Лятото дойде, а МАРТенчето се стяга за море!

  • 8 978
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 673
Окич, трябва доста да понапишеш, за да те спреме....там бях изписала бая място.

 Joy  Кефиш ма,  ш'ти звънна  Peace

нямаш проблеми, може и по скайпа Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 187
Цоп и аз,че отдавна не съм писала.. Mr. Green

Бодливка- нещо не схванах защо се почна тази "скрита война". Защото Зеленкото казва, че предпочита да е с разхвърляни шкафове, отколкото да си държи детето вкъщи ли- или ?

О,съвсем не!Просто отдавна видях онези цитати в кърмаческия,и всеки път когато четях пост на зелено човече, с нейния високопарно-назидателен тон,ми се набиваше на очи като знаех какви ги върши,а тук се има за всезнаеща!А и отдавна ми се повдига от тези лекции,които ми се навираха през два поста! Sick В които между другото няма нищо по-различно,от това,което пише тук във форума.И накрая не се стърпях и споделих,за да не се чувстват цитираните мами като пълни глупачки,а вероятно щеше да има и други засегнати,тъй че ни най-малко не смятам,че съм започнала "скрита война",а напротив! Peace

veselina_s_p не търсеше ли барабанчето на Чико,записах се  в продавалника..ако го искаш.. Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 673
Мамчета, изчезвам, че малката мноооого мрънка тоз следобед

# 18
  • Мнения: 242
Добър ден и от нас

Лелле какви неща са се вихрили в неделният ден... Аз отношение няма да вземам.

Кремми - хич няма да не се притеснявам ако и снахата е Радина. Радвам се че ти сега си по-добре, докато баща ти го няма.

И Никола снощи пропусна ядене /че и къпане/... Като заспа в 19,00 часа, се събуди в 6 сутринта.... Ама аз така, че притесних, че на два пъти ставах да го проверявам  ooooh! А трябваше да се наспя.....
За повръщането - Никола продължава да си повръща - независимо оригнат или не. Напълно е възможно и от това, че рита много. Аз обаче повече го отдавам, на това че си пъха ръцете в устата.

  

# 19
  • Мнения: 5
Здравейте, мамчета!
 Влизам за да ви поздравя и да се запиша в новата тема.
Белла Hug
Ейййй пак се размрънкахмеее

# 20
  • Мнения: 13
хоп-троп  и от нас !!! Party
 newsm10ей сега май трябва да се сърдя Wink, че предложих заглавие за нова тема в предишната някъде, ама кой ме е ---а в калабалъка !? Crossing Arms Joy Joy Joy  това е майтап, някой сега да не вземе да се засегне  newsm78

за съжаление ние май морето ще го пропуснем, освен може би за ден-два в КАВАРНА за някое концертче,ама това е друга тема.....
 ей,тва дъждовно време, така ни обърка плановете... Thinking Whistling, май сега ща не ща...ще трябва да се направя на домакиня   food002 и да взема да сготвя на мъжете...

хайде, до после и да не пишете много, докато ме няма  Heart Eyes newsm62



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386623&pid=12793194

# 21
  • Мнения: 5
oki4  Та какво им е на постовете ми, преди такива ли бяха или сега просто си има причина??? Crossing Arms
То да не се обиждаш, да си мълчиш, да търпиш, за да не обидиш някого след като ти самия си били обиден от него - ееее писна ми, да ти се подиграват и присмиват зад гърба ти, защо тя нямаше смелост да ми го каже в очите, виждали сме се от тогава, а ти ще ми казваш да мълча и да не се обиждам, е просто няма да стане, няма да бъде малка сива мишка и безлична душица.  Naughty
То на чужд гръб и сто тояги са малко, дано не ти се случи и на теб, за да разбереш как ти ще реагираш тогава!

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 16:03 от dobro_nastroenie

# 22
  • Мнения: 74
За кнтейнерчетата за дози ам- слагам ги в шишенце за стерилна урина-хем малко,хем 20-50 стотинки.

Цитат
Публикувана от: БОДЛИВКА  
Вмъкни Цитат
О,съвсем не!Просто отдавна видях онези цитати в кърмаческия,и всеки път когато четях пост на зелено човече, с нейния високопарно-назидателен тон,ми се набиваше на очи като знаех какви ги върши,а тук се има за всезнаеща!А и отдавна ми се повдига от тези лекции,които ми се навираха през два поста!  В които между другото няма нищо по-различно,от това,което пише тук във форума.
И накрая не се стърпях и споделих,за да не се чувстват цитираните мами като пълни глупачки,а вероятно щеше да има и други засегнати,тъй че ни най-малко не смятам,че съм започнала "скрита война",а напротив!
 

 Joy  newsm24

# 23
# 24
  • Мнения: 660
за съжаление ние май морето ще го пропуснем, освен може би за ден-два в КАВАРНА за някое концертче,ама това е друга тема.....
 

Ей, ако знаеш как ми се ходи... а и тази година са все любими групи... Чудя се как да убедя нашия татко, че пътуване 7 часа не е чак толкова зле за бебка... Embarassed то и аз не съм убедена де, ама това не пречи да си мечтая... а и в Каварна има кой да дондурка Рая докато ние сме на концерт. Party

# 25
  • Мнения: 6
Белла, много ти благодаря!   bouquet

# 26
  • Мнения: 671
Гледах снимките ни....Ееееее бива ли нашите бебчовци да са най-сладичките беее. Да са ви живи и здрави и много да ви радват. Напълни ми се душата  Hug Hug Hug

# 27
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Присъствието ми на прозореца спаси едно детенце на 2годинки от неразбираемо наказание. Бяха го изкарали на терасата и гледаха отвътре как плаче. Като ме видяха моментално го прибраха. Ей това не го разбирам, ми да го накажат по друг начин, не да изкарват детето в студа, докато трещи и вали.
Кремито  Hug
По спора: оставете зелено човече като се появи да каже какво я е накарало да постъпи по този начин. Добро настроение и аз ви приемам всички момичета тук като семейство, даже бих реагирала и по-остро ако ми се случи на мен. Спрете със споровете, не сме тук заради това, смятам че имаме достатъчно проблеми за да създаваме допълнително.
Не съм качвала снимки от сума време, но и днес няма да стане. Гледах ви бебоците, много сладки мишки. Хайде че Косьо пак вика за внимание, ако може да стоя само да го забавлявам - екстра, ама колко имам да гладя - не е истина #Crazy
И още нещо, ако някоя мама може да препоръча адвокат по НП или ГПК нека пише, че ме викат свидетел на дело по което мога да се "конституирам като ЧО и Гр.ищец"

# 28
  • Мнения: 242
Мери - още преди малко щях да ти отговарям за времетраенето на чая, но ... забравих - аз го правя сутринта, и каквото е изпил до вечерта, останалото го изхвърлям. За вечерта приготвям само вода - на сутринта я хвърлям. Много много си права - всички бебчовци са сладурковци.

# 29
  • София
  • Мнения: 793
  Слънце, благодаря  bouquet
  Белла, благодаря за темата Hug
  Моят Владимир е ужасно нервен днес, направо не знам какво да го правя. И шумовете не му подействаха, само на ръце и понякога и гушнат реве и то доста силно Sad От времето ли, какво ли му става днес Thinking

Общи условия

Активация на акаунт