Дъжд се лее из ведро, а ние - от бедро на бедро. 134-та немска тема

  • 12 745
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 1 692
Биба, ние по миналата седмица бяхме на Bodensee. Беше невероятно. Ходихме и до извора на Дунав. Като сте в този район може да пообиколите. Има интересни неща.  Simple Smile
Тоничка ти какво сега. Да ни успокоиш ли. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4 138
жега другарки, жега и топлост се очаква.........бог хипо се смили над нас и над прогизналите ни кости Mr. Green
неделя до 28 градуса. прогнозата е жегавост за дълго време. да видим..........

# 78
  • Мнения: 707
Мате,
големи вкусотии   chef. И аз като Биба - твойта диета ми пасва идеално  Grinning.

Не знам какви жеги се задават, обаче тук един гаден вятър духа, че чак не е за излизане  ooooh!.

Весело изкарване на почиващите!

# 79
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Мата, в първия момент помислих, че в чинията до сготвеното си сложила 2 топки сладолед. Grinning

На мен мрачното време днес много добре ми дойде, спах до късно, без да ме буди слънчева светлина.

Мърморанке, аз едно време в Студ.град запуших една тоалетна с капачка от буркан, защото единствената мивка беше в кенефа и при измиване на съдове много лесно можеше да попадне нещо в тоалетната, ако случайно се е оказала с отворен капак. Бирена бутилка звучи прекалено, но кой знае каква история се крие зад нея.

# 80
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами тя е оставена в самата тръба, не е изтървана... Няма как да мине, ако просто е изтървана вътре. Или някой е пиел бира докато е работел и случайно е пъхнал бутилката там и е забравил, или просто е решил да се изгаври - никога няма да разберем, но майстор наистина може да ти направи голяма беля. Simple Smile Обаче понякога и тези, дето са извикали майсторите, са за бой - баща ми е електротехник, но по съвместимост водопроводчик и каквото още се сетите, абе, нещо за ремонт има ли, баща ми може да го ремонтира. Като правиха пак на леля ми същия апартамент, решихаче на тавана трябва да има такива лампи тип лунички. Избра си някаква схема, баща ми надупчи тавана да слага луничките - тя реши че не й харесва. Втора схема - баща ми пак го дупчи, пак не е така, както трябва. Трета схема... Добре че са нещо като роднини, щото един нормален майстор хич няма да е щастлив от развоя на събитията. Накрая тавана беше станал на швейцарско сирене, докато изберат схемата на луничките. Simple Smile

# 81
  • Немция
  • Мнения: 6 924
 hahaha
Накрая тавана беше станал на швейцарско сирене, докато изберат схемата на луничките. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 138
не е сладолед, а зауре зане. моя нали го тъпча, та все зауре зане му давам вместо кисело мляко. не че качва и грам де..........

# 83
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не е сладолед, а зауре зане. моя нали го тъпча, та все зауре зане му давам вместо кисело мляко. не че качва и грам де..........

като дете майка ме караше преди ядене да изпивам 1 чаша сметана със захар, за да кача малко.
още не е подействало hahaha

# 84
  • Мнения: 4 138
радвай се. аз все на диети и все дебела..........е, кат младежка бях даже и гърчава, ама мина и замина.........
добре, че поне съм умна, красива и скромна Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 242
Егати как са му развалили рахата на духа от лайняната бутилка. hahaha

Мато, Фафлите-трепач са му майката на угояването. Действа безотказно за минус време. Чиста работа - хем не готвиш, хем дава резултат. Изпитано. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 610
Мамун, съдба - пак след теб пиша.
Момичета да ви кажа, Сливен  е много хубав град. Дори при 38 градуса.ЩЕ ви покажа някой ден като кача снимките.
ДУклад> Жива съм. Изгоряла по гърба.Всички възрастни сме изгорели от една и съща страна, сякаш сме се редили в една посока и сме лежали, а не бягаме през цялото време.
Хем само 2 часа сутрин и със 50ти фактор намазана.Децата не са изгорели, това е добре.
Уууу как боли..че то и голяма площ е моя гръб. Нека да ми е гадно дето се къпя в морето.
А сутрин бягам във водата- Да живее спорта!, Сега мога да ям повече и да дебелея по-бавно..

# 87
  • Мнения: 508
Здравейте,
времето, всъщност вятъра беше ужасен, но ние въпреки всичко отскочихме до Дунава. Не се качихме на кораб, а отидохме на Роzенбург и гледахме Фалкеншоу. Много хубаво представление. Красиви птици. Времето не им попречи да летят над главите на zрителите.

Мато, не съм очаквала да си такава кулинарка. Сметанени и дюкански, всички иzлеждат много апетитно. Глеzиш си го ти мъжлето.

Риенке, скоро си мислих, къде се покри, а ти си покаzвала гърба по българското море Wink

Много немски мами май са в БГ.

А някой от вас ще ходи ли на концерт на Мадона в София?

# 88
  • Мнения: 1 335

неделя до 28 градуса. прогнозата е жегавост за дълго време. да видим..........

аз не вярвам Crossing Arms...особено за продължителността.

# 89
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Риенооо, яви се на тилифона, ма жина Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт