Нова седмица дойде и по две чертички ще донесе!!!/08.06-14.06/

  • 9 968
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 774
Здравейте пак, аз май съм с лоши новини. миналата седмица имах две чертички и в събота отидох да направя кръвен тест - 54,32. Днес го повторих, но резултата май е доста лош - 62,45. Нямам представа какво може да означава това. Може би историята се повтаря. В четвъртък имам час при лекаря.

# 16
  • Мнения: 609
биби не се отчайвай при нъкои се покачва по - бавно - желателно е да има 75% покачване и май си близко до тази граница. мисли положително и дано докторът  даде добра прогноза.

# 17
  • Мнения: 94
Здравейте момичета  bouquet Честита ни нова темичка Party Надявам се и стискам палци на всички нечакащи Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover И дано този път се справим с тея гадини fight newsm66 Успешна седмица на всички Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте пак, аз май съм с лоши новини. миналата седмица имах две чертички и в събота отидох да направя кръвен тест - 54,32. Днес го повторих, но резултата май е доста лош - 62,45. Нямам представа какво може да означава това. Може би историята се повтаря. В четвъртък имам час при лекаря.
Биби76, дано да са сгрешили в лабораторията. Направи пак тест след 48ч. Хормона трябва да се удвоява на 48ч. иначе няма развитие. Моя кръвен на 4 ден някъде от закъснението беше 114  на другия ден беше над 200, но после спря да се удвоява и след две седмици ми дойде. Надявам се при теб нещата да се развият положително  fingerscrossed

# 19
  • Мнения: 576
Момичета, стискам палци на всички ви да видите своите 2  чертички и всичко да е наред докрая  Hug Praynig Praynig Praynig

Пожелавам ви успешна седмица и ви пръскам малко прашец, за да не чакате дълго своето чудо  Hug


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 219
Mambina, благодаря ти! Пу първа  Heart Eyes
etiiordanova , не правя тест, защото реално нямам закъснение още и като нищо може да ми дойде. Не искам да се психясвам предварително, това е  Hug Чувствам напрежение в яйчниците и гърдите са ми много болезнени. Нищо необичайно дотук, така че си чакам и ще видим. Няма да ви занимавам повече със себе си, докато не се появи развитие  Heart Eyes Hug
bibi76fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 2 617
Мамбина, много благодаря за прашеца! Heart Eyes

Биби76, моля се всичко да е наред!  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 497
Здравейте момичета , пожелавам на всички успешна седмица . На нечакащите - да не дочакат  Simple Smile . Късмет на всички и много усмивки .

# 23
  • София
  • Мнения: 1 250
Добър ден и от мен!
bmanolova, мерси за темата и кафенцето!
Rainy,не те разбрах много.Май за прегледа питаш как е минал.Ще ходя на док другия понеделник на 15-ти.Току-що си записах даже час.Още нищо не знам,ама не мисля да избързвам.Добре се чувствам по принцип.
Биби76, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig!Дано всичко  наред този път!
Ralipo,стискам палци да сте успели! Hug

# 24
  • Мнения: 1 001
здравейте момичета,
хайде и аз в новата тема дано е много бебеносна Praynig и успешна Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
Успешна седмица и от мен  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 914
И аз съм от "нечакащите" тази седмица, дано има резултати. Успех на всички  love001

# 27
  • София
  • Мнения: 5 255


Yoskrek: Честит рожден ден!

И ти желая скорошна успешна бременност  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 406
Доре,няма го още цикъла Rolling Eyes,но в сряда съм на преглед и тогава ще видим какво ще правим.Как се чувстваш като Госпожа? Hug
Биби76,дано е както казва Тоше и нещата да са наред Praynig Praynig Praynig
Миле,дано,мила Praynigслед два дни ще видим,може пък да е изненада Hug

# 29
  • Мнения: 57
Здравейте и аз да се разпиша тази седмица Wink
Ralipo стискам здраво палци  Hug
И на всички останали също !
Хубава седмица от мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт