мъжът ми ,който е доста слаб пияч по принцип Grinning и родих мъж ,разбира се.

# 116
  • Плевен
  • Мнения: 860
Чак странни неща не проядох, но смешното беше, че бях някак си на периоди... една седмица ми се ядеше само препечена филия с кашкавал... и само това си ядях наистина. Друга седмица ми се прияде руска салата и честно казано си правех през ден по една тенджера (поне да е домашна) и си я изяждах успешно. Тутманици, кроасани и банички, абе изобщо всякакви тестени неща ми станаха любими след това. А имах и един пържено-картофен период. :lol Абе, все много "здравословни" неща.
Иначе месото, което иначе ядях на поразия, започна да не ми се услажда и го поспрях.
И аз така  Peace

# 117
  • Мнения: 240
Също много ми се хапва месо и колбаси, аз по принцип си ги хапвам, но сега ми се яде повече

# 118
  • Мнения: 38
Аз за сега съм отказала всичко що е пържено (повдига ми се, само като ми замирише на пържено), и месо много много не ми се яде, иначе давам мило и драго за царска туршия. Simple Smile

# 119
  • Мнения: X
Мразех банани и обожавах ябълки. Преди да забременея изяждах по 1кг. на ден, а сега не мога да понасям ябълки и не мога да се наситя на банани.

Общи условия

Активация на акаунт