Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Странни неща не съм прояждала, но отказах любимия си шоколад  Flutter Най-вероятно заради киселините, които ми докарваше в началото на бременността... Вече нямам киселини, нито гадене, ама шоколад като видя и...  Sick #Crazy

# 16
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Нищо особено не промених в менюто си, освен че ядях много мляко! Кисело, прясно, каквото хванех  Peace! Но в рода ми има много странности  Crazy! Майка ми е ядяла настъргана тухла, а леля ми (лека и пръст) въглени   #Crazy!


Боже, мислех си , че само на мен ми хлопа дъската Embarassed  Щото  от два месеца насам съм луда- полудяла  за аромата  на прясна   мазилка...ако има начин, ще се намъкна в някой строеж и   ще хрупам директно от  прясно измазаната стена Embarassed Досрамя ме да си  призная на   моя лекар, макар че вероятно това неистово желание е свързано с липса на нещо в организма. Иначе- по темата- не промених  хранителните си навици...Нищо  ново не съм заобичала, нищо предишно не съм намразила.
Дайте ми да си хрупна стена-а-а-а Praynig

# 17
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
.........  ще хрупам директно от  прясно измазаната стена Embarassed Досрамя ме да си  призная на   моя лекар, макар че вероятно това неистово желание е свързано с липса на нещо в организма...........

И аз смятам , че е така, въпреки че не мога да се сетя тухлата и мазилката какво точно донасят на организма, но съм сигурна, че нещо липсва, за да се породи такова желание! Е, майка ми си е хапвала тухла! Чакала баща ми да замине на работа и ходила да си стърже от тухлите на къщата  ooooh!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Зверски ми се ядат сурови гъби, домати и хляб натюр, филии в огромни количества, без нищо на тях.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Обикновени бисквити намазани с пастет ми лудостта, отказах шоколада.

# 20
  • Мнения: 1 354
Аз чак странни неща не съм яла, но много хапвах таратор и сладолед Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 365
За дълго време отказах месо и пица, без които по принцип не мога да съществувам  Laughing Проядох плодове и сладко- на ден по 1 шоколад поне изяждах+ всякакви сникерси, вахли и т.н. откакто родих съм и зяла 1 шоколад и половин Mars.....

# 22
  • Мнения: 9 973
нищо не се променило във вкуса ми

# 23
  • София
  • Мнения: 529
Единственото, което проядох бяха люти чушки през първата ми бременност. Сега не ям. Иначе и през двете ми бременности до петия месец не можех да погледна шоколад и налитах на кисело и солено. А шоколадът е нещо, което иначе ям в оромни количества Crazy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Проядох кисело зеле, сладолед и много чесън #Crazy. По малко хапвах и кисело мляко, а го обожавам .

# 25
  • Мнения: 9 441
Цитат
Боже, мислех си , че само на мен ми хлопа дъската Embarassed  Щото  от два месеца насам съм луда- полудяла  за аромата  на прясна   мазилка...ако има начин, ще се намъкна в някой строеж и   ще хрупам директно от  прясно измазаната стена Embarassed Досрамя ме да си  призная на   моя лекар, макар че вероятно това неистово желание е свързано с липса на нещо в организма. Иначе- по темата- не промених  хранителните си навици...Нищо  ново не съм заобичала, нищо предишно не съм намразила.
Дайте ми да си хрупна стена-а-а-а Praynig
  Ай,стига бе Shocked
Вие ме хвърлихте в тъч тея тухли и мазилки rotfImbo

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Хапвам плодове в големи количества /преди да забременея даже не поглеждах към тях/, хрупам магданоз като тревопасно и  проядох маслини. А шоколада вече не ми е от любимите храни.

# 27
  • Мнения: 334
По време  на първати ми бременност, понеже ми беше доста лошо, налитах на кисело като лудите просто. Лимони, оцет, лимони с оцет, а най-големия куриоз беше като ходих да бруля джанките пред офиса /тогава тамън им беше сезона и бяха едни големи зелени и кисели Laughing). Сега през втората бременност като че ли всичко е нормално, нямам някакви специални вкусови предпочитания с изключение на това, че ям всичко, буквално всичко в комбинация с кисело мляко и умирам за айрянче.

# 28
  • Мнения: 1 796
В началото хапвах много моркови,а иначе спрях всички бобени растения+царевица,но не защото не ми се яде,а защото много се подувам от тях.

# 29
  • Мнения: 718
Веднъж ми се бяха дояли кисели краставички, взех 2 - на едната сложих допълнително оцет, а на другата още сол. Докато ги хрупах, видях мъжа ми да отваря сладко от касис, грабнах една лъжица и си хапнах кисели краставички със сладко от касис  ooooh!. Усетих се чак като видях изумения поглед на мъжо  Crazy Други странности на този етап съм нямала.

Общи условия

Активация на акаунт