Разлики между първа и втора бременност

  • 13 498
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти не съм имала никакво повръщане.само първия път ми оттичаха крайниците,а втория не.Сравнително леки бременности карах.

# 16
  • Мнения: 267
Първата бременност беше много лека -направо мечта,само към 7 мес.получих леки контракции,но с лекарства се оправи положението.
Втората беше  ooooh! -гадене ,безсилие,умора до 4 месец,след това изкарах заушка, и като се започна кръвно,контракции,отоци по краката ужас направо.Въобще не можах да се порадвам на състоянието си
Първо раждане-кошмар  ooooh! Tired,направо се чудя как  повторих  ooooh! Thinking
Второто -приказка  Crazy даже мога потретя  Wink

# 17
  • Мнения: 1 131
Първия път се чувствах прекрасно-завърши с болезнено раждане
Втория ми ставаше лошо,но се траеше-приключи с аборт по желание.
Третия бях постоянно в кревата,повръщах постоянно-вътреутробна смърт в 34 г.с.
А сега четвъртия съм съвсем в началото 4 г.с.и засега нямам проблеми-моля се този път да е успешен.

# 18
  • Мнения: 801
Втората ми е идентична с първата. Всичко се повтаря.

# 19
  • Мнения: 998
Моите две са коренно различни.
Общото беше само чувството ,че постоянно ми се спи първите 2-3 месеца.
Първата бременност беше безпроблемна ,без гадене и повръщане ,с чудесен апетит.
Сега е нещо страшно ,чаках проблемите да отшумят ,но май взеха да се засилват с жегите.
Гадене нон стоп ,страшни киселни ,стомашни болки от някои храни ,непонасимост към други.

# 20
  • Мнения: 764
При мен разликата е от небето до земята - и аз като теб не мислех, че може да е чак така. Първата бременност беше прекрасна с много леко гадене през първите три месеца, но след това все едно нищо ми нямаше.
Сега си се чувствам постоянно като болна, гадно ми е, тъпо ми е, нищо не ми се прави и не мога да си наложа и да преодолещя това усещане. А и аз подобно на теб съм едва в началото на 4-ти м. Все още не съм загубила надежда, че ще отмине скоро...Затова и не мога да ти дам съвет.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Първа бременност- без абсолютно никакви неразположения. Чувствах се страхотно, въпреки че качих ужасно много килограми.
Втората бременност започна с гадене, киселини, ужасна умора, световъртежи. Изкарах два месеца в леглото и всичко премина. Качих 12 кг, което за мен беше чудно  Laughing
Сега ми е лошо почти постоянно. Спи ми се, много съм раздразнителна и крива. Вероятно ще кача много килограми, защото за 1 месец вече съм напред с цели три  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 42
с пьрвата бременност се 4увствах пефектно,постоянно пьтувах и бях вьв вихьра си.Сега оба4е сьм пьлната противоположност-имам контракции,пия адна шепа хап4ета и се 4увствам доста зле.

# 23
  • Мнения: 1 734
Втората ми бременност беше в пъти по-тежка от първата. В началото отпадналост, сънливост и умора, а после като се почна едно повръщане  ooooh! буквално докато родих. За контракциите и болките - да не говорим (те ми причиниха и по-ранното раждане де). Но за сметка на това самото раждане беше много по-бързо и по-лесно, абсолютно безпроблемно и без нито един шев  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 057
Имаше разлики.
Първата ми бременност беше лека и приятна. Родих нормално за три часа без упойка. Втората, започна с кървене, почти след като доктора установи плоден сак. Имах леко гадене първите няколко месеца, към началото на 7ми месец получих разкритие и започнах да взимам магнерот. Лежах доста. Отново нормално но тежко раждане, с епидурална упойка.

# 25
  • Мнения: 395
Харем стил желая ти от все сърце безпроблемна бременост и едно напълно здраво и красиво    бебче

# 26
  • Мнения: 9 973
еднакви са за сега

# 27
  • Мнения: 3 804
Първата и 2рата бяха като по учебник  Grinning ,но с 3тата доста се изтормозих.

# 28
  • Мнения: 641
До 3- 4-я месец всичко беше същото. След това се различават.

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
При мен изобщо не оже да се сравняват двете бременности. Всичко е различно.
С първата имах болки до 5 -ти месец, здрави нокти, никакво гадене, но пък за сметка на това заспивах права и говорейки с някой Embarassed От храните много ми се ядяха тестени - баници, пици, спагети и т.н.... все ужасни неща.
С вотрата имах силно гадене до края на 4-ти месец, вече е доста по-леко, ноктите ми се чупят много, не мога да ям нищо различно от плодове и зеленчуци, млечни и от скоро пилешко.
Мога да кажа, че сега почти не усещам че съм бременна, а първата беше критична и бях под постоянно наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт