бели червеи в изпражненията на бременна

  • 11 280
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
Вълчо, не се излагай, моля те.

http://www.lekar.bg/news-56/info-316/%D0%93%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8/

Надявам се, че въпросната бременна няма да тръгне да се самолекува с посочените в статията средства, защото някои от тях са противопоказни за бременни жени!
Има си лекари, които да преценят кое лечение е безвредно за бебето.

# 16
  • Мнения: 4 585
Како Сийке, ти имала ли си острици? Знаеш ли за какъв сърбел става въпрос?
Място не можеш да си намериш. Това щеше да й направи впечатление доста преди да види червейче в лайното. И да, разбира се, че трябва да отиде на лекар.

# 17
  • Мнения: 25 620
Не, не съм имала острици, но не вярвам живо същество да премине през солната киселина в стомаха и да излезе шаващо от другия изход.  Laughing
А жената не е казала, че не я е сърбяло. Информацията е оскъдна, да не фантазираме повече.

# 18
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ние се бяхме притеснили за сина ми, когато беше по-малък и направихме изследване , но се оказа плодов червей от компот.
Все пак нека посети лекар.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 515
Имам някакви спомени за лекуване на глисти със сурови тиквени семки.
Или чесън.

# 20
  • Мнения: 16
Утрепахте ме с тея коментари Laughing Joy.Утре сабаилян прао при дофторите да отива Sunglasses

# 21
  • Мнения: 4 585
Мунчо, сложи си тая снимка за аватар. Тая, с която си в момента е широка и нарушаваш правилата на форума.

# 22
  • Мнения: 2 936
Утрепахте ме с тея коментари Laughing Joy.Утре сабаилян прао при дофторите да отива Sunglasses

e защо бе,нека си питат във форума  ooooh!

пък може да се излекува с тиквени семки и чесън  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 38 515
Утрепахте ме с тея коментари Laughing Joy.Утре сабаилян прао при дофторите да отива Sunglasses

e защо бе,нека си питат във форума  ooooh!

пък може да се излекува с тиквени семки и чесън  Laughing

Ми мен така са ме лекували от глисти.
А ти какво? Антибиотици ли искаш?

Общи условия

Активация на акаунт