бременност

  • 6 267
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 609
desitae права си, но тонът ти е остър гневен - защо не потърсиш друго място да си освобождаваш хормоните

# 31
  • Мнения: 4
моми4ета здравейте
искам и аз да споделя моя проблем с вас та може да ми стане по леко
от 10 месеца првим опити за второ детенце на 32 съм
нормална менстр. имам на 28 дни в по редки слу4аи и на 27
а на 2 пъти преди време и на 29 дена  но не по късно ,
та проблема ми е следния ве4е ми закъснява с 4 дена , и съм като луда,нервно ми е  спи ми се ,нещо нямам апетит замйва ми се от време на време главата и леко на моменти ми се гади ,гърдите леко са 4увствителни, ниско ме придърпва корема ту в средата ту вдясно все едно 4е ще ми дойде и силни болки в мускулите на краката и кръста  , а пък в4ера и днес малко имах зацапване като розово една то4ка примесена със слуз и днес пък жълто- кафеникаво имах (после сухо)
правих в4ера следобяд тест(клиър) беше отрицателен , днес пак правих пак отрицателен (шуър 4ек)
незнам подробно ви обясних но такова закънение съм имала само когато бях бременна с първото дете (ве4е на 10г.)и теста беше на 4етвъртия ден с 2 4ерти
дали е бременност... или друго
ако има някой с подобно положение като мен да пише

# 32
  • Мнения: 361
аз съм по същия начин в момента- закъснява ми 5-ти ден /при 28 дневен цикъл/ или 3-ти ден /при 30 дневен, какъвто беше миналия месец. правих тази сутрин тест- отрицателен. ако не ми дойде до четвъртък- ще отида на кръвен. при мен овуто е изместено по-назад в цикъла- към 19-ти ден и може би затова тестът още нищо не показва..... засега чакам. иначе: повръща ми се от вторник досега, замаяно ми е, спи ми се, разни придърпвания имам и ме боли кръста. но засега не виждам какво мога да направя освен да чакам. да стане 10-дневно закъснение и отивам на кръвен, дано е станало този път бебето.

# 33
  • Мнения: 9 460
Цитат
моми4ета здравейте
искам и аз да споделя моя проблем с вас та може да ми стане по леко
от 10 месеца првим опити за второ детенце на 32 съм
нормална менстр. имам на 28 дни в по редки слу4аи и на 27
а на 2 пъти преди време и на 29 дена  но не по късно ,
та проблема ми е следния ве4е ми закъснява с 4 дена , и съм като луда,нервно ми е  спи ми се ,нещо нямам апетит замйва ми се от време на време главата и леко на моменти ми се гади ,гърдите леко са 4увствителни, ниско ме придърпва корема ту в средата ту вдясно все едно 4е ще ми дойде и силни болки в мускулите на краката и кръста  , а пък в4ера и днес малко имах зацапване като розово една то4ка примесена със слуз и днес пък жълто- кафеникаво имах (после сухо)
правих в4ера следобяд тест(клиър) беше отрицателен , днес пак правих пак отрицателен (шуър 4ек)
незнам подробно ви обясних но такова закънение съм имала само когато бях бременна с първото дете (ве4е на 10г.)и теста беше на 4етвъртия ден с 2 4ерти
дали е бременност... или друго
ако има някой с подобно положение като мен да пише
Може да е просто внушение.Направи си кръвен тест,за да изяснииш ситуацията.

# 34
  • Мнения: 1 740
lorenita9 най-добре си направи кръвен тест.
Успех.

# 35
  • Мнения: 75
и аз съм имала подобен проблем и нищо в крайна сметка ,лелката си ме изненада ,можеби е от климата

# 36
  • Мнения: 4
в4ера сутринта ми проте4е по кафяво което до обяд запо4на да си променя цвета на 4ервен     Cry #Cussing out
днес си ми те4е  обилно  ве4е ( не мога да повяравм ,а уж бяха симптоми като на бременна и на 5ти ден закъснение- текнах), доки в4ера ме гледа на видеозона -спкойни яй4ници и нормална лигавица , просто ми каза да се успокоя и ми изписа хап4ета и вагинални днес ще ходя да си ги взема от аптеката

# 37
  • Мнения: 71
и аз така като теб и на 26 хоп #Cussing out доиде лелката.нищо не се ядосвай,мисля че нашият месец ще е юли Peace Hug Wink

# 38
  • Мнения: 1 740
maminka0418  lorenita9 успех и на двете.
Дано юли бъде вашият месец.
Късмет.

# 39
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен настоящи и бъдещи мами!
Обръщам се към вас с молба за съвет.Ден след като ми спря менструацията направихме опит за бебче,лекар ми беше казал,че точно сега е най-точния момент за това.На следващия ден имах страхотни болки в стомаха,а на 2-3 и 4 ден имах кафеникаво течение.След седмица започна гадене само при изправянето сутрин,понякога до обяд,друг път следобяд.Започна постоянно да ми се спи,от любимите ми храни ми ставаше зле,а хапвах неща,които преди мразех.Няколко дни имах апетит само за домати и нещо киселичко.Започнаха придърпванията в яйчника,гърдите ми се подуха и станаха ужасно болезнени,както никога не са били.Имах здрав сън,а сега будувам по цяла нощ и претичвам до wc-то.Първата седмица направих тест,но беше отрицателен.Четох по форумите,че може би е било рано.Още 3 дни остават до датата на следващото идване и следващия тест,но нямам търпение.Моля ви,пишете имали ли сте такива симптоми и възможно ли е да имаме бебче!Благодаря и упех на всички,които искат да станат мамчена!!!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 839
Нели, изчакай си закъснението и си направи тест. Дано е положителен. Hug

# 41
  • Мнения: 1 740
Нели, изчакай си закъснението и си направи тест. Дано е положителен. Hug

 Peace
Стискам палци да е положителен.
Късмет.

# 42
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Нели, изчакай си закъснението и си направи тест. Дано е положителен. Hug
Подкрепям с две ръце.

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Рано е, нели 87, чакане му е майката.

А симптомите, които описваш, често ги има всяка една от нас тук, чакаща своето чудо.

Надявам се скоро да бъдеш приятно изненадана!  Peace

# 44
  • Мнения: 33
Здравей Нели,
Аз установих преди 2 дни, че съм бременна (дано всичко е ОК) и от 6 ден след ОВ имах болки в корема, които продължават и до днес, даже се засилват. Боли ме ту единия, ту другия яйчник, боли ме ниско долу по средата и ме дърпа, гърдите ми са болезнени, особено зърната. Само веднъж или два пъти ми се догади вечер. А теста показа 2ра бледа чертичка на 16 ден от ОВ.
Твоите симптоми са точно като за бременна ! Стискам палци да е така !
А мериш ли си температурата сутрин ?

Общи условия

Активация на акаунт