Какво ви липсваше най-много по време на бременността ?

  • 5 841
  • 186
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 579
засега само едно- мазна баница, купена от квартална баничарница...може и без боза. Признах си!  Mr. Green

аз пък само с мазни тестяни закуски се изхранвах до 10та седмица и сега пак е така,само тях не повръщах.   Whistling

# 61
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Спането по корем и бира на корем.

# 62
  • Мнения: 6 274
Абсолютно нищо не ми е липсвало.
Бях много щастлива, че съм бременна и не исках бременностите ми да свършват, колкото и странно да звучи това на някой.
Много пъти съм казвала, че изпитвам носталгия по времето, когато бях с голям корем.

# 63
  • Мнения: 3 932
Нищо, което да си струва да се опише, може би все пак спокойният сън в последните месеци.

# 64
  • Мнения: 30
Вече в последните месеци ми липсваше спането по корем/както при повечето/,по -голямата подвижност,излизането с компания вечер .

# 65
  • Мнения: 566
Липсваше ми единствено това, че не мога да легна по корем и да си опъна гърба. Страшно ме болеше заради неудобната поза при спане. Никога не спя по гръб или настрани, моят начин да си почина, е да се изтегна по корем.
и на мен това най много ми липсваше и през двете ми бременеенета,но аз веднага след като родих и ме настаниха в стаята се "пльоснах"  Grinning

# 66
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Нищо не ми липсва, радвам се на това, че ще си имам ново бебче. Ако нещо ще ми липсва, по-добре да не правим бебето. Защото то като се роди ще се сетя примерно, че ми липсват други си неща и така....

# 67
  • Мнения: 5 940
Спането по корем и бира на корем.
О... вярно, бирата ми липсваше. Пиех само безалкохолна, но не беше същата.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 735
Спането по корем,кафетооо Mr. Green,дискотеките.Двата пъти като бях беби полудя от силната музика.Сигурно и се е танцувало. LaughingСпрях да шофирам.

# 69
  • Мнения: 1 053
На мен много ми липсваше 4е не мога да спя по корем и да си нося любимите дънки.

# 70
  • Мнения: 283
Водката ми липсваше - като тече купон, и всички си пийнат, да караш на лимонада е малко депресиращо. И защото не можах да спра цигарите - липсваше ми това да си запаля, без да се чувствам виновна.

А това че ако нещо ще ти липсва - по-добре да не правим бебето, не ми звучи много честна забележка. Ами като те държи например будно цяла нощ, ти липсва да се наспиш, но това не значи, че ще си легнеш и ще го оставиш да си плаче. Всяка промяна - включително бебетата, дори и когато носи много положителни преживявания, носи и своите минуси. Нищо не е изцяло бяло или черно.

# 71
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Спането по корем, издържливия пикочен мехур и пиенето на мноооого кафе. За справка - тези неща още ми липсват... Mr. Green

# 72
  • Мнения: 268
До сега единствено понякога ми липсва възможността да стоя до късно по дискотеките, но много рядко; липсва ми мохитото лятото и водката с бейлис ...  Cry
Липсва ми това да се харесвам във всичко ,което облека...
Липсва ми много кафето сутрин , наобед и следобяд....
Но най-много ми липсва нещо, което не мога да споделя за съжаление 

След 4 месеца живот и здраве няма да ми липсва нищо, а ще съм много щастлива от това , което ще имам -малката принцеса, която толкова много обичам, макар, че все още не познавам!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 23 433
Нищо не ми е липсвало и не ми липсва и сега.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Сега лятото много ми липсват ментичка със сода и джинче с тоник. Ама си ги замествам със вода с мед и лимон Joy както и това че не мога спокойно да си чистя къщата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт